Sari la conținut

Prima intalnire a posesorile de HONDA SHADOW


DimmU
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 168
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

LISTA:

Dimmu

djeeckx

Smoky_bad

Cristi (nu e forumist dar se prezinta la intalnire)

Thunderstorm - indecisa

JohnDoe

Miriam

Bykerkess

Lope + cativa "academicieni" posesori de Shadow

Kpax Honda - posibil

Mirceone

M.S.V.

Eye from sky

Stoeanp + 2 umbraci (speram)

Dex

Schwarz Muller (posibil)

 

Cum zicea si smoky in pagina anterioara vad ca ne adunam cativa "umbraci".

 

NU UITATI DE PAROLA!!!!! :D :D

 

Respecte si asfalt uscat!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D mor cu voi de gat

 

Vrei sa spui ca bei cu noi de gat :D .

 

LISTA:

Dimmu

djeeckx

Smoky_bad

Cristi (nu e forumist dar se prezinta la intalnire)

Thunderstorm - indecisa

JohnDoe

Miriam

Bykerkess

Lope + cativa "academicieni" posesori de Shadow

Kpax Honda - posibil

Mirceone

M.S.V.

Eye from sky

Stoeanp + 2 umbraci (speram)

Dex

Schwarz Muller (posibil)

 

Cum zicea si smoky in pagina anterioara vad ca ne adunam cativa "umbraci".

 

NU UITATI DE PAROLA!!!!! :crack: :kick:

 

Respecte si asfalt uscat!!!!!!!

 

Vezi ca am incredere in tine sa completezi lista in continuare si sa nu uiti pe nimeni. Esti omul meu de baza. :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LISTA:

Dimmu

djeeckx

Smoky_bad

Cristi (nu e forumist dar se prezinta la intalnire)

Thunderstorm - indecisa

JohnDoe

Miriam

Bykerkess

Lope + cativa "academicieni" posesori de Shadow

Kpax Honda - posibil

Mirceone

M.S.V.

Eye from sky

Stoeanp + 2 umbraci (speram)

Dex

Schwarz Muller (posibil)

 

Cum zicea si smoky in pagina anterioara vad ca ne adunam cativa "umbraci".

 

NU UITATI DE PAROLA!!!!! :D :D

 

Respecte si asfalt uscat!!!!!!!

 

 

S-au stabilit si alte detalii??...gen "cazare/gazare"(banuiesc ca la cort) sau data mai exacta a intalnirii...

 

 

Propun ca noi, UMBRACII din BUCURESTI sa ne intalnim si sa mergem impreuna....asa ca daca se poate, cei din lista sa spuna si de unde sunt..ca poate astfel se vor face grupuri mai mici sau mai mare....

 

si lista sa arate cam asta:

 

 

x - arad

y - sibiu

z- iasi

......

 

 

eu o sa ma repet:

 

DEX - Bucuresti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LISTA:

Dimmu

djeeckx

Smoky_bad

Cristi (nu e forumist dar se prezinta la intalnire)

Thunderstorm - indecisa

JohnDoe

Miriam

Bykerkess

Lope + cativa "academicieni" posesori de Shadow

Kpax Honda - posibil

Mirceone

M.S.V.

Eye from sky

Stoeanp + 2 umbraci (speram)

Dex

Schwarz Muller (posibil)

bagabond boy + seful

 

 

Smoky sper sa nu ratez pe nimeni :D

in legatura cu cazarea.unde vrem sa facem intalnirea sunt casute + locuri de cort

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noi cei din Academie venim impreuna din Bucuresti...cred ca si la Constanta mai avem ceva Umbraci daca am inteles eu bine. Probabil vom pleca din fata de la Academia Romana in ziua respectiva... si suntem cativa... mai multicei... basca cei care nu sunt umbraci dar nu rateaza astfel de ocazii... :D

Asa ca... daca vreti ne unim si plecam mai multi in gasca dar aveti grija ca sunt ceva intruniri Moto in perioada aceea de inceput al verii... prin tara, si destul de multe. Sa nu ne suprapunem cu altii.

 

O zi faina.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A vorbit careva dintre voi cu omul din camping? ideea este ca ar trebui sa stie ca venim mai multi.Va spun ca daca nimerim melteni la gratare pe acolo o sa fie cam greu sa ne desfasuram motiv pt care bine ar fi sa rezervam tot campingul. jeff am inteles ca a dat nr de tel la cineva.Suna si vorbeste si anunta-ne cum a ramas. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

brici! genu'meu. kesule manca-ti-as vlahu tau, sa nu vii cu hipopotamu ala nou ca ti-l fac supersport :D

mah daca e intrunire de shadow viu cu shadow post-8528-1238657063_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A vorbit careva dintre voi cu omul din camping? ideea este ca ar trebui sa stie ca venim mai multi.Va spun ca daca nimerim melteni la gratare pe acolo o sa fie cam greu sa ne desfasuram motiv pt care bine ar fi sa rezervam tot campingul. jeff am inteles ca a dat nr de tel la cineva.Suna si vorbeste si anunta-ne cum a ramas. :crack:

 

Pfff... Aproape ca uitasem complet ca mi-a dat Jeff numerele de telefon. Problema e ca nici nu imi mai vad capul de treaba si am uitat sa dau telefon (servici + vreo 3 proiecte pe la facultate). Noroc cu Dimmu si cu tine ca mi-ati adus aminte ca am un PM pe tema asta. Scuze pentru aiureala!

Anul trecut cat v-a costat inchirierea spatiului?

 

mah daca e intrunire de shadow viu cu shadow post-8528-1238657063_thumb.jpg

 

Asa te vrem! Cu Shadow :rock: .

 

:D

:D

Editat de smoky_bad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai daca ar fi 50 lei fiecare casuta si toate ar fi inchiriate de noi ar fi 3000 lei.numai sa fie toate luate de noi :unsure:.eu zic ca pretul e fff accesibil la casute.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai daca ar fi 50 lei fiecare casuta si toate ar fi inchiriate de noi ar fi 3000 lei.numai sa fie toate luate de noi :unsure:.eu zic ca pretul e fff accesibil la casute.

 

Pai da' suntem noi atatia? Hai sa facem o numaratoare estimativa sa stiu cu aproximatie ce ii spun omului cand l-oi suna.

 

Lope, te rog frumos sa imi spui un numar estimativ de "academicieni" care vor veni.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa indelungi discutii cu unii dintre forumisti am pus la cale o intalnire a tuturor posesorilor de Honda Shadow (aici intra toate capacitatile cilindrice care le are Honda Shadow ).

Intalnirea speram sa o putem face in Rasnov in campingul unde anul trecut Kronstdat Bikers au tinut intrunirea.(sau asteptam sugestii pt alta locatie daca aveti idei mai bune :blink: :unsure:

Data desfasurarii fortelor de Umbraci va fi in al-3-lea weekend din luna MAI!

 

Respecte si asfalt uscat!!!!!!!!!!!!

 

 

 

Scuzati GRESALA din Titlul TOPICULUI!!!!!!!!!!!!!!

 

 

 

 

Am si eu o intrebare - in ce consta aceasta intalnire ? .asta asa sa pot sti cu mai multa exactitate daca vin ,daca am de ce sa vin si ce e mai important....daca-mi este permis sa vin .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in primul rand "de ce sa nu ti se permita sa vi???"" da poti sa vi linistit si poti sa mai aduci si prieteni.Am pus la cale intalnirea asta ca sa ne strangem toti "Umbracii" sa facem 1 chef mare mare :unsure:, sa discutam despre motoarele noastre...sa invatam despre motoarele noastre, etc.Poti sa alegi un motiv din ce am spus eu sau sa iti faci tu un motiv sa vi...acu totul depinde de tine.

 

 

P.S.smoky da un raspuns mai bun ca al meu ca io nush ce am scris mai sus :blink: si se sperie omu asta ca nu vb fff coerent la ora asta:P.

 

Mah din lista cu inscrisi daca vin toti de colo suntem 18 + academicenii.Eu zic ca se poate si mai bine si putem sa ne strangem mai multi!!!

 

Respecte si asfalt uscat!!!

Editat de DimmU
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu o intrebare - in ce consta aceasta intalnire ? .asta asa sa pot sti cu mai multa exactitate daca vin ,daca am de ce sa vin si ce e mai important....daca-mi este permis sa vin .

 

Aceasta intalnire consta, in primul rand, in adunarea tuturor posesorilor de Honda Shadow, indiferent de cilindree si an de fabricatie. Majoritatea ne cunoastem de la topicul dedicat posesorilor acestui model, asa ca am venit cu ideea sa facem o intalnire numai pentru noi, in care sa ne cunoastem si fata in fata, nu numai virtual.

Ne intalnim, facem cunoastinta, mancam, vorbim, ne betivanim, mai vorbim un pic :unsure: , dormim si plecam acasa.

De ce nu ti-ar fi permis sa vii? Ai Shadow? DA! Bine ai venit! Te asteptam!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar nu ar fi totusi mai corect si mai bine sa sune fiecare si sa isi rezerve casuta/locul de campat?

Poate intervine ceva, iar cineva anume sau chiar un grup sa nu mai poata veni. Ce se intampla atunci? Asadar, fara suparare, nu pot sa il sun pe om sa ii spun sa imi rezerve tot camping-ul fara sa pot garanta pentru toti cei care vor veni. Eu il sun, ii spun ce vreau sa facem si o sa incerc sa gasesc o solutie amiabila ambelor parti astfel incat totul sa fie ok pentru toata lumea. Va tin la curent!

 

P.S. Vorbesc cu omul inclusiv pentru ziua de vineri, 22 mai? Sau numai 23-24?

 

Asa mi se pare cel mai corect.

Radu.

Editat de smoky_bad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se pare ca v-a placut mult la Rasnov anul trecut de veniti in numar asa de mare.

 

Da, eu nu am fost anul trecut, dar baietii au numai vorbe de lauda. Din cate imi aduc eu aminte si anul trecut tot cam atitia au fost.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...