Sari la conținut

21 -22 plimbare la monteoru


Postări Recomandate

unde ai vazut frate 14 grade? :angry: pe accuweather arata doar trei.

 

 

as merge si eu daca este frumos..!

dar daca a dat akolo cu ploaie zilele astea o sa facem o mare shaworma akolo ....nu o sa stai in picioare...sa vedem cum se prezinta terenul ...

 

kilo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

as merge si eu daca este frumos..!

dar daca a dat akolo cu ploaie zilele astea o sa facem o mare shaworma akolo ....nu o sa stai in picioare...sa vedem cum se prezinta terenul ...

 

kilo

numai la saorma ti e gindul!!!!!!!!!e bine terenul stai parkat,nu mergeti spre releu.daca dai o bere te duc duc eu pe unde trebuie!pe drum e noroi dar nu se merge pe drum!spre mierea e bine am fost eu joi.sint la paducel sinbata pina la 10 dimineata cine vrea ma gaseste acolo.teo

 

unde ai vazut frate 14 grade? :angry: pe accuweather arata doar trei.

hai pritene te dai doar vara,uiti sa mai schimbi vitezele.sinbata la 10 startul la monteoru.forta tata!!!

Editat de teodaniel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

astazi am fost si m-am dat un pic pe langa paducel, este f bine in padure, doar prin cateva locuri f umbrite mai este ceva noroi, dar nu exagerat, in rest terenul este superb, ca plastilina asa, sa se infiga bine cramponul :angry: . ca fapt divers, a fost prima data pe anul asta cand am facut urcarea de langa fantana destul de lejer, fara sa raman pe loc pe la jumate cu gazul tras la maxim.

asa ca... daca nu ploua va fi super.

Editat de stefan_bz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...