Sari la conținut

Plimbare oltenita


Postări Recomandate

Da mica si rea plimbarea asta ca nici Vlad cu KTMul lui nu cred ca mergea pe unde am luato noi la intoarcere .

 

PS.Cred ca a vrut Dan sa agate ceva BABE de ne-a bagat prin satele acelea ,altfel nu-mi explic ce cautam noi pe acolo . :cheers:

 

Aviz amatorilor care incearca de la Oltenita sa scurteze drumul pe la Lehliu ca sa iasa in A2

Editat de Cristifrig
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vezi mai sus putin ..au fost trei destepti care si-au rupt oasele pe scurtatura ,mai bine mergeam la Calarasi via autostrada .

 

Cred cati inchipui ce am injurat eu .

 

 

Mda

 

Daca a fost cel putin precum portiunea aceea de pana la Calugareni, nu imi pot decat imagina cat de placut a fost :bounce:

 

PS : Daca in urmatoarea calatorie mai aveti loc pentru un motor, count me in .

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

PS.Cred ca a vrut Dan sa agate ceva BABE de ne-a bagat prin satele acelea ,altfel nu-mi explic ce cautam noi pe acolo . :bounce:

 

Am vrut sa-ti arat ca nu ai facut o alegere buna in ceea ce priveste motorul :cheers: ...glumesc...

Sper ca ai dormit bine :D

 

Lasand gluma la o parte, nu am avut de unde sa stiu cum e drumul pe acolo , am vrut doar sa mai incercam ceva trasee noi.

 

 

Si cateva poze de la mine:post-40304-1238503924_thumb.jpgpost-40304-1238503975_thumb.jpgpost-40304-1238504165_thumb.jpgpost-40304-1238504248_thumb.jpgpost-40304-1238504949_thumb.jpgpost-40304-1238505341_thumb.jpgpost-40304-1238505367_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Speram sa vad mai multe poze, nu doar portul. Oricum, m-a apucat brusc dorul de casa.

Data viitoare cand mai faceti drumul asta nu va mai duceti spre Calarasi. Faceti intoarcerea prin Giurgiu. Drumul dintre Oltenita si Giurgiu e super misto la capitolul peisaje si curbe.

 

Multumesc pentru pozele cu Dunarea :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...