Sari la conținut

INCHIRIEZ SCOOTER!


koyotina
 Share

Postări Recomandate

Stiu ca va par ridicol, insa incercarea vina n-are.

 

Ajutati un biet pieton!!! :rolleyes: :laugh:

Din nefericire nu reusesc sa-mi aduc Aeroxul pina la CURSA, insa doresc nespus de mult sa particip.

Daca puteti sau stiti pe cineva care ar putea sa ma ajute oferind-umi pentru 2 zile un scooter (bun), rog sa ma ajutati.

ASIGUR INTEGRITATEA SCOOTERULUI! Raspund material pentru orice defectiune aparuta din cauza mea. Experienta pe 2 roti - 7 ani. Permis categoria A B C.

Eventual pot sa "multumesc" material (in limita bunului simts) pe donator.

 

MULTUMESC PENTRU INTELEGERE.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiu ca va par ridicol, insa incercarea vina n-are.

 

Ajutati un biet pieton!!! :rolleyes: :laugh:

Din nefericire nu reusesc sa-mi aduc Aeroxul pina la CURSA, insa doresc nespus de mult sa particip.

Daca puteti sau stiti pe cineva care ar putea sa ma ajute oferind-umi pentru 2 zile un scooter (bun), rog sa ma ajutati.

ASIGUR INTEGRITATEA SCOOTERULUI! Raspund material pentru orice defectiune aparuta din cauza mea. Experienta pe 2 roti - 7 ani. Permis categoria A B C.

Eventual pot sa "multumesc" material (in limita bunului simts) pe donator.

 

MULTUMESC PENTRU INTELEGERE.

 

Ce capacitate iti trebuie ?

Intreb si eu asa sa completez anuntul si sa il ridic !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Man...nicio treaba. Dar nu cred ca o sa gasesti pe cineva. Daca il duceai la expozitie sareau toti...dar sa te dai pe curbe pe o pista prezinta un risc destul de mare de accidentare. Si toata lumea stie ca chiar daca tu platesti daunele, scuterul nu va mai fi ca originalul.

 

Mai era si vorba aia: masina(in cazul asta scuterul) si nevasta nu se dau cu imprumut...

 

Oricum eu sper sa gasesti, dar slabe sanse.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Man...nicio treaba. Dar nu cred ca o sa gasesti pe cineva. Daca il duceai la expozitie sareau toti...dar sa te dai pe curbe pe o pista prezinta un risc destul de mare de accidentare. Si toata lumea stie ca chiar daca tu platesti daunele, scuterul nu va mai fi ca originalul.

 

Mai era si vorba aia: masina(in cazul asta scuterul) si nevasta nu se dau cu imprumut...

 

Oricum eu sper sa gasesti, dar slabe sanse.

 

La cate curse am participat nu am avut nici un accident. si am participat la curse cu multi prosti care habar nu aveau de regulament. sper ca la cursa asta sa fie o etica sportiva intre concurenti.

Anuntul se adresa mai mult celor care ar fi dorit sa participe dar nu indeplinesc una ditre conditiile regulamentului (nu au 18 ani sau nu au carnet sau mai shtiu eu ce). gen: MA OFER VOLUNTAR PENTRU CURSE ;):D:D

 

capacitatea cilindrica nu conteaza, important e sa ma incadrez in vre-o clasa, si sa mearga cat de cat :laugh:

 

P.S. 2 Rolly: in loc sa ma ajunti constructiv, imi faci anti-reclama :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu man, nu-ti fac antireclama, doar ti-am dat un sfat. Chiar doresc sa participi, si doresc tuturor celor care doresc, sa participe. Din pacate eu sunt in excursie weekendul asta si nu pot trece nici pe la smaeb si nici pe la cursa asta :huh:

 

Bafta si aderenta maxima :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu man, nu-ti fac antireclama, doar ti-am dat un sfat. Chiar doresc sa participi, si doresc tuturor celor care doresc, sa participe. Din pacate eu sunt in excursie weekendul asta si nu pot trece nici pe la smaeb si nici pe la cursa asta :huh:

 

Bafta si aderenta maxima :P

 

hmmmmm.... nu vrei sa fii donator de scooter? :laugh::D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare rau...dar eu sunt adeptul zicalei mai sus pomenite. Cel mai bine e sa vorbesti cu cineva, sa-ti dea scuterul, sa-i promiti ca ii scoti carenele, apoi chiar merge de curse...doar ca pierzi din coeficientul de aerodinamicitate...

 

Weekendul asta e cursa nu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...