Sari la conținut

Mesaje(vorbe)discutii!


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

Scufitele din ziua de azi sunt cam scrofite , asa ca prefer sa nu ;) :D

Pai fii si tu porc,ia treci la ragaituri si canta niste serenade ptr scroafe sa vezi ce trecere o sa ai.Adapteaza-te ce naiba...Miss Piggy sunt la tot pasul,action man!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 6,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Poti sa stai linistit ca ce-i al tau e pus deoparte...in schimb pana atunci...profita ca timp mai ai!O scrofita cum ii spui tu poate arata foarte bine si daca nu are pic de grasime parca e mai bun grataru...dar aici depinde de gusturi. Asa ca baga mare ca la generatia asta Mtv cred ca merge si fara serenade, doar cu ceva acorduri.SUCCES!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nici pe mine nu ma deranjeaza un pic de ploaie,doar noroaiele de la mine de pe strada,si masina de gunoi a ramas inpodmolita,ati vazut pe aradon...,imi spun vecinii ca sunt bolnav,dar nu e doar obsesiea de a merge pe moto :love:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Facem maine o plimbare prin oras ? :D

Tati pleaca de acasa deci vin sigur :love:

 

@tavi : nu prea imi place "sa-mi fac eu program" ... dar atunci sa imi fac altcineva :drink:

@lau : cand ne mai intalnim pe undeva sa-mi aduci aminte sa-ti arat niste poze ... dar sa te pregatesti sufleteste inainte de aia :)

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Facem maine o plimbare prin oras ? :D

Tati pleaca de acasa deci vin sigur :love:

 

@tavi : nu prea imi place "sa-mi fac eu program" ... dar atunci sa imi fac altcineva :drink:

@lau : cand ne mai intalnim pe undeva sa-mi aduci aminte sa-ti arat niste poze ... dar sa te pregatesti sufleteste inainte de aia :)

:)

 

 

 

deci eu nu am inteles nimic...cine a zis "sa-mi fac eu program" si ce sa-ti faca altcineva...nu inteleg la ce te referi. Ai vrut sa zici cumva ca nu-ti place tie sa-ti faci program, dar altcineva sa-ti faca nici atat?!

Editat de tavy XT
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

exact ... adica decat sa plimb cu ea pe eu mai stiu unde o trazneste ... sau eu stiu daca ma tine o data toata ziua cu ea cand eu sunt "mort" . Mai ales ca eu acum sunt liber si va pot raspunde rapid , dar curand incepe iar scoala si atunci o sa am timp ... in week-end :love:

Poate intelegi , poate nu ... dar deocamdata prefer sa fie singur :)

 

Un mic exemplu : la 2 acolo ... la 3:05 acolo ....... "o-m vedea si o-m trai"

Editat de maradeanu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu am zis ca nu te inteleg. Foarte bine faci. Daca iesi cu una la un suc ceva nu inseamna ca o iei de nevasta, asta incercam sa-ti spun. Ce spui tu ai si tu dreptatea ta ca nu tot timpul iti vine sa le canti in struna la toate nebunele...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sau poate dau de o nebuna materialista care cand vede : Scuter ... inca un scuter , mai spune ca are si motocicleta , mai merge si cu ele tot timpul cu plinul facut ... asta o duce bine

Si de astea scapi cam greeu :love:

Poate ne intalnim pe candva si iti spun la ce ma refer ... e o poveste mai lunga

Editat de maradeanu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic sa vb cu un moderator sa bage undeva in subtitlu la acest topic si initialele "OTV" ! :love:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic sa vb cu un moderator sa bage undeva in subtitlu la acest topic si initialele "OTV" ! :love:

 

 

Apoi 80% din topic e de OTV, dar nu-l putem face oficial, asta numai daca va place denumirea de mogul. Oricum eu amu sa fiu un prunc si m-ar intreba oamenii ce vreau sa ma fac cand cresc, as raspunde ca mogul :) .

Plus ca maradeanu e un ne'nteles si apoi tre sa se explice de mai multe ori ce vrea sa zica. Probabil ca toti am fost ne'ntelesi la un moment dat...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sau poate dau de o nebuna materialista care cand vede : Scuter ... inca un scuter , mai spune ca are si motocicleta , mai merge si cu ele tot timpul cu plinul facut ... asta o duce bine

Si de astea scapi cam greeu :love:

Poate ne intalnim pe candva si iti spun la ce ma refer ... e o poveste mai lunga

Tu.. o sa mori virgin :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E..iarta-l si tu acu. Las ca-i trece in maxim un an, ce tu nu ai suferit din dragoste cand erai mic si neexperimentat?! Normal ca pe urma iti dai cu pumnii in cap cand iti dai seama ce ai ratat intre timp...dar tre sa te lovesti singur de prag ca sa poti sa apleci capul cand intri pe o usa.

Mesaj completat

Asa ca noi degeaba incercam sa-l indrumam...din punctul asta de vedere. Dar daca suntem perseverenti poate reusim :love: , dar pentru asta noi vom sta sa-l ascultam si apoi il indrumam, dar el tre sa dea berea ca nu lucram moca.

Editat de tavy XT
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sau poate dau de o nebuna materialista care cand vede : Scuter ... inca un scuter , mai spune ca are si motocicleta , mai merge si cu ele tot timpul cu plinul facut ... asta o duce bine

Si de astea scapi cam greeu :love:

Poate ne intalnim pe candva si iti spun la ce ma refer ... e o poveste mai lunga

tipele nu se uita la scutere se uita la motoare sa fim seriosi..cele care se uita la scutere inseamna ca au fata calcata de tren si cu fata si cu marsalierul :)

Mesaj completat

E..iarta-l si tu acu. Las ca-i trece in maxim un an, ce tu nu ai suferit din dragoste cand erai mic si neexperimentat?! Normal ca pe urma iti dai cu pumnii in cap cand iti dai seama ce ai ratat intre timp...dar tre sa te lovesti singur de prag ca sa poti sa apleci capul cand intri pe o usa.

Mesaj completat

Asa ca noi degeaba incercam sa-l indrumam...din punctul asta de vedere. Dar daca suntem perseverenti poate reusim :) , dar pentru asta noi vom sta sa-l ascultam si apoi il indrumam, dar el tre sa dea berea ca nu lucram moca.

 

 

aia nu ii dragoste , doar pe copii in ziua de azi ii auzi pe strada " te iubesc puiutul meu dragalas "

Mesaj completat

cand esti mic nu stii ce inseamna dragostea\iubirea adevarata :drink:

Editat de paul89
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te referi la aia care au si hi5-ul foarte ciudat plin cu inimioare si semne soade si zeci de poze sarutandu-se....? :love:

 

nu neeaparat la aia,alea deja is obiceiuri si e in "trend" pentru ei ca...totusi cu fiecare generatie cu cat mai multa prostie

Editat de paul89
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...