Sari la conținut

Mesaje(vorbe)discutii!


GIV 32
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 6,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

nagyon vicces :laugh:

:D

 

Doamne da-i sanatate celui care a facut Google Translate

Rookie , te rog eu frumos ... nu te supara pe mine dar suntem pe motociclism.RO :P

Chiar daca suntem in partea Romaniei cu multi unguri nu inseamna ca stim toti "magyareste" :D

 

 

Se pare ca si danutt e confuz :D

Ca sa nu va mai dau de lucru traducerea e : Foarte amuzant

Editat de maradeanu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rookie , te rog eu frumos ... nu te supara pe mine dar suntem pe motociclism.RO :D

Chiar daca suntem in partea Romaniei cu multi unguri nu inseamna ca stim toti "magyareste" :laugh:

 

da ... asta e partea rromaniei cu multi unguri. aia din inima tarii cu tendinte autonomice is elvetieni.

Editat de ishmael
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Băi oameni buni!

Ați avut Âşi voi un acces de omenie câteva ore sâmbătă Âşi acum vreți să recuperați?

TotuÂşi, unde vreți să ajungeți?

Nu e destulă răutate în lumea asta? la ce foloseÂşte acest schimb de replici?

 

Vine Crăciunul, nu Jihadul!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci am terminat video, le-am impartit in 2 parti si am mai taiat una alta din el ca sa incapa pe youtube, pe DVD o sa aveti filmul complet + toate pozele, DVD-urile sper sa le gat pana marti, va voi anunta pe topicul mesaje,discutii cand sunt gata.

 

1. zi la tactu sa blocheze celalalt topic si 2. mah cocalar, mis cam dezamagit, apai 20 de minute sa ascult numa "last christmas" .....cand faci DVD-urile io zic sa lasi sa se auda si motoarele

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci am terminat video, le-am impartit in 2 parti si am mai taiat una alta din el ca sa incapa pe youtube, pe DVD o sa aveti filmul complet + toate pozele, DVD-urile sper sa le gat pana marti, va voi anunta pe topicul mesaje,discutii cand sunt gata.

 

 

is faine facute dar ...e cam sacaitoare melodia :D

Mesaj completat

http://www.youtube.com/watch?v=FJ5gtrcde2Y

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci am terminat video, le-am impartit in 2 parti si am mai taiat una alta din el ca sa incapa pe youtube, pe DVD o sa aveti filmul complet + toate pozele, DVD-urile sper sa le gat pana marti, va voi anunta pe topicul mesaje,discutii cand sunt gata.

 

 

 

 

frumos.

 

cand am vazut pizza mi-am adus aminte ... :D :laugh: :D piparca usturoaie :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D ...pt tot ce s-a scris mai inainte...

 

raspuns pt topicul celalalt...-2,5 au fost de fapt undeva -4,-5 grade pt ca am ajuns la concluzia ca agregatu' e influentat de caldura ce urca de la motor...oricum a fost friggg, si la 100km/h pe drum inapoi a fost si mai friggg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D

 

Doamne da-i sanatate celui care a facut Google Translate

Rookie , te rog eu frumos ... nu te supara pe mine dar suntem pe motociclism.RO :D

Chiar daca suntem in partea Romaniei cu multi unguri nu inseamna ca stim toti "magyareste"

 

 

Se pare ca si danutt e confuz :laugh:

Ca sa nu va mai dau de lucru traducerea e : Foarte amuzant

Nu ma supar eu din atata...Si pt informatia si linistea ta sufleteasca nici eu nu stiu ungureste :P am scris in ungureste cu ajutorul telefonului, si am facut asta pt a arata persoanei vizate ca sunt cat se poate de serios, dar se pare ca nu ai cu cine.... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ma supar eu din atata...Si pt informatia si linistea ta sufleteasca nici eu nu stiu ungureste :P am scris in ungureste cu ajutorul telefonului, si am facut asta pt a arata persoanei vizate ca sunt cat se poate de serios, dar se pare ca nu ai cu cine.... :D

 

:D

Hai ma rookie , am glumit cu tine . Nu te supara din atat

:laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super misto filmarea si colajul facut de Alex.

Parca vizionand filmuletele am trait din nou emotia momentelor de Sambata.

Nota 10+ ARAD MOTO

diseara trag dvd-urile pe miercuri sunt gata, eu propun sa ne vedem miercuri seara la un vin fiert in nerv si acolo sa va dau dvd-urile :D deci?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:laugh:

Hai ma rookie , am glumit cu tine . Nu te supara din atat

:D

Da chiar nu m-am suparat, imi trebuie mult mai mult de atat ca sa ma supar :D

Actiunea a aparut si in ziaru CLICK de astazi, iar Laumoto e acolo pe sfert de pagina calare pe mobra, cred ca pe pag 5 nu mai stiu sigur...

Editat de rookie22
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

diseara trag dvd-urile pe miercuri sunt gata, eu propun sa ne vedem miercuri seara la un vin fiert in nerv si acolo sa va dau dvd-urile :D deci?

 

Vin si te iau io cu conserva Miercuri (sa-mi dai PM cu ora si locul), ca la vin nu bag botu' in timpul saptamanii

Mesaj completat

Alex, sa ne spui cat te costa blanck-urile DVD sa nu ramai in ,,gaura'' dupa atata facere de bine.

Manopera o achitam in B.R. sau in vin ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vin si te iau io cu conserva Miercuri (sa-mi dai PM cu ora si locul), ca la vin nu bag botu' in timpul saptamanii

Mesaj completat

Alex, sa ne spui cat te costa blanck-urile DVD sa nu ramai in ,,gaura'' dupa atata facere de bine.

Manopera o achitam in B.R. sau in vin ?

nu costa nimic , eventual dati un vin :D miercuri seara la 20:00 in nerv

Editat de Makaveli
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am scris in ungureste cu ajutorul telefonului, si am facut asta pt a arata persoanei vizate ca sunt cat se poate de serios, dar se pare ca nu ai cu cine....

Cat de serios esti nu am de unde sa stiu... poate o sa am ocazia odata sa trag singura concluzia asta, dar deocamdata cum au zis si altii esti greu de gasit.. :P

in orice caz, cred ca eu am fost singura la care i-a placut raspunsul tau, apreciez gestul :D

 

Dam sigur dar problema e urmatoarea.De la atat vin nu o sa mai ajungi acasa ca suntem cam multi.

ASA E,... FILMUL A IESIT SUPER,.. MERSI CA TE OCUPI DE DVD-URI,.. DAR O SA TE IMBETI MIERCURI DE NU TE VEZI DACA O SA BEI ATATA VIN CATE DVD-URI FACI... :D :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

By Black Wolf :)

Mesaj completat

1. "-ce`i cu gunoiu` asta ?" (pretenii stiu cand) :laugh:

2. Nicu poate o fost impresionat in mai multe momente, da mai ales impresionaNt la un moment la zapazeala.

Jegu ma , JEGU

:D :D

Nu-i doresc nimic la mosu' , dar daca ar fi sa ne luam cum clasifica el motoare nu cred ca mai ajungea la centrul ala :D

:P

 

Luat de pe Mos Craciun pe motocicleta 2

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...