Sari la conținut

Concert Phoenix impreuna cu Asociatia Motociclistilor din Romania


cosminman
 Share

Postări Recomandate

IN DATA DE 7 MAI 2009 ORELE 20,IN AMFITEATRUL CENTRULUI CULTURAL MIHAI EMINESCU(FOST TEATRU DE VARA 23 AUGUST)PRIMARIA SECTORULUI 2 IMPREUNA CU CENTRUL CULTURAL MIHAI EMINESCU si AMR(Asociatia Motociclistilor din Romania) ORGANIZEAZA UN CONCERT EXTRAORDINAR CU FORMATIA PHOENIX(INVITAT SPECIAL MONY BORDEIANU)-LANSARE DE ALBUM.IN DESCHIDERE VA CANTA FORMATIA PHENOMENON.PRETUL UNUI BILET ESTE DE 60 RON,IN PRET FIIND INCLUS SI UN CD AL FORMATIEI PHOENIX.ASTEPTAM TOTI IMPATIMITII DE MOTOARE SI MUZICA BUNA!CUMPARARE BILETE:0765511442

Rog moderatorii sa mute topicul daca am gresit locatia!

post-45664-1239652700_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

completare: motociclistii care participa la inregistrarile de sonor si imagine (la Mitingul AMR din 25 aprilie de la Casa Poporului) si la Deplasarea Mars in Coloana de la Hotel IBIS-Gara de Nord la locatia Concertului (conducerea pe motoare a formatiei cu Nicu Covaci pe motor inclusiv) vor avea intrare gratuita la concert (in respectarea unor limite si conditii, vor fi anuntate pe www.amoro.ro)

Inregistrarile vor fi folosite pentru videoclipul Imnul Motociclistilor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

unde se gasesc bilete si cum se pot cumpara? (on-line, cumva?).

merci!

Sediul centrului cultural "Mihai Eminescu" din Parcul National, intersectia Bucur-Obor, Piata Iancului, reteaua magazinelor Germanos, Sala Palatului, Teatrul National, bilete.ro, blt.ro, eventim.ro, biletedelatoti.ro (?), statia de metrou Unirii2.

Editat de ser79ban
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sediul centrului cultural "Mihai Eminescu" din Parcul National, intersectia Bucur-Obor, Piata Iancului, reteaua magazinelor Germanos, Sala Palatului, Teatrul National, bilete.ro, blt.ro, eventim.ro, biletedelatoti.ro (?), statia de metrou Unirii2.

 

* merci! acum am intrat pe site, comand!

ciao! :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dane nu stiu ce sa-ti spun... Sunt sigur ca ai inteles intrebarea mea, sti ca tot timpul am sustinut AMR-ul si o voi mai face daca consider ca joaca "fairplay" si cinstit. O sa va felicit daca lucrurile stau asa cum AMR-ul a scris in "completarea" de mai sus la acest topic, dedicat concertului trupei Phoenix. In schimb, daca lucrurile stau cum am auzit azi pot spune ca aceasta reclama a AMR-ului pe spatele formatiei Phoenix si biletele gratuite promise motociclistilor participanti nu o sa aduca decat prejudicii Phoenix-ului..... si nicidecum AMR-ului, lucru care ar fi foarte urat din partea voastra.

Concluzionand, pot spune ca marsul dedicat formatiei Phoenix va fi pe data de 3 mai (voi anunta topicul curand), pe data de 25 aprilie (si repet, din ce am auzit azi) Nicu Covaci nu va fi in tara si nici nu va participa la marsul AMR-ului, dar revenind la intrebarea mea de mai sus ........ sunt curios Dane daca nu ar fi sunat mai "fairplay" sa spui numarul biletelor GRATUITE pe care le DETINE AMR-ul, pentru participantii la marsul vostru anuntat aici.... pe topicul concertului Phoenix, asta pentru nu a face confuzii si a nu atrage raspunderea acelor bilete pe umerii formatiei Phoenix.

 

Sper din toata inima sa ma insel si o sa raman dator cu multiple beri daca este asa....

 

RESPECT.............inainte de toate

Editat de Lope
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bilete vor fi disponibile si la mitingul de pe 25 aprilie.

 

la marsul de pe 3 mai participa si AMR

 

la deplasarea de pe 7 Mai vor exista un numar de motociclisti care vor intra (gratuit) cu coloana condusa de Nicu Covaci.

 

Numarul de motociclete care vor avea acces la concert (cu motociclisti cu tot) va fi stabilit si se va comunica in scurt timp pe site-ul AMR, www.amoro.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dane nu stiu ce sa-ti spun... pe data de 25 aprilie (si repet, din ce am auzit azi) Nicu Covaci nu va fi in tara si nici nu va participa la marsul AMR-ului, dar revenind la intrebarea mea de mai sus ........ sunt curios Dane daca nu ar fi sunat mai "fairplay" sa spui numarul biletelor GRATUITE pe care le DETINE AMR-ul, pentru participantii la marsul vostru anuntat aici.... pe topicul concertului Phoenix, asta pentru nu a face confuzii si a nu atrage raspunderea acelor bilete pe umerii formatiei Phoenix.

 

Sper din toata inima sa ma insel si o sa raman dator cu multiple beri daca este asa....

 

RESPECT.............inainte de toate

 

asa este, la mitingul de pe 25 trebuia sa participe cel putin un membru al formatiei Phoenix, ceilalti fiind in strainatate. Se pare insa ca va participa numai cineva de la sunet care va inregistra Imnul Motociclistilor. Acesta este o varianta cu textul modificat al cantecului Liber. Am primit astazi negativul melodiei (adica doar linia instrumentala, fara cuvinte), astfel incat, pentru prima data sute de motocicllisti vor canta acest Imn si se vor face inregistrari. Atat video cat si sunet. Se va trage si sunet de motoare, inregistrare de asemenea necesara Imnului si Videoclipului.

despre numarul de bilete pe care le detine AMR-ul este simplu: nici un bilet, dar un numar dintre participantii la deplasarea de pe 7 mai vor intra odata cu Nicu Covaci.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la testele facute cu o zi inainte de miting s-au inregistrat foarte multe ecouri in piata constitutiei, adica in fata casei poporului din cauza cladirilor din jur.

 

De aceea inregistrarea imnului nu s-a mai facut, dar a fost prezentata melodia cu si fara cuvinte, s-au distribuit fluturasi cu textul refrenului.

 

Inregistrarea va fi facuta pana la urma la concertul din 7 mai din Bucuresti, odata si sub coordonarea formatiei.

 

Multumim celor care au participat la mitingul de astazi, 25 aprilie, si va asteptam la urmatoarele actiuni desfasurate de AMR impreuna cu partenerul Phoenix, sau de catre Phoenix impreuna cu partenerul AMR.

Editat de Dan Popescu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...