Sari la conținut

Nota 10 pt.cine ?


Postări Recomandate

post-14485-1239823474_thumb.jpgDomnilor eu il propun pe sTANESCU mARIUS , alias ROCK46HUNT ca cel mai mare dobitoc frustrat incurabil. Si argumentez :

- clubul nostru a intreprins cateva actiuni umanitare si nobile ,si iata atitudinea lui vizavi de aceasta :

"O noua specie aparuta din neant...o specie ce vrea sa domine motociclismul...

Mai nou aceasta specie doreste sa domine si padurile,chiar natura, http://wildmotors.forumgratuit.ro/gener ... 42.htm#418 ,organizeaza tot felul de actiuni motocicliste(de fatalai pierduti,retardati si inginfati),chiar asta este spiritul motociclistului?

Sa dai pungute de craciun cu banii altora (vrem chitante ptr banii care s-au dat),sa dai flori de 8 martie,sa mergi la azilul de batrani cu impresii de motociclist,asta inseamna a fii motociclist?

Acest lucru isi doreste acest club moto tulcean,care dupa umila mea parere,ne cam face de (cuvant urat) peste tot,deoarece oamenii care lau format sint din acelasi amalgam,au insigne sau matricole,foarte tare...nici macar la scoala pe vremea lui Ceausescu nu am purtat matricola,ei ravnesc dupa acest lucru(sint distinsi)...

Cu alte cuvinte,fac apel la toti care se cred motociclisti si chiar sint, sa i-a atidunine si sa nu se amestece cu asemnea mascarici aparuti din neant.

Eu nu sint cheia de biserica dar nici fatalau sau mascarici nu sint,asa cred! " - ASA CREZI TU !!!

-avem un forum creat de 1 an de zile danube-rebels.myforum.ro , frustratul a facut un forum clona acum 2 luni ,danube-rebels.ro ,pentru a induce lumea in eroare ;ciudat nu?

-copie in draci mesajele membrilor clubului REBELS OF DANUBE de pe toate forumurile , si le trece pe un alt forum infantil( http://wildmotors.forumgratuit.ro/forum.htm )unde se distreaza facandu-le analiza si batandu-si joc de autorii mesajelor. Pentru a vedea adevarata fata a obsedatului intrati pe acel forum.

-acum de pasti avem organizata o petrecere in aer liber la care au fost invitati prieteni motociclisti si nu numai ,dar iata oligofrenul ce face :

 

"ROCK46HUNT a scris :

 

http://danube-rebels.ro/viewtopic.php?f=18&t=148

 

Sa incep cu inceputul...o anumita asociatie moto din Tulcea doreste sa organizeze o "Mare Betivaneala" in seara de inviere pe teritotiul Manastiri Celic-Dere ( http://motociclism.ingalati.net/viewtop ... 9cd4c6caa2 ),proprietarul padurii din jurul manastirii cca 50ha fiind insasi manastirea.Toate bune si frumoase pana cand am fost azi sa ma interesez daca aceea asociatie are o autorizatie emisa de catre propietarul locului cu pricina,surpriza...nu!Deci cu alte cuvinte aceasta asociatie face de capul ei lucruri ilegale si se dau drept motociclisti,chiar asta sint ei,motociclisti?

Discutia ce am purtato cu Maica Stareta a Manastirii,Maica Casian,a fost simpla si nu a fost de acord ca o asemenea asociatie sa organizeze o "Mare Betivaneala" pe teritoriul manastirii si a padurii acesteia.

Gestul meu este unul simplu si de inteles ptr cei care pot intelege,nu doresc sa fiu aratat pe strada cu degetul din cauza unora care se dau motociclisti si in realitate sint motomanelisti sau alceva cu motocicleta...

Asa ca cei care vor sa organizeze o asemenea intrunire pot lua exemple de la alte cluburi din tara,unde chiar s-au facut intruniri frumoase!

Nu in cele din urma,dupa discutia cu Politia Frecatei am primit telefon din paretea unui membru al asociatie care mi-a spus ca mi-am pus toata lumea in cap...care lume?aia fara creier,care nu gandesc si fac asemenea actiuni...sa fim seriosi totusi,este mai corect asa!

Cu bine domnilor! "

Nu va mai plictisesc si cu alte "nimicuri " facute si debitate de acest nemernic , va intreb doar ,ce credeti ca ar trebui facut acestui membru AMR ca sa inceteze cu prostia asta ,o bataie zdravana sau instiintat spitalul de nebuni ???

IMI CER SCUZE PENTRU LIMBAJUL BURUIENOS DAR DESPRE ACEST OM ,ORICAT AS VREA ,ALTFEL NU MAI POT VORBI.

PS - petrecerile de Pasti pe care motociclistii tulceni le fac de ani de zile inclusiv si impricinuitul ,tot se vor tine ,si iata si cateva poze de la genul acesta de petreceri in care se va recunoaste cine trebuie ,acum ideologul moralitatii motociclistului si detinatorul locului 2 in topul rusinoi:

Domnilor care mai aveti de adaugat ceva ,turnati tot ,gata cu diplomatia .RESPECT !

post-14485-1239823501_thumb.jpg

post-14485-1239823552_thumb.jpg

post-14485-1239823583_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravo SILVIU .... SA FIE CAN CAN .... !!! :wacko:

 

TE SUSTIN ALATURI DE TOTI REBELII CARE AU CEVA DE ZIS ..IMPOTRIVA TARATURILOR ASTEA DOUA .

 

JET...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daaa, nota 11....dar cum ne-am permis noi niste nebuni care nu avem ce face cu banii si organizam donari la Casa de copii, impartim flori de8 Martie, sa pomenim numele Stanescu?vai ce nerusinare.. :wacko:

ma duc sa imi cer scuze.... :blink: :( :P

 

aa, mai tine-ti minte cand ne-a venit ideea formarii unui club?

va zic eu..atunci cand ne-am data seama ca in caz de accident trebuie sa fim uniti si sa fim solidari..Tot respectul pentru ION STANESCU, care din pct meu de vedere nu are nici o legatura cu fratele sau...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PT INCEPUT TIN SA ANUNT CA PE ACEST POST NU SCRIE ARES CI CU TOTUL ALTA PERSOANA.

 

SI VREAU SA I SUSTIN PE BAIETI IN DEMERSUL LOR IN A ARATA CINE ESTE ,,DOMNUL'' MARIUS STANESCU ALIAS ROKHUNT46 CU ADEVARAT.

EL STE CEL CARE A MERS LA MAICA STARETA FOARTE SMERIT CA SA I SUFLE IN URECHE BIETEI FEMEI CA O ANUMITA ORGANIZARIE DE MOTOCICLISTI VOR SA ORGANIZEZE O MARE BETIVANEALA LA CELIC DERE SI FACE TOT FELUL DE LUCRURI MAI PUTIN SAU MAI MULT ORTODOXE NUMAI CA SA NE BAGE NOUA BETE LA SPITE.

 

AUZITI DOMNULE MARIUS STANESCU NU SUNTETI DUMNEAVOASTRA CE CARE CU ANI IN URMA FACEAI ACELASI LUCRU IN ACEEASI LOCATIE .DOMNULE NU SUNTETI DV CEL CARE ATI SPUS CA RELIGIA NU REPREZINTA NIMIC PT DV. O ,,INVENTIE'' NU SUNTETI DV CEL CARE SPUNEATI CITEZ:MA PIS PE BISERICA SI PE TOT CE REPREZINTA EA'' ATI UITAT ACESTE LUCRURI?

CE TUPEU NESIMTIT OARE FEMEIA ACEEA STIE TOATE ACESTE LUCRURI?

 

IN POFIDA TUTROR ACESTOR LUCRURI PETRECEREA TOT VA AVEA LOC CA SA VEZI CA NU TI A IESIT ASA CUM AI VRUT DUMNEATA.

 

ASA CA FRATILOR SA NE DISTRAM SI SA NE SIMTIM BINE.

 

FELIX SPER SA NU SE FI STINS LUMANAREA CARE AI APRINSO LA CELIC. SI LA CE ZICEAI CA AI APRINSO ? LA VII SAU LA MORTI?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai dar ce poze INTERESANTE se vede destul de clar ca aici sunt toti motociclistii din tulcea la un loc cei din clubul Danube si cei k nu sunt in club,si se mai vede ka sunt si la padure ,cum asa ? Inainte se putea si akum nu ?

de ce ?

Din cauza k sa fakut un Club si in Tulcea unde nu sa putut face in toti ani de pana acum de catre cei care se dau drept { MOTOCICLIST MAI VECHI },mai cu experienta care din cate am inteles a fost o tentativa de a se fake akest club dar nu sa reusit .Aici mai apare un semn de ? De ce nu sa reusit ? ca nu am inteles.

Parerea mea asta este ka o parte din MOTOCICLISTII DIN TULCEA sunt deranjati din kauza asta daka ei nu au reusit sa faka CLUBUL noi de ce AM REUSIT ,am dreptate sau nu ? De ce domnilor sa nu fie si in TULCEA noastra un Club asa cum sunt si in alte orase ka doar suntem si noi tot MOTOCICLISTII ,de ce sa nu avem si noi parte de intrunirii si multe altele ? de ce ?.

Respect pt.cei care se simt MOTOCICLISTII si PASTE FERICIT

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

MIZERIE SI INCOMPETENTA MINTALA A CELOR 2 DEBILI

Daca aveau ceva cu unul din noi cum sa tot aruncat pe toate forumurile...CE AU AVUT CU RESTUL??? dar mai ales char cu prietenii lor...???

 

NU frate nu sunt toti motociclisti ...DOMO ... sau cum au mai fost numiti ..ci sunt persoane cu obrazu destul de fin ...care au ajutat ori de cate ori a fost cazul....

 

IAR CLUBUL BA (cuvant jignitor) EXISTA PT CA AI AVUT UN FRATE CARE AR FI PUTUT SA MOARA ......PT CA AM AVUT PRIETENI CARE AU LUAT TRANTE SI ACCIDENTE GRAVE ..GEN LUCIAN CU CLAVICULA .... GEN ACCIDENTU CU IRINA SI SILVIU .... GEN ACCIDENTUL MEU CARE SE PUTEA SFARSI TRAGIC PENTRU MIHAELA GEN ACCIDENTUL LUI ARES ..... CLUBUL EXISTA PENTRU CA NOI --- AM CONSTIENTIZAT FAPTUL CA VREM SA NE AJUTAM UNUL PE ALTUL NU SA NE DAM IN CAP.... INCOMPETENTULE ...HABAR NU AI CE INSEAMNA SA LEGI O PRIETENIE ...

 

RUSINE BOLNAVILOR MINTAL....

Editat de rocket1982
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator rock46hunt
MIZERIE SI INCOMPETENTA MINTALA A CELOR 2 DEBILI

Daca aveau ceva cu unul din noi cum sa tot aruncat pe toate forumurile...CE AU AVUT CU RESTUL??? dar mai ales char cu prietenii lor...???

 

NU frate nu sunt toti motociclisti ...DOMO ... sau cum au mai fost numiti ..ci sunt persoane cu obrazu destul de fin ...care au ajutat ori de cate ori a fost cazul....

 

IAR CLUBUL BA (cuvant jignitor) EXISTA PT CA AI AVUT UN FRATE CARE AR FI PUTUT SA MOARA ......PT CA AM AVUT PRIETENI CARE AU LUAT TRANTE SI ACCIDENTE GRAVE ..GEN LUCIAN CU CLAVICULA .... GEN ACCIDENTU CU IRINA SI SILVIU .... GEN ACCIDENTUL MEU CARE SE PUTEA SFARSI TRAGIC PENTRU MIHAELA GEN ACCIDENTUL LUI ARES ..... CLUBUL EXISTA PENTRU CA NOI --- AM CONSTIENTIZAT FAPTUL CA VREM SA NE AJUTAM UNUL PE ALTUL NU SA NE DAM IN CAP.... INCOMPETENTULE ...HABAR NU AI CE INSEAMNA SA LEGI O PRIETENIE ...

 

RUSINE BOLNAVILOR MINTAL....

 

sa constatam ca voi ati facut un club ptr cei care cad?

crezi ca ma impresionezi cu accidentul lui Ion?nu!si sa inteleg ca la-ti ajutat pe Ion cu ceva?ai numar pe degetele e la o mana pe cei care chiar lau ajutat,dar sa stii ca tu nu te afli printre ei,asa ca nu te mai chinui!

stii bine ca esti un porumbel cazator alaturat stolului tau!

si hai ca prea va intindeti si va simtiti bagati in seama,deacum in colo trebuie sa platiti ca sa va mai bag in seama!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

IA UITATI CE SCRIE CAP DE ..P...MIC --- ASTA INTELIGENTU:

 

Pare tentant, dar stii cum e: daca nu-i vreo manastire pe-aproape, sa mai sodomizezi si ceva maicute dupa miezul noptii, sa bagi spaima-n lume si sa te imbeti lemn, ce farmec mai are ?

 

ASTA A FACUT EL ANII TRECUTI....BA ORDINARULE....HOTU STRIGA HOTU SI STI TU MAREA VORBA A LU STANESCU...CINE SE SCUZA SE ACUZA.....

 

HANDICAPATULE FOTOGRAFIILE DE MAI SUS NU ITI SUNT SUFICIENTE??? CA AI FOST ACOLO ANII TRECUTI...OOOFF SARACUTU N A FOST PRINTE INVITATII DE ANU ASTA .....BA TE INVITAM LA BELIT MIELU LU STANESCU....

 

 

RUSINE MIZERIE DE OM ..... AVEM UN LOC PT TINE ALATURI DE TURNATORU LA MAICUTE .... APROPO ..INCA N AI GASIT 20 DE LEI SA DAI LA ORFANI ....? CA SA NU MAI ZIC CAT DE INCAPABIL ESTI PSIHOLOGIC SA INTELEGI ANUMITE LUCRURI ...

 

MIZERIE ...AFARA CU TINE DIN TULCEA ...MUTATE LA MINERI.... JET DIN ORASUL ASA PE CARE IL PATEZI ..VIERME.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intr-adevar foarte marsavi oamenii si ar trebui anihilati . Cred ca nu-si au locul printre motociclisti daca au ajuns sa se coboare la nivelul asta si totusi daca este CEL CARE A INVENTAT ROATA sa nu uite ca ca s-a inventat si camaraderia intre motociclisti si la bune si la rele. :wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:blink: :( :P
Intr-adevar foarte marsavi oamenii si ar trebui anihilati . Cred ca nu-si au locul printre motociclisti daca au ajuns sa se coboare la nivelul asta si totusi daca este CEL CARE A INVENTAT ROATA sa nu uite ca ca s-a inventat si camaraderia intre motociclisti si la bune si la rele. :wacko:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

IN POFIDA TUTUROR PIEDICILOR A ESIT O PETRECERE DE POMINA..

 

TIN SA MULTUMESC ,,DOMNULUI'' STANESCU PENTRU DEMERSURILE SALA PE LA MANASTIRE POLITIE JANDARMERIE CA NE A DESCCHIS OKII SI AM ALES O CU TOTUL ALTA LOCATIE PT PETRECERE DE ULTIM MOMENT SI CARE S A DOVEDIT A FI PERFECTA.

 

SI MII DE MULTUMIRI SI INVITATILOR DIN CONSTANTA GALATI BRAILA CARE S AU COMPORTAT EXEMPLAR IN CIUDA CANTITATII DE ALCOOL PE CARE AU INGURGITATO SPER CA NU AU AVUT MARI DURERI DE CAP DUPA...

 

RESPECT MULT SI VA MAI ASTEPTAM PE LA NOI!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

IN POFIDA TUTUROR PIEDICILOR A ESIT O PETRECERE DE POMINA..

 

TIN SA MULTUMESC ,,DOMNULUI'' STANESCU PENTRU DEMERSURILE SALA PE LA MANASTIRE POLITIE JANDARMERIE CA NE A DESCCHIS OKII SI AM ALES O CU TOTUL ALTA LOCATIE PT PETRECERE DE ULTIM MOMENT SI CARE S A DOVEDIT A FI PERFECTA.

 

SI MII DE MULTUMIRI SI INVITATILOR DIN CONSTANTA GALATI BRAILA CARE S AU COMPORTAT EXEMPLAR IN CIUDA CANTITATII DE ALCOOL PE CARE AU INGURGITATO SPER CA NU AU AVUT MARI DURERI DE CAP DUPA...

 

RESPECT MULT SI VA MAI ASTEPTAM PE LA NOI!!!

 

 

oo, da

mare adevar graieste Ares

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu vezi oligofrenule ca esti singurul care te faci de ras pe forumul ala infantil ?

 

:D Fata de altii care, dupa cum se vede, se fac de ras pe TOATE FOTUMURILE... :D

 

Scuze,.... am vrut sa spun ,,FORUMURI", dar, asa a iesit din tastatura.... oricum ideea e aceeasi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intalniti-va voi la ciuperca sau ...unde vreti voi ,daca mai vreti voi, sau mai bine care voi? :D

in rest pana sa ne da-ti noua un sfat voi astia "corecti gramaticali" mai intalniti-va si mai coaceti ceva gen "hai sa mergem la maica stareta si la jandarmerie sa bagam bete in roate la altii" si face-ti ce ati facut si pana acum ...mancati rahat..pofta buna.

sucess !

respect celor care nu fac parte din aceasta gasca pe cale de disparitie a "motociclistilor adevarati din TL"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:baldy: :wacko: bravooo

acum poate toata lumea sa vada un membru AMR cat de constructiv e si mai ales care e scopul lui in viata...

 

sincer iti doresc intr-o zi sa te uiti in urma si sa iti dai seama ce faci....intr-o zi.succese!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...