Sari la conținut

20 Apr - mare ro sau varna sau veliko sau orice


asdfghjk
 Share

Postări Recomandate

viteza 120-160 opriri numai la peco.

Eu as merge. Cateva intrebari si sugestii, in masura in care este posibil: 1. De ce fara opriri (o poza, un biscuite...)? 2.N-am nimic cu viteza in sine, dar in general caut sa nu trec de limita celor 50km peste, ca de, e permisul in joc. 3.Un traseu foarte dragut spre sud si fara camere fixe / politie prea multa ar fi Buc -Oltenita - Giurgiu. Avand in vedere ca nu am mai fost inspre Veliko, mi-ar face chiar placere sa fac un astfel de traseu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

viteza 120-160 opriri numai la peco.

inseamna ca oprim o data , ne asteapta cineva , cum ramine cu localitatile , tot 120 160?

:wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai c-a fost ok in a doua parte a zilei. Am plecat doua motoare si un pasager pe la 17 si am facut bucla Oltenita - Giurgiu. Foarte misto drumul, cu exceptia catorva cratere pe Buc - Giurgiu. Am vizitat porturile si ne-am mai oprit pentru o pizza undeva la o terasa in centrul Giurgiului (recomand locul ptr mancarea buna si chelneritele foarte amabile :wink:) / N-am mai postat aici ca pana pe la 15 nu stiam nimic de plecare. Numa' bine!

post-5978-1240265035_thumb.jpgpost-5978-1240265056_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...