Sari la conținut

Enduro/adventure Sinaia


Postări Recomandate

salut prieteni.ma numesc radu ,locuiesc in sinaia si UIMITOR se pare ca sunt singuru din zona care practica sportu asta.detin un ktm lc4 si toata ziua ma plimb cu el dar m-am saturat sa fiu singuru(nu e misto deloc)care vreti sa veniti va duc pe trasee de nu ati vazut nici la DISCOVERY asa ceva. NEBUNIE .(recent am achizitionat un costum de urs :D))))))))))))))))))))) :D si am iesit am iesit la plimbare.........urmeaza si linku pe youtube:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut prieteni.ma numesc radu ,locuiesc in sinaia si UIMITOR se pare ca sunt singuru din zona care practica sportu asta.detin un ktm lc4 si toata ziua ma plimb cu el dar m-am saturat sa fiu singuru(nu e misto deloc)care vreti sa veniti va duc pe trasee de nu ati vazut nici la DISCOVERY asa ceva. NEBUNIE .(recent am achizitionat un costum de urs :D))))))))))))))))))))) :P si am iesit am iesit la plimbare.........urmeaza si linku pe youtube:))

salut. daca schimbi LC4 ala cu un exc iti arat io niste trasee de romaniacs acolo :D . ia, sa vezi ce de prieteni o sa ai dupa aia :lol:)

Editat de Cata M
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut prieteni.ma numesc radu ,locuiesc in sinaia si UIMITOR se pare ca sunt singuru din zona care practica sportu asta.detin un ktm lc4 si toata ziua ma plimb cu el dar m-am saturat sa fiu singuru(nu e misto deloc)care vreti sa veniti va duc pe trasee de nu ati vazut nici la DISCOVERY asa ceva. NEBUNIE .(recent am achizitionat un costum de urs :D))))))))))))))))))))) :D si am iesit am iesit la plimbare.........urmeaza si linku pe youtube:))

 

Salut,

 

Momentan si eu am un lc4 si as avea chef de niste drumuri pe care nu le stiu. Te anunt din timp cand ajung prin zona si bagam niste plimbari.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Momentan si eu am un lc4 si as avea chef de niste drumuri pe care nu le stiu. Te anunt din timp cand ajung prin zona si bagam niste plimbari.

 

 

nebunie...vorbim

 

eu stau in olanda dar pt asa ceva ma sui in primu avion

 

 

salut. daca schimbi LC4 ala cu un exc iti arat io niste trasee de romaniacs acolo :D . ia, sa vezi ce de prieteni o sa ai dupa aia :D)

 

 

Serios?dar ce are lc4 ?sau sunt cluburi de exc,sfx,crx,dr..........si tot asa nu tot motoare sunt si au un singur scop?sa ati rupi teasta cu ele?lasa ca la vara ami iau si eu un exc(serios)si mergem pe traseeeeeeeee/................. si nu o sa mai fiu emo mic sa ma dau cu lc4 in coltu meu

Editat de Radu_sinaia
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Serios?dar ce are lc4 ?sau sunt cluburi de exc,sfx,crx,dr..........si tot asa nu tot motoare sunt si au un singur scop?sa ati rupi teasta cu ele?lasa ca la vara ami iau si eu un exc(serios)si mergem pe traseeeeeeeee/................. si nu o sa mai fiu emo mic sa ma dau cu lc4 in coltu meu

n-are nimic nici lc4. e fain si enduro/adventure acolo, dar mai la vara sa se duca zapada de pe creasta. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...