Sari la conținut

KTM TEST DRIVE @ AMCKART


Postări Recomandate

eh...de asteptat...nu se putea sa nu primesc si un strop de venin...oricum, interesante nu erau cuvintele mele ci motoarele...daca ti-au placut, atunci scopul a fost atins :) (cu sau fara engleza)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din fericire nu am fost martora la "imprastieri"...si oricum nu as fi fost suficient de rapida pentru a le surprinde..sorry

Poti te rog sa pui si pozele in plina rezolutie? sau poate faci un album pe vreun site de poze.

 

multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Mi-au sosit foarte multe poze de la KTM de la acest eveniment. Cateva cred ca apar si in Motociclismo de la noi sau/si din Polonia.

Sper sa am timp sa le pun....le am in calculatorul de acasa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la ride test v-au lasat sa va dati in espadrile pe circuit? Curajosi organizatori!

:bounce: :D Ma asteptam la asa ceva !

Din pacate drumul de la Brasov la Bucuresti am fost nevoit sa-l parcurg cu masina, desi mi-as fi dorit sa vin cu motorul ! Am plecat foarte grabit dimineata si cizmele au ramas in garaj.....mi-am dat seama pe la Sinaia ! N-am avut de ales !

Oricum Ionut, stai linistit ca stiu ce-i ala un echipament si mai ales cat e de important ! Merg de multi ani pe doua roti si in plus lucrez si in domeniu !

In fine....te poti accidenta si stupid e drept ! Important e ca am putut testa modelele pe care nu le mai condusesem anterior in asa fel incat sa pot povesti clientilor ! Intre noi fie vorba, pista Amkart e mult prea mica pentru majoritatea motocicletelor care au fost prezente la test...dar o minima idee puteai sa-ti faci totusi !

Mult mai "acra" a fost treaba la testul de la Zarnesti, unde a plouat toata ziua si a fost destul de frig ! De fapt am fost nevoiti sa ne oprim pe la ora 16 si cam asta a fost tot.

Oricum, eu consider benefice asemenea initiative !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
Pacat ca ai observat ,,espadrilele,, omului si nu ai observat felul in care merge...........

Sa fie invidia de vina????????????

Chiar nu mai conteaza ! Pentru mine e important ca m-am "racorit" o zi intreaga cu Adventure & Co ! Restul....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...