Sari la conținut

1-2-3 MAI TROFEUL DOBROGEI


Postări Recomandate

da ... pe mine ma distreaza tare ca nu are argumente ci doar jigniri

 

Argumente nu stiu daca are.

Jigniri are. Le-a avut intotodeauna de cand l-am cunoscut.

Buna crestere nu are. Argumente imi stau vorbele lui. :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NU TIN PARTEA NIMANUI DAR EXISTA UNELE ERORI IN CE S-A SCRIS MAI SUS!

 

cum am mai spus vineri am fost pe traseul de rally(sper sa nu fiu eu "concurentul neplatitor" pt ca nu am avut roadbock si nici nu am intrat in CT-uri am navigat dupa praf si d-aia am ajuns la un momendat in coada unui aro care se plimba pe camp). nu contesta nimeni calitatile de pilot ale lui somo si ale colegului sau DAR, diferenta reala dintre primul clasat si restul plutonului a fost de 25min in prima zi. toata lumea s-a ratacit dupa viaduct si pe grind unde s-au pierdut minute bune si de aici poate rezulta diferenta. Un alt "atu" pe care l-a avut primul sosit a pest previzualizarea traseului cu o zi inainte cehstiune care aduce o viteza mai mare in ziua cursei.

pentru a evita aceste discutii ce sunt suparatoare in ambele tabere(nu cred ca se simt bine nici acuzatii si nici acuzatorii) cea mai buna solutie ar fi monitorizarea prin GPS. Marea majoritate aveti GPS-uri de la cursele de enduro, ele pot inregistra track-ul pe care ati mers, organizatorul il suprapune cu track-ul corect si in functie de diferente se stabilesc penalizari.

Editat de stulewa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Previzualizarea a fost bfacuta de mine, care nu sunt concurent.

Am fost in masina singur, la un moment dat am luat un coleg de la fabrica din constanta.

Insinuarile cu previzionarea nu au fundament.

Pe Dragos l-am dus la gara Constanta cu masina unde avea treaba ca oricum am bagat si eu motorina de la Peco din zona aia. Aceste ajutoare cu du-ma adu-ma sunt foarte uzuale si sper ca toata lumea gandeste ce trebuie, nu ce vor unii sa insinueze.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imaginile preluate de TVR la Trofeul Dobrogei au fost completate cu o discutie si tot materialul va fi difuzat astazi, orele 22.30 la TVR 3 in emisiunea Time Out.

Cine poate inregistra?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Deci exact cum spuneam ......................

 

 

 

 

pt mine a fost prima cursa in cadrul frm.... ce sa spun jalnic deci dupa parerea mea toata cursa asta s-a facut strict pt a mai baga niste bani in buzunar

pt un incepator mi-a fost greu sa imi dau seama ce se intampla pe acolo, m-a certat sultz k nu am nr de cursa (dar pt ce mi-a luat 20 de euro taxa pt o cursa) unde au fost 4 ambulantze? si de ce sustzine popescu k le-a platit din buzunar? noi pt ce am pltit 150 roni taxa pt enduro cross?

nimeni nu itzi explica nimic tota lumea tzipa si frm care de fapt sunt 4 oameni fac regulile dupa cum vor ei nu am castigat nimic doar am pirdut bani (nimic spun dpdv experientza k eu am iesit pe locul 6) deci una peste alta frm si dan popescu la cursa de la mare si-au batut joc e noi pe banii nostrii.....

 

ps ce ambulantza era ai nu cred k avea nici un fel de aparatura inauntru ere pur si simpluun aro cumapart mai eftin

 

 

ps2 daca nu o sa incurajatzi incepatorii si nu vretzi sa le explicatzi cum sta treba la cursele atstea "perfect prganizate" o sa ajungetzi incurand sa va alergatzi intre voi la 80 de ani in scaune cu rotile o sa lastzi sprtul sa moara voi astia care atzi "avut mai multe motocilecte decat am vazut eu" ps nu am nici o vina k v-atzi nascut inaintea mea totusi pe banii mei merit sa mi se explixe unde gesesc nu sa tziapzti k sunt un pericol, idiot,tampit s.a

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...