Sari la conținut

plimbaricaaaaaa


Drama
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 91
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

am vb ieri pe mess cu krong28 zicea ca vrea sa vina dar iese abia la 7.30 dim de la munca deci ca sa aiba timp sa treaca pana acasa eu zic ceva in jur de 9.30 oricum asteptam sa intre el si sa ne spuna exact la ce ora poate; totusi nici prea tarziu nu e bine sa plecam.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am vb ieri pe mess cu krong28 zicea ca vrea sa vina dar iese abia la 7.30 dim de la munca deci ca sa aiba timp sa treaca pana acasa eu zic ceva in jur de 9.30 oricum asteptam sa intre el si sa ne spuna exact la ce ora poate; totusi nici prea tarziu nu e bine sa plecam.

 

El nu intra.

Lucreaza 24h . Deci e la munca pana maine dimineata.

Eventual dai un telefon.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

El nu intra.

Lucreaza 24h . Deci e la munca pana maine dimineata.

Eventual dai un telefon.

 

a zis ca in jur de 9.30 e ok; nu am nr lui; i-am lasat nr. meu sa ma sune. in caz ca nu poate veni la ora aia a zis ca ne prinde pe drum; eu zic sa stabilim ceva pt 9.30 si eventual ne ajunge din urma sau il asteptam la vama; maine dim cand ajunge acasa citeste ce am stabilit noi aici. unde ne intalnim in bucale nu stiu. ramane sincai? eu stau in crangasi. nr. meu. 0735.158.310

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai tot la intrare in Parc la Sincai.

9:30. Asteptam daca e 15 min. Daca nu, ne prinde pe drum.

Tel meu e 0726 870 414 (doar sa il si aud...)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai tot la intrare in Parc la Sincai.

9:30. Asteptam daca e 15 min. Daca nu, ne prinde pe drum.

Tel meu e 0726 870 414 (doar sa il si aud...)

 

 

ok maine ne vedem acolo, daca e ceva vb la tel. eu incerc sa plec in fiecare weekend din orasul asta dement, deci din punctul meu de vedere topicul cu "plimbaricaaaaa" este valabil pana in noiembrie inclusiv; sau poate ne strangem mai multi si facem o colonie cu acelasi nume la tropice ca sa ne dam tot anul

Editat de Filosofull
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor....

 

Am citit topicurile cu excursii pentru 16-17 mai si cel mai mult ma incanta Veliko Tarnovo. Ar mai fi si Varna cu baile termale. Eu am fost in ambele locatii, chiar de cateva ori numai anul asta.

 

Pentru sambata pot pleca din Buc. abia dupa 12.00. Deci, as prefera Veliko Tarnovo. E foarte frumos si sunt destule de vazut....sau de baut :P

 

Cum sa fac sa dau de voi acolo ? Cine merge, totusi ? Un nr de tel ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor....

 

Am citit topicurile cu excursii pentru 16-17 mai si cel mai mult ma incanta Veliko Tarnovo. Ar mai fi si Varna cu baile termale. Eu am fost in ambele locatii, chiar de cateva ori numai anul asta.

 

Pentru sambata pot pleca din Buc. abia dupa 12.00. Deci, as prefera Veliko Tarnovo. E foarte frumos si sunt destule de vazut....sau de baut :P

 

Cum sa fac sa dau de voi acolo ? Cine merge, totusi ? Un nr de tel ?

 

salut; deocamdata se pare ca vom fi doar 3 motoare pt veliko; noi plecam pana in 10 si nu cred ca e semnal acolo ca sa ne putem contacta pe mobil; oricum ai nr meu mai sus in topic; daca zici ca ai mai fost si stii locurile de vizitat spune cam pe unde ne-am putea intalni

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna

 

posibil sa ajung si eu la veliko. plec tot dupa 12.00

 

incercati cazare aici : www.hotelcomfortbg.com sau 00359 887 777 265

 

am stat aici cu 100 euro doua camere duble. nu e cine stie ce, dar e curat si se vb bine engleza. din camere peisaj mirific. parcare ferita pentru motoare. localizarea este chiar pe cea mai veche stradutza din oras si e chiar fain acolo

 

cetatea merita vizitata la alegere, insa, merita vizitat satucul arlbanasi. e la 5 km si se ajunge fix pe drumul ce coboara in stanga intrarii la castel. din acest satuc plin de pensiuni se vede tot orasul veliko.

 

incercati musai inghetata. e bestiala, mai buna ca in italia. recomand cea cu aroma de ciocolata. atentie insa cat de proaspata e....

 

seara am baut la carciuma SCANDAL. poate fi si reper pentru cazare. este pe aceeasi strada iar hotelul comfort are multe sageti de directionare spre el....

 

poate ne vedem pe acolo :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu alte cuvinte se mai merge la bulgari ca vad ca initiatorul topicului nu mai vrea nimic!?

prietene daca initiatorul topicului nu merge sambata asta nicaieri asta nu inseamna ca voi ceilalti nu puteti merge fara el intelegi? am deschis ascest topic pt plimbari in diferite locuri/locatii cu diferiti oameni/motoristi din diferite parti ale frumosului oras de beton :) care vor sa cunoasca allti oameni/motoristi si vor plimbari linistite .................te ai prins? :P

 

Hai tot la intrare in Parc la Sincai.

9:30. Asteptam daca e 15 min. Daca nu, ne prinde pe drum.

Tel meu e 0726 870 414 (doar sa il si aud...)

cu privire la kong28 sa sti ca e punctual tipu daca zice ca la 9 30 e acolo pai sa sti ca la 9 30 el e deja acolo :o

ps: astept poze :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci? cum a fost drumul? hai bagati pozeeeeeee :P

 

drumul prin bulgaria e marfa; liber si fara gropi, curbe largi, peisaje frumoase; la veliko se mananca bine si ieftin; doar caldura ne-a cam omorat; poze are CosX; la intoarcere am avut niste probleme cu motorul, sper sa fi fost de la benzina bulgareasca; in weekend-ul viitor sunt plecat in excursia de la sibiu, tot aici pe forum am postat-o, deci nu ne vedem; numa bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am ajuns si noi la veliko. 4 persoane, un motor si o masina.

 

peste noapte am stat la hotelul comfort. proprietarul ne-a recunoascut si ne-a facut reducere la pretul camerei.

 

la intoarcere am fost prin arlbanasi ( merita vazut) apoi am ajuns la o ferma de cai. de acolo a inceput distractia. am gresit drumul si am mers destul de mult spre varna. cand am incercat sa mergem spre bjiala, iar am gresit drumul national si am intrat pe rurale, dupa indicatoare locale direct spre ruse. drum super nashpa, cu gropi multe si pietris....cam 120 km :D totusi foarte frumos, prin paduri si canioane de granit. as vrea sa il recomand, insa acasa m-am uitat pe o harta si nu am reusit sa imi dau seama pe unde am fost :P

 

poate uichendul 22-24 reusim sa ne vedem

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

salutare salutare care iese la plimbare ?? sunt asteptati toti doritorii(fete,baieti)de plimbari pe o durata de o zi adica se pleaca sambata dimineatza si ne intoarcem seara, LOCATIA? e aici va las pe voi sa va dati cu parerea cam unde am putea merge :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Slanic Prahova sambata asta...daca nu ai nimic impotriva! Cu mentiunea ca dimineata este pana la ora 9! Asa ca plecam inainte de 9...de la Tineretului! OK? Obiectiile se primesc doar in scris...aici! :))

Editat de krong28
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...