Sari la conținut

Poligrafiei again - Catalin Vaciu


costin_hammer
 Share

Postări Recomandate

Andreea, eu vroiam sa iau motorul pana sa ma sune Lucian. A fost doar o intamplare fericita ca ne cunoasteam. Daca pot sa ajut, o fac oricand cu cea mai mare placere.

Inca ceva, nu stiu care e procedura cu CASCCO, dar daca vrea vreun agent de constatari sa vina aici, o sa am eu grija ca trece tot la constatarea daunelor.

 

Cand am fost sambata la spital, Catalin zicea ca se lasa de moto. Eu zic ca doar s-a speriat, sa il incurajam sa se urce din nou in sa.

 

Sanatate si sa ne anunti cand iese din operatie cum a decurs.

 

 

Salut,

 

Si mersi frumos de ajutor, trebuie sa merg mai intai la politie, sa vedem ce trebuie facut exact cu motorul, sa vad daca e ceva cu care ne poti ajuta, multumim tare mult.

 

Catalin a intrat de vreo jumatate de ora in operatie, o sa iasa dupa 3 si sper sa fie totul bine.

 

Cat despre urcat in sa, nu se mai pune problema, nu tine de nici o incurajare..

 

Va mai scriu dupa operatie vesti, multumesc inca o data de mesaje si ajutor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 57
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Cand am fost sambata la spital, Catalin zicea ca se lasa de moto. Eu zic ca doar s-a speriat, sa il incurajam sa se urce din nou in sa.

Eu zic sa nu'l incurajam se se mai urce in sa, ci sa faca exact ceea ce simte ca trebuie facut. Eu dupa ce am avut accident acum 3 ani cu flic-flacuri prin aer nu stiam cum sa'mi repar mobra mai repede sa ma sui in sa, nicio clipa nu m'am gandit ca ar fi cazul sa ma las.. Fiecare om simte ce vrea sa faca, nu trebuie nimeni fortat in niciun fel. :blink:

 

Soferii de duminica sunt periculosi, dar soferii de duminica seara (dupa apusul soarelui) sunt adevarate pericole publice. Ori sunt soferi ok obositi dupa drumuri lungi prin tara si foarte neatenti, ori sunt cocalari iesiti la agatat de pitzipoance. Asa ca traficul din timpul saptamanii in Bucuresti e chiar "parfum".

Subscriu. Sunt multi iesiti prin parcuri, pe la gratare, pe ici-colo si cand se intorc sunt "extrem de obositi", dorm pe ei, sunt neatenti, poate chiar si bauti.. :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare,

sunt prietena lui Catalin si vreau sa va zic si eu 2 vorbe, ca vin de pe "teren" si sunt la zi cu informatiile, am stat aproape non-stop la Elias cu el, de vineri.

 

1. in primul rand, va multumesc tuturor pentru urari, multumesc tare mult lui Lucian, care ne-a ajutat cu cazatul motorului si cu recuperatul catrafuselor care au picat pe drum, a venit la spital, a dat telefoane, s-a implicat de parca era frate-sau. Lucica, te pupam, esti un om grozav! La fel, multumesc mult si lui Romeo, care ne gazduieste motocicleta - Romeo, iti dam un tzar cand il externez pe Catalin, sa rezolvam si fieratania:)

 

 

Meritul initiativei cazarii motocicletei ii apartine in exclusivitate lui Romeo! RESPECT!!!!!!!!! :eek:

Editat de Lucianggg
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Off, sper si eu sa se faca bine...:eek:

Am marea impresie ca-l cunosc de anu trecut, am ceasul la care tin foarte mult de la el. Baiat foarte foarte de treaba.

Fa-te bine...si multa sanatate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare,

 

catalin e ok, s-a operat ieri, a iesit pe la 4 din operatie, astazi de dimineata i-au scos si drena, totul e in regula.

sper sa aflam azi si cand se poate externa...

 

cam la 12 zile de la operatie se scot firele si pana atunci cam slabe sanse sa il lase acasa.

 

trebuie sa gasiti pe cineva care sa ii faca heparina intramuscular timp de 6 pana la 8 sapt.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Off, sper si eu sa se faca bine...:)

Am marea impresie ca-l cunosc de anu trecut, am ceasul la care tin foarte mult de la el. Baiat foarte foarte de treaba.

Fa-te bine...si multa sanatate.

 

 

:D el e, da / www.clockwise.ro - astia suntem noi :eek:

 

catalin se externeaza azi, intr-o ora il iau acasa :P

 

multumesc tuturor pentru gandurile bune si ajutor!

Editat de andreead
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...