Sari la conținut

Rasnov - Enduro - 09.05.2009


Postări Recomandate

Neatza,

 

poze din we asta, de la Rasnov.

 

Super vreamea, un pic cam cald... traseul... "tare" pe alocuri... cu ceva udatura.

 

Poze AICI

Pozele sunt de ieri, in rau, astazi am reusit sa urcam acel rau, singuri fara ajutor... si fara posete. Greu...

 

 

Multumim baietilor pentru invitatie!!

 

Va asta la Campulung cat o sa termin traseul cu cele 3 speciale. :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumos Luciane dar cred ca terenu se preteaza mai mult la un trial. Vad ca nu prea mai faceti hard enduro treceti spre extrem enduro. Felicitari si la cat mai multe trolieri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumos Luciane dar cred ca terenu se preteaza mai mult la un trial. Vad ca nu prea mai faceti hard enduro treceti spre extrem enduro. Felicitari si la cat mai multe trolieri.

 

 

facem si noi ce putem... ne-a tras Babes dupa el... ce sa-i faci, omul nu stie sa se opreasca si nu poti sa-l lasi singur.

 

la un moment dat, intr-o zona mai nashpa, l-am intrebat pe Babes daca-l ajut. citez raspunsul lui: "Eu v-am ajutat pe voi?!?@...." ce sa-i mai zici... il lasi in pace :angry: stie sa se opreasca... sa se opreasca cand a ajuns sus. :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai... in general folosesc un canon A650 dar l-am lovit si nu l-am avut timp sa-l repar , acum am folosit pt poze telefonul din dotare. :eek:

 

 

bun A650 ala ptr drumetii, dar nici cu telefonul nu mie rusine :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...