Sari la conținut

Accident bd. Mircea Voda


mirciulik
 Share

Postări Recomandate

Poti sa bagi si 30x in seria aia. Soferii de pe seria 4 sunt ok, n-am avut probleme cu ei, dar pe pe Pejourile mici, e jale. Si nu e vorba doar de femei cu capu-n nori si mintea dupa ... nori, mie mi-a facut praf masina nou nouta cu numere rosii un Pejo 206 cu un taran in el de 2m si 150Kg....

Problema cu Pejo-urile e ca in general atrag persoane foarte neatente in trafic, adevarate bombe rutiere. Nu stiu de ce, nu i-am testat psihologic, nu cunosc suficienti proprietari de Pejo sa-mi formez o parere. Prefer sa "cad in pacatul" generalizarii decat sa ma plimb iar prin service-uri sau mai rau...

 

Iti recomand sa studiezi toata gama de autovehicule vanduta de Pejo.Nu stii ce surprize neplacute mai poti intalni pe drumurile publice!Spre exemplu, mai existe si seriile 6XX(blestemata care a doborat reiserul de pe Cheia), 8xx(adresate familiilor numeroase de tigani) si mai nou, JIPURILE 4007, deliciul analfabetilor si tutelor de Dorobanti.Eu zic la astea din urma sa fii foarte atent cand te intalnesti pe sosea cu ele.Povestea spune ca au fost create ca atunci cand are loc un impact frontal cu un motor, soferul sa nici nu simta impactul si sa-si poata continua drumul nestingherit.Speram sa fie doar o poveste...

 

Sau mai bine, ramai in casa in fata monitorului!Vei fi in siguranta deplina...pana la primul cutremur! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iarasi Peugeot? Sigur e marca de masina cu atractii pentru motoare...:) Sanatate motoristului...

posibil sa fie ceva legat de bovinele care le conduc...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

posibil sa fie ceva legat de bovinele care le conduc...

Te rog citeste tot topicul, mai uita-te pe la profilul utilizatorilor si abtine-te de la remarci ca asta. Kassu are Peugeot si motocicleta, se va simti direct vizat, si daca imi da "Report!" promit sa rad multe de pe pe aici... Una e sa spui ca "ma enerveaza unii pe Peugeot" si alta e sa spui ca toti sunt ce ai spus tu acolo ca sunt...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

posibil sa fie ceva legat de bovinele care le conduc...

Sau posibil sa fie ceva legat de porcinele ce comenteaza aiurea si generalizeaza. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te rog citeste tot topicul, mai uita-te pe la profilul utilizatorilor si abtine-te de la remarci ca asta. Kassu are Peugeot si motocicleta, se va simti direct vizat, si daca imi da "Report!" promit sa rad multe de pe pe aici... Una e sa spui ca "ma enerveaza unii pe Peugeot" si alta e sa spui ca toti sunt ce ai spus tu acolo ca sunt...

 

Nu se merita efortul de a da "Report!" la asa ceva, pmoldovan! Cu unii chiar n-are rost!Ii lasi in pace si treci mai departe!E loc pentru toti pe forumul asta!Din pacate, uneori nu e loc pe strada pentru toata lumea!Si atunci desi am vrea sa dam "Report!", nu ne ramane decat sa dam cu RIP!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...