Sari la conținut

tura sambata 6 iunie -Bucuresti-Sighisoara-Sibiu-Bucuresti


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 61
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

sefu acum un an erai incantat de gremania caeslor te-n bolnavise asa de frumoase erau iar acum una doua bulgari ce sa faci la ei saracie mai mare ca la noi in afara ca sosele lor sant goale ce sa faci la ei omule gata cu bulgaria mai sant si alte locuri de vazut referitor la noi cei din bucuresti ex semenic ,moldova noua partea de vest a tari nu prea am bantuito sa mai schimbam omule acelasi drumuri noutati omule sa traiesti Pompi :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa traiesti pompi germania imi place si acum dar e departe, o vad o data de doua ori pe an. in plus imi place bavaria, nordul de nici un fel. ma duc la bulgari pentru drumuri ca sunt goale, nu pt decor. da, e de mers si la moldova noua si in moldova, facusem un traseu in garmin, pe la lacul rosu, daca e cineva amator mergem.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Duminica viitoare plec intr-un mini concediu in Bulgaria pe 4 roti (trebuie sa fiu aproape de Bucuresti in perioada aia), deci voi fi acolo oricum. :rock:

 

- cred ca ma intelegeti, si voi aveti sotii/soti pe acasa, eu incerc sa "salvez" excursiile de doua zile pt trasee mult mai lungi, deh, sotia mea nu impartaseste aceeasi pasiune cu mine,,,cand mi-am luat motorul, am cumparat chiar si 2 casti, 2 costume, manusi etc, ca s-o pun in fata faptului implinit,,,cand colo, ea nici nu s-a urcat pe motor,,,asta este :P

 

Chiar ma gandeam la problema asta, sigur nu esti singurul care o ai, poate ca ar trebui facute si trasee de 2-3 zile cu un grup de motoare si "remorcile" aduse pe patru roti, impreuna cu suplimentul de bagaje necesar. Pe de-o parte din cauza masinii sunt mai limitate optiunile de trasee, pe de alta parte in 2-3 zile te poti indeparta mai mult de Bucuresti si poti vedea mai multe. Cel putin teoretic..... :rock:

Editat de Adam
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am reusit sa bag filmuletul # 2960 , este raluca "in actiune" pe valea oltului

 

urmatorul filmulet, # 2959 , este cu doru in fata urmat de adam, acum fac download,,,

 

adresa la care pot fi vizionata filmuletele : motoprahova@gmail.com , parola interexploiesti , io-s mai taran n-am stiut cum sa bag filmuletele in alta parte ca sa fie vizionata...

 

rog nu umblati la parola sa ne putem folosi si altadata de aceasta adresa

 

 

revin , este si un link,,,, http://s4.transfer.ro/storage/transfer_ro-...7691fc0fc9d.zip

 

Duminica viitoare plec intr-un mini concediu in Bulgaria pe 4 roti (trebuie sa fiu aproape de Bucuresti in perioada aia), deci voi fi acolo oricum. :P

 

 

 

Chiar ma gandeam la problema asta, sigur nu esti singurul care o ai, poate ca ar trebui facute si trasee de 2-3 zile cu un grup de motoare si "remorcile" aduse pe patru roti, impreuna cu suplimentul de bagaje necesar. Pe de-o parte din cauza masinii sunt mai limitate optiunile de trasee, pe de alta parte in 2-3 zile te poti indeparta mai mult de Bucuresti si poti vedea mai multe. Cel putin teoretic..... :rock:

 

tinem legatura atunci, eu chiar ma gandeam sa fac un topic , ceva de genul : motociclistii si nevestele !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am ajuns prin 2 mai in cele din urma :D .(stiu , e ora 4 noaptea :moto: ) am plecat de la ursu din bikers pe la 12 noaptea pe nepusa masa si acum am m-am asezat

postez de pe tel ...dupa ce am instalat cort, saltea,saci de dormit ...etc

drum bun celor ce dimineata pleaca catre munte

nani time ...

duminica am facut un traseu mai extrem la modul ca am plecat de la mare >directia bucuresti (lasat bagaje de mare , facut bagaje de munte) si cu directia ploiesti > cheia > brasov> sighisoara>sibiu>rm.valcea> cozia> curtea de arges> pitesti > bucuresti ...

facut si cateva poze

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...