Sari la conținut

Care Ma Rezolva Cu Un Cdi De Kymco?


snapisrl
 Share

Postări Recomandate

care din voi care cititi acest mesaj imi face si mie rost de un cdi pt kymco yager gt 50 din 4t e cel mai smecher./

am cauta peste tot in bucuresti si am incercat zeci,la toate ba nu functionau ritund ba nu mai functiona turometrul.

nu am gasit unu care sa mearga am nevoie de 2 bucati.

scuterul este asta :

 

http://www.niba-scutere.ro/scuter/96-Yager-GT-50

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care din voi care cititi acest mesaj imi face si mie rost de un cdi pt kymco yager gt 50 din 4t e cel mai smecher./

am cauta peste tot in bucuresti si am incercat zeci,la toate ba nu functionau ritund ba nu mai functiona turometrul.

nu am gasit unu care sa mearga am nevoie de 2 bucati.

scuterul este asta :

 

http://www.niba-scutere.ro/scuter/96-Yager-GT-50

 

 

Ce anume este cel mai SMECHER ?? CDI-ul sau SCUTERUL ? :D , ca daca este vorba despre acest model de scuter mi se pare ca este URAT ca PORCUL ! :bounce: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unde ai incercat?La service-uri Kymco sau ai experimentat cu alte cdi de 4t?Avand in vedere ca e model mai nou, nu ai garantie?

 

Pt gusturile nu se discuta.Mie imi place.

Editat de da'beorz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai ce se schimba pe garantie ?eu vreau pt viteza mai mare nu ca sar fi stricat,si am incercat la orice fel de service si cu orice fel de cdi si nimic.

 

vrei viteza mai mare ?! ai 2 posibilitati

 

1) sari de la balcon :bounce: de la min etajul 3

2) fa scoala si ia A-ul, investitia in scuter de 50 de cm nu se merita !

 

ps : daca politia se tine de cuvant iti trebuie A-ul si pt 50 cm curand :D

Editat de cosminake
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai p_toiule baga-ti mintele in cap, daca ai, puteai sa specifici de la inceput faptul ca tu vrei un cdi ptr kymco fara limita de turatie...daca chiar vrei sa afli de unde poti lua un cdi dasta smenos citeste topicul posesorilor de kymco.

 

ca fapt divers privind preturile reprezentantelor eu am dat 100 eur pe un cdi normal, si 100 ron pe unu smenos.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

putoi esti ma cati crezi ca am de vb asa? esti tare nesimtit intai vb frumos ca poate am multi ani inaintea ta handicapatule........

Probabil ca ai mai multi ani ca mine dar ii ai degeaba, la scoala nu prea ti-a placut cand erai mic. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am iesit si am intrat la loc. :makeout:

 

 

ce se mai aude cu motorul ala :P , apropo sa iti traiasca fetita. :rolleyes:

 

se aude criza financiara.. noroc ca mai prind un drive test la ktm ca sa-mi mai sting focul :kiss:

apropo misto rau KTM supermoto 115 cai :drink: am coborat cu un zambet sinistru de pe el.

 

 

 

snapi chiar nu gasesti CDIul ala din atatea magazine de piese ? cauta la categoria vanzari-cumparari, sunt baieti care aduc piese de pe diverse site-uri de afara ...

Editat de cosminake
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...