Sari la conținut

Chemarea timisorenilor cu 125


Postări Recomandate

Salut. Cei din Timisoara cu 125 haideti sa ne intalnim si sa iesim si noi ca si restul. Va astept sa sctieti id-ul aici si sa vorbim.

salut david_audiq7_fan, am un aprilia rs 125, si vin la plimbare, vb pe mess detalii. Bafta.... :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

ma alatur si io ce sa zik... oricum ne-am mai dat impreuna.......

 

nimeni nu mai stiti 125-eri :D care is de prin TM?????? pls

k prin oras am mai vazut cbr-uri125 si rs125 si nsr125.... mito ink nu am vazut...... :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut

Eu am avut un CBR 125R negru , Acum am Cagiva Raptor .

 

Intalniriole propuin sa le facem la Mall ca doar avem o varsta la care ne "dam" prin mall.

Astept telefonul vostru sau id de mes la detali .

haideti sa facem :laugh:

 

Andrei 0741208884

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
ba frate aproape zilnik vad 1-2 125 prin TM si aici nimeni ?????

 

rog daca cunoasteti biciclisti cu 125 din tm sau apropiere sa le dati link-ul cu topicu asta . MULTUMESC!!! :lol:

Mesaj completat

UP!!!!

topicul trebuia facut la comunitati moto regionale la sectiunea Timisoara, acolo cred ca intrau mai multi 125-ari din TM. Propun urmatoarea iesire sa o facem pe traseul Timisoara-Carpinis-Deta-Timisoara. Am auzit ca drumul e oglinda si e destul de liber...>>> Bafta!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

topicul trebuia facut la comunitati moto regionale la sectiunea Timisoara, acolo cred ca intrau mai multi 125-ari din TM. Propun urmatoarea iesire sa o facem pe traseul Timisoara-Carpinis-Deta-Timisoara. Am auzit ca drumul e oglinda si e destul de liber...>>> Bafta!!

 

doar o idee....faceti trasee in ungaria ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce trasee in Ungaria fratioare? dc crezi ca avem 125?ca suntem minori;) nu avem cum sa iesim din tara(cel putin eu) fara declaratie si plus un adult care sa fie insotitor...

 

Facem maine traseul care l-ai propus cu deta?????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

crc pana la urma o sa mergem la VALIUG undeva langa resita........... :unsure: toti cei care vor si pot sa vina sunteti asteptati sa discutam problema!! :crack:)

Mesaj completat

crc pana la urma o sa mergem la VALIUG undeva langa resita........... :polite: toti cei care vor si pot sa vina sunteti asteptati sa discutam problema!! ;))

 

 

"problema" o vom discuta maine la ora 14 la mall (mai exact langa parcarea de biciclete undeva o sa ne intalnim)........... asadar toti cei cu 125 sunt chemati sa vina la aceasta intalnire...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...