Sari la conținut

DONATII


dragonlord
 Share

Postări Recomandate

Vizitator _Raul_
mai PMR ... mi-ar prinde mie bine monitorul pentru o vechitura la sat! daca nu l-ai dat da-mi de veste

ps: vezi ca vreu neaparat sa-mi spui cu deamanuntul ce ai facut la tenere si mai vreu sa-mi delectez privirea si cu jucaria ta cea mica

 

Ok. Ai monitor pentru compul de la N. Da un telefon sa iti spun unde si cand sa vii dupa el.

La Tenere nu i-am facut nimic. Am plecat cu el la EnduRoMania asa cum era, fiindca asta mica e bucati chiar si acum cand scriu.

 

 

Anyway:

Gratie, multumita ... (si nu datorita) unui biker german intalnit la Brebu Nou la Enduromania, pe numele lui de scena "Fast Frankie", se mai doneaza:

 

* NUMAI pentru posesorii de ochelari OAKLEY (la alte perechi de ochelari nu se potrivesc deloc) - 4 vizoare si 2 protectii/prelungiri:

post-3763-1275072485_thumb.jpg

post-3763-1275072495_thumb.jpg

post-3763-1275072509_thumb.jpg

 

* 2 cozorocuri pentru casca HJC :

post-3763-1275072516_thumb.jpg

 

 

 

 

Mai am pe la garaj (cred) 2 gume cramponate pe 21. De indata ce stiu sigur ce si cum postez si despre ele.

Mesaj completat

 

 

 

 

PS Bulan, io credeam ca militienii au "jucaria " mare :lol:

 

Mica si versatila. Puternica (adica un 450 EXC, ca io de asta am ramas marcat) cand or mai veni bani, la batranete.

:lol:

Editat de Popescu_ MihailRaul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 783
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Vizitator _Raul_
se mai doneaza:

 

* NUMAI pentru posesorii de ochelari OAKLEY (la alte perechi de ochelari nu se potrivesc deloc) - 4 vizoare si 2 protectii/prelungiri:

 

* 2 cozorocuri pentru casca HJC :

 

DONATE

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

" NUMAI pentru posesorii de ochelari OAKLEY " !

Am sperat sa mearga la Power Grip sau Uvex , dar nici o sansa si este pacat de geam sa faci modificari !

Conform proverbului " dar din dar se face " , donez mai departe geamul fumuriu din foto .

PM sau 0744620708 !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din moment ce nu mai am mobra, anul asta nici nu am de gand sa mai imi iau...donez o mana de boarfre ce au ramas:

 

Aripa spate din carbon ptr gsx-r K3 , diverse scarite, suport scarite si chestii din astea de gsx-r k3 si cbr 900rr, o guma spate 190/50/17 , ceva suruburi,un sit, maruntaie de gsx-r 750 din 1992....Nu am nici timp nici chef sa le fac poze, cine doreste sa-mi dea un tel : 0723357005 si i le dau TOATE (nu doar 1 chestie). Preferabil sa ma sunati dupa ora 18.

Mesaj completat

Coxandel: aripa spate+ cauciuc

 

Slider : restu de gsx-r.

 

 

Va astept pe sambata cu un telef0n .

 

Cred ca ar fi mai ok sa scrieti aici pe topic si nu pe PM, sa nu se iste discutii care a fost primu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din moment ce nu mai am mobra, anul asta nici nu am de gand sa mai imi iau...donez o mana de boarfre ce au ramas:

 

Aripa spate din carbon ptr gsx-r K3 , diverse scarite, suport scarite si chestii din astea de gsx-r k3 si cbr 900rr, o guma spate 190/50/17 , ceva suruburi,un sit, maruntaie de gsx-r 750 din 1992....Nu am nici timp nici chef sa le fac poze, cine doreste sa-mi dea un tel : 0723357005 si i le dau TOATE (nu doar 1 chestie). Preferabil sa ma sunati dupa ora 18.

Mesaj completat

Coxandel: aripa spate+ cauciuc

 

Slider : restu de gsx-r.

 

 

Va astept pe sambata cu un telef0n .

 

Cred ca ar fi mai ok sa scrieti aici pe topic si nu pe PM, sa nu se iste discutii care a fost primu...

Se pare ca am fost primul doritor asa ca m-am procopsit cu chestiile de mai sus o sa merg la 18 dupa ele si probabil o sa iau tot ca sa il scap de ele daca mai sunt doritori pt ce a ramas pm mee

 

Multumesc Shaban

Mesaj completat

Se pare ca am fost primul doritor asa ca m-am procopsit cu chestiile de mai sus o sa merg la 18 dupa ele si probabil o sa iau tot ca sa il scap de ele daca mai sunt doritori pt ce a ramas pm mee

 

Multumesc Shaban

 

 

Am luat numai aripa spate si cauciucul asadar pentru restul de piese vorbiti cu Shaban

 

Bafta :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Vizitator _Raul_

Ramane valabila oferta de acum cateva saptamani (de-abia acum am revenit in sat):

 

Se doneaza monitor 17", functional. Predare numai in Timisoara.

PM, va rog.

 

post-3763-1276790626_thumb.jpg

Mesaj completat

P.s. - Este total in mintile lui. Nu are nimic. Doar ca s-a razgandit cel caruia i-l dadeam, la cateva ore dupa ce era al lui.

Editat de Popescu_ MihailRaul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator _Raul_
Se doneaza monitor 17", functional.

post-3763-1276790626_thumb.jpg

 

Fiindca am primit 2 pm-uri:

Nu mai este valabil. L-am aruncat.

Editat de Popescu_ MihailRaul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator _Raul_
Mai, mergi pe principiul primul venit primul servit ...

 

Nici macar nu am am habar sa fi schimbat vreodata un noroc-noroc cu tine. Ca ma iei cu "Mai..." pe aici, na, no comment.

A venit unul, s-a bagat in seama (devine comportament standard pe sectiunea asta).

S-a razgandit dupa o zi. Asta eram acum mai bine de o luna.

Am plecat trei saptamani de acasa. M-am intors. In continuare monitorul asta imi statea in picioare.

Si l-am pus din nou la donat, desi nu intentionam sa o mai fac. Si nu s-a anuntat nimeni.

Nu am mai intrat pe forum de Vineri. Sambata l-am aruncat ca am facut curatenie generala, tot w-e.

Astazi vad 2 pm-uri. Sanatate si voie maxima... prea tarziu.

 

Acum ai inteles cum e treaba? Sau mai vrei sa ma acuzi ca donez preferential?

Ma abtin de la alte comentarii, desi nu asta e starea mea de spirit acum.

Editat de Popescu_ MihailRaul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, iarta-ma ca mi-am permis (consider ca "mai" nu e echivalentul lui "ma" sau lui "ba"/"bai")

Vad ca incepi sa interpretezi o simpla fraza de parca am scris o epistola profetica.

Nu te acuz de nimic, eu nu trebuie sa inteleg nimic, din partea mea poti sa il arunci si de la etaj :P

Eu doar credeam ca ti-e aiurea sa alegi intre doua persoane care au vrut monitorul ...

Daca vrei sa imi mai zici ceva imi zici pe alta cale ca umplem topicul cu prostioare.

O zi faina !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator _Raul_

Superficiali ca tine pe toate drumurile. Nici o pierdere.

Ce p.la noastra, hai sa facem pe interesantii si sa ne dam cu parerea, ca doar e moka. Daca nu imi spuneai tu, sa mor ca nu stiam care e regula la donatii.

Editat de Popescu_ MihailRaul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Superficiali ca tine pe toate drumurile. Nici o pierdere.

Ce p.la noastra, hai sa facem pe interesantii si sa ne dam cu parerea, ca doar e moka. Daca nu imi spuneai tu, sa mor ca nu stiam care e regula la donatii.

 

Nu ca nu imi place mai mult de tine cand le zici franc si la obiect, dar:

 

"Ba, tu ce-ai?"

 

Te pupa idolu'. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Donez 2 boxe (difuzoare, cum vreti sa le ziceti) +sistemul de prindere (componente stock) pentru Opel Corsa B / Tigra, se monteaza in raftul din spate. Ultima data erau in stare buna (fara sparturi/rupturi) - acum zac intr-o cutie.

Editat de v1n3ri
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...