Sari la conținut

Postări Recomandate

de ce te acuzi asa grav?

seby_mf nu mi s-a parut deloc un drac de 14-15ani. :laugh:

nush cati ani are ...

dar ia citeste mai bn sa vezi ca la mn se refera !!!.....si io nici motor n-am...50% din motoarele de pe bikeshop sunt furate , poate si a ta e furata , si faza cu acte de 49 e veche , chiar pe bikeshop am vazut un ununt cum ca ar face acte pentru motoare (care poti sa le inscrii la politie! ), costa 100 de euro parca , credeti ca toate motoarele mari furate se vand doar pentru piese? io nu cred

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hotiiii, Hotiii... Huo !!!

 

- Nu stiu de ce te plangi pe forum, in locul tau umblam peste tot, poate poate gaseam o soulutie.

 

Bafta. :laugh:

nu ma plang pe forum...io doar am incervat sa ajut pe cineva si9 toata lumea mi'a sarit in cap

 

 

si...daca era motoru meu stai limistit ca faceam orice numai sa fac rost de tot ce imi trebuie;)

bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ia mai taci...daca n'ai ce face dute culcate te speli pe fata iar dupa vii si imi tii mie morala

Nu ma acuza tu pe mine de furt daca nu stii care e treaba

Ai gura mare , numai jmecheri pe forumuri si pe messenger dar cand ii vezi pe strada toti doar 14-15 ani

Si mie mi sa furat un scuter nou ,500 km acum 5 ani pe cand cine avea scuter era jmecher si nici in ziua de azi nu l'am mai gasit ...si te trezesti tu sa ma faci pe mine hot...

Prietene tu ai zis ca te-a rugat un prieten sa intrebi eu la el m-am referit cand am zis "baiatul care intreaba de contact" iar restul ce am postat este o chestiune generala ca nu e primul si nici ultimul care fura r125 din italia si il vinde pe aici.Le strica piata celor cu r125 care le-au luat din reprezentanta si vor sa le vanda si mai ales lasa un om fara motor...italian,neamt ce o fi.

Si faza cu scuterul...ce vrei sa zici?ca acu 5 ani erai smecher?nu prea inteleg ce rost avea adaugirea.

Stai sa termin cu capacitatea si dupaia s-ar putea sa am timp si de tine.

PS:nu ma dau jmecher pe nici un forum prietene, dar nu pot sta indiferent cand pui niste intrebari legate de un motor furat.

 

sa stii ca mi'ai fost de mare ajutor...

Ce ajutor vrei ma?vrei un tutorial cum sa furi un motor fara sa ii spargi contactul?Nici macar hoti nu pot fi numiti astia,fura un motor si apoi intreaba posesori cu acte in regula cum sa il pregateasca de vanzare,cautati altceva ca nici la asta nu sunteti buni.

Hai JET ,treceti inapoi la cautat prin buzunare,nu e asa mare bataie de cap.

Apropos nu cumva esti din Onesti?

Editat de seby_mf
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce'i cu tine frate???

si ....sa rezolvat...l-au rezolvat aia de la service yamaha nuhs ce draq iau facut dar merge cheia , l'a mai si lasat acolo vreo 2 zile da vestea buna e ca nu a mai schimbat contactul

 

 

nu sunt din onesti

Editat de Alex1893
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...