Sari la conținut

Etapa I Enduro Cross


Postări Recomandate

care va bagati?ioane, misti ceva?cata?

 

Eu ma duc. Si cred ca vin cam toti amicii mei - Razvan, Vio, Amir, Luca, Cata, etc

Intrucat e mai complicat cu cazarea pe-acolo cred ca plecam sambata dis-de-dimineata din Bucuresti si la 8 suntem la Izvorani. Seara dupa cursa punem motoretele pe remorci si plecam la Bucuresti.

Taxa de participare e 20 Euroi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oare nu va fi plecarea tot de la campingul acela unde am fost si in septembrie?

Fiindca daca o tine vremea tot asa, e nasol sa dormi in cort sa nu mai vorbim de conditii de igiena.

Daca nu vor fi peste 10 grade Celsius, eu nu ma duc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stam tot la acelasi complex unde am stat la etapa de enduro?

Daca fac rost de troliu vin si eu sa ma troliez din mocirlele alea. :crack:

 

Parcul va fi la circuitul de motocross. Asa cum stiti, e in plina salbaticie. Cum zicea si Okesz, statul la cort nu e o varianta pe vremea asta. La tabara nu se poate sta - nu au cum sa incalzeasca. E un singhur hotel in zona, langa tabara, Hotel MCPietroasa - 3 stele si cam scump.

Daca nu ma insel, mai e unul cum vii dinspre brasov spre tabara, pe dreapta. Si mai sunt hotelurile din buzau. Pana la urma, de la izvorani la buzau sunt 20 minute cu masina.

 

Si de la Bucuresti la Izvorani faci 1.30h cu masina dis de dimineata, cand nu e trafic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Atasat aveti regulamentul particular unde gasiti toate detaliile inclusiv numere de telefon de la hotelurile din zona (3 buc). Daca vreti si hoteluri din Oras (20 de minute by car), spuneti.

Din pacate nu s-a putut muta concursul in alt weekend, deoarece tot sezonul este super-ocupat si FRM nu gasit nici o portita. De exemplu, ultima etapa va fi la Zarnesti in octombrie.

Prognoza pentru 25 nu suna foarte rau , in jur de 11 grade, partial insorit.

regulament_particular_enduro_cross.doc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu ma duc. Si cred ca vin cam toti amicii mei - Razvan, Vio, Amir, Luca, Cata, etc

 

 

Schimbari de plan - o sa vin doar ca spectator. Am cazut sambata nasol si cred ca mi-am fisurat peroneul pe care abia il reparasem . Azi fac o radiografie sa vad ce e.

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce sa fie ma, e ghips 2 saptamani, si reumatism peste 15 ani.oricum, de acum te voi suna inainte sa plec la peste, sa iau o prognoza meteo adevarata :cheers:

 

Am facut radiografie - oasele sunt OK. Cred ca e doar o entorsa. Insa oricum nu vin decat ca spectator. O las putin sa se repare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...