Sari la conținut

Probleme cu aprinderea!


Postări Recomandate

Am avut lantul slabit la ATV si mi-a sarit lovindu-mi capacul de la aprindere. A fost indeajuns sa sara de cateva ori sa faca o gaura in capac si stricandu-mi o "chestie". Problema este ca numai da scanteie deloc!!Va rog frumos sa ma ajutati, pentru ca intentionam sa vand atv-ul, dar acum nu mai am nici o sansa.

post-32995-1246292020_thumb.jpg

post-32995-1246292095_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ala i cititorul (adica un fel de platina de la dacie)

 

tre sa pui unul bun

ce atv este?

 

Nui cine stie ce ATV, e unul chinezesc, de 110cmc, dar s-a stricat tocmai cand voiam sa il vand.

De unde pot cumpara un cititor? sau daca are cineva pe forum sa imi vanda si mie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai da si tu mai multe detalii daca vrei sa te ajute lumea.

Ce ATV este inseamna marca, tip motor etc...nu sa spui ca "nu e cine stie ce de 110" :disappointed:

 

Nu stiu marca ATV-ului, dar stiu ca are motorul de 110cmc in 4T. Am sa pun si niste poze, poate ajuta la ceva....

post-32995-1246348034_thumb.jpg

post-32995-1246348458_thumb.jpg

post-32995-1246348473_thumb.jpg

post-32995-1246348503_thumb.jpg

post-32995-1246348514_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu marca ATV-ului, dar stiu ca are motorul de 110cmc in 4T. Am sa pun si niste poze, poate ajuta la ceva....

 

 

Acum sincer...zici ca e al tau? si nu stii marca? :disappointed:

Pai si cum sa te ajutam? Unde sa cautam? Sau vrei orice cititori ca poate s-or potrivi?!?!

Intra si tu la coltul celor cu ATVuri si baga si acolo intrebarea poate te ajuta careva si iti spune.

Fara date concrete ce sa gasim si cum?? :kick:

PS: Poze poti sa tot pui. S-a prins lumea despre ce e vorba din primele 2 poze. Ideea era daca gasesti pe cititorii stricati un cod de piesa sau pe volanta macar. Altfel ....e munca in zadar. Sincer!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...