Sari la conținut

Cam Ce Va Astepta Daca Nu Purtati Casaca


orestte
 Share

Postări Recomandate

asta e daca nu se poate discuta ...am retras si poza si nu trebuia sa folosesti cuvinte urate HALEX poate nu ai obs dar RAUL a spus-o ca si tine dar mai frumos si mai subtil :P

SPER CA SUBIECTUL E INCHEIAT :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poza asta este veche pe internet si desi pe rotten.com ii zice ca este un motociclist adevarul este ca fraierul ala era un muncitor de santier care o facut pariu [beat fiind] ca poate sa muste intr-o capsula de exploziv. Am vazut articolul original de unde era poza copiata [acu vre-o doi ani habar nu am sa gasesc link-ul acuma, nici nu stiu daca mai exista]

 

Vreau sa adaug ca mersul pe motor fara casca si chiar si cu casca neintegrala [open face] este o timpenie din punctul meu de vedere. Da fiiecare este liber sa faca ce vrea si sa invetze pe propria piele. Io am cazut la aprox 140km/h si am frinat cu fatza acu vre-o 4 ani. Nici nu cred ca mai aveam cap daca n-as fii purtat casca integrala Arai pe care o aveam cind so intimplat. Si nici no fost vina mea [in afara ca aveam 140km/ora :D ]

Am vazut poze mult mai naspa decit ceea de sus care chiar erau din accidente moto si sincer sa fiu nu m-au influentzat cu nica. Nu pot sa imi imaginez cum ar ajuta pe nimeni sincer sa fiu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...