Sari la conținut

La plimbare cu scuteru...


ralfy_tm
 Share

Postări Recomandate

Sal, sunt cam nou pe aici si ma intrebam daca e cineva din Timisoara pe aici, ca nu prea am vazut scuteristi din Timisoara :laugh:

 

Daca e careva de prin tm, vreau sa va intreb pe unde va strangeti cu scuterele? ca eu trec pe la stadion aproape zilnic si nu prea vad pe nimeni cu scuterele...foarte putini is , si pe aia nici nu ii cunosc :laugh:

Exista vreun grup de scuteristi in tm? gen cum sunt si in alte orase, apropo daca ma vedeti pe strada imi puteti spune ca sunteti si voi de pe motociclism.ro , asa poate mai cunosc si eu persoana cu scutere :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din pacate, in Timisoara, scuteristii...nu prea sunt. In compensare insa, in ceea ce priveste miscarea moto, Timisoara este, intr-adevar, prin frunte!

 

NB: eu am depus si voi mai depune eforturi pt promovarea ideii de scuter in Timisoara...sper ca voi avea succes!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sal, sunt cam nou pe aici si ma intrebam daca e cineva din Timisoara pe aici, ca nu prea am vazut scuteristi din Timisoara :laugh:

 

Daca e careva de prin tm, vreau sa va intreb pe unde va strangeti cu scuterele? ca eu trec pe la stadion aproape zilnic si nu prea vad pe nimeni cu scuterele...foarte putini is , si pe aia nici nu ii cunosc :laugh:

Exista vreun grup de scuteristi in tm? gen cum sunt si in alte orase, apropo daca ma vedeti pe strada imi puteti spune ca sunteti si voi de pe motociclism.ro , asa poate mai cunosc si eu persoana cu scutere :lol:

www.scuterclub.ro uita-te pe forum ca e un baiat care mai cauta scuteristi din timisoara sa se plimbe

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut ca nu prea sunt scuteristi, dar ma intre de ce :laugh:

Adica e o placere sa te plimbi cu scuteru.

 

Am sa ma uit si pe scuterclub.ro , mai am cont si pe scuteristi.ro , dar si acolo e cam gol la Timisoara :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...
Am vazut ca nu prea sunt scuteristi, dar ma intre de ce :laugh:

Adica e o placere sa te plimbi cu scuteru.

 

Am sa ma uit si pe scuterclub.ro , mai am cont si pe scuteristi.ro , dar si acolo e cam gol la Timisoara ;)

salut sunt din TM detinator de leonardo 150(aprilia) kristi23tm este id ul meu vb cand vrei

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...