Sari la conținut

Nu Crdeam Ca O Sa Postez Si Aici


JOker
 Share

Postări Recomandate

Azi a fost prima zi a sezonului pt mine... dar cu ghinion din pacate. Am achizitionat proaspat o gilera 600rc de la mimi (moldavia bikers) si azi urma identificarea la rar pt inmatriculare. nu am mers cred de mai mult de 2km si la o intersectie din bacau , intr-a 1-a , la nici 30km/ora ,i-a fugit spatele pe nisipul aruncat pe timp de iarna. este vina mea ca nu am controlat-o mai bine ... dar asta este. pagube: la motor, carena spate sparta... suport numar rupt. in fine sper sa nu fie foarte scump de reparat... eu : picior dreapta rupt si cu o sperietura de zile mari. in rest echipamentul care il aveam si-a facut datoria, protectiile de coate si de umeri m-au mai salvat de inca vre-o fractura. imi pare atat de rau ca nici nu va puteti inchipui :cheers:

acuma am 35 de zile de stat la pat dar totul o sa fie ok . va salut pe toti... si va rog aveti grija de voi! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incepe sa fie din ce in ce mai urat . Am ajuns la 2 accidente pe zi , si de-abia suntem la inceput de sezon. Sa te faci bine cu piciorul , ca moralul vad ca e ok, ceea ce e mai mult decat satisfacator. Multa bafta pe viitor. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

30 km/h intr-a-ntaia pe o enduroiaca ... probabil erai destul de sus in ture. Ai inchis gazul prea repede (si pe nisip) ?! Ia-o mai usurel un pic, pana te obisnuiesti cu mobra, si nu-i purta pica pentru faptul ca te-a dat pe jos :cheers: A fost doar vina ta...

 

Recuperare cat mai rapida!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa te faci bine cat mai repede si sa ne vedem pe o-|o

 

Am inceput sa urmaresc forumul acesta de prin luna septembrie 2005. In anii trecuti tot asa multe accidente se petreceau sau e vina inceputului de sezon (dupa cum scria cineva la un alt topic)?

 

Asfalt uscat! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumesc mult de urari! cu moralul stau f bine, insa mi-e asa o ciuda pe mine in primul rand ca parca prea nerabdator eram sa ies pe asfalt, asta este. in rest .. parintii stiu doar ca am cazut pe scari ( ca de motor nici nu se pune vorba sa le zic :cheers: )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Man, sincer imi pare rau. :laugh:

Si eu care asteptam sa ne intalnim in Iasi...

Multa sanatate si sa speram ca o sa-ti repari caprita repede.

 

P.S. deja m-am speriat de atatea accidente...

Abia azi mi-am luat numerele provizorii, dar am o smochina la prima iesire prin oras! :cheers:

Si la mine in oras e plin de nisip si gropi in asfalt.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...