Sari la conținut

Sceme Comenzi Avansate


s-kidu'
 Share

Postări Recomandate

Vizitator dorutrucker

Draga Robybiker,

Cred ca ai foarte mult timp acolo in Barcelona te-ai dus sa te plimbi sau sa produci, chestiile de mai sus sunt de mult postate chiar shi de catre mine, cred ca visul tau este sa ajungi cat mai repede la pozitzia de pilot pe site-ul asta.Nu ma lua in serios glumeam. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Draga Robybiker,

      Cred ca ai foarte mult timp acolo in Barcelona te-ai dus sa te plimbi sau sa produci, chestiile de mai sus sunt de mult postate chiar shi de catre mine, cred ca visul tau este sa ajungi cat mai repede la pozitzia de pilot pe site-ul asta.Nu ma lua in serios glumeam. :D

ok nu te iau in serios

si adevarul este ca baiatul avea nevoie de niste poze si na leam pus

da leam luat tot din topicul pus de tine adica din linkul pus de tine

lucrez si cind vin in pauza de lucru intru pe net si seara la fel

nu team luat in serios

eu cred ca important este sa putem ajuta lumea care are nevoie de sfaturi si daca putem sa o facem caci de aia suntem motociclisti,sa ne si ajutam

te salut daca ai ceva intrebari scriemi un mail

ceau respecte camionagiule :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator dorutrucker

No problem ,totul a fost o gluma itzi respect sacrificiul de a fi departe de casa shi dorintza da a tzine aproape cu cei de acasa, eu am fost 2,5 ani in Irlanda shi mi-a ajuns pana 'n gat cu toate ca am lucrat destul de bine am fost chiar camionagiu( lorry driver,trucker) acolo ca shi aici de altfel,adica camionagiu nu shi la fel de bine aici, dar tot mai bine este acasa mai ales ca am shi familie. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

No problem ,totul a fost o gluma itzi respect sacrificiul de a fi departe de casa shi dorintza da a tzine aproape cu cei de acasa, eu am fost 2,5 ani in Irlanda shi mi-a ajuns pana 'n gat cu toate ca am lucrat destul de bine am fost chiar camionagiu( lorry driver,trucker) acolo ca shi aici de altfel,adica camionagiu nu shi la fel de bine aici, dar tot mai bine este acasa mai ales ca am shi familie. :lol:

si de ce te-ai mai intors mai ? daca ai stat doi ani jumate acolo, trebuia sa-ti iei si familia, sau macar nu veneai in romania. camioane de condus sunt oriunde :P

nu o lua ca pe un repros, doar o mirare. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...