Sari la conținut

Azi La Ora 00 Pe Decebal


Midnight_Caller
 Share

Postări Recomandate

Azi treceam cu taxiul pe Bd. Decebal pe la 00 - 00:10 si era pe stanga o Dacia albastra avariata in aripa dreapta fata (langa fantani) iar pe dreapta se adunasera mai multi motociclisti. Stie cineva ceva ? Sper ca nu e nimic grav, ca nu am vazut nici o moto nici pe jos, nici pe dreapta vreuna lovita !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi treceam cu taxiul pe Bd. Decebal pe la 00 - 00:10 si era pe stanga o Dacia albastra avariata in aripa dreapta fata (langa fantani) iar pe dreapta se adunasera mai multi motociclisti. Stie cineva ceva ? Sper ca nu e nimic grav, ca nu am vazut nici o moto nici pe jos, nici pe dreapta vreuna lovita !!!

 

WTF!!! Abia a inceput sezonul si s-a si umplut rubrica de accidente. Mi-e si frica sa mai ies pe strada :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda...este vorba de papuc. Din cate am inteles, a fost agatat de o masina si a ricosat in alta. Am fost la urgenta dupa el si nu este nimic grav, o intindere sau ceva de genu asta, poate luxat genunchiul..dar in nici un caz oase rupte. Cam atat stiu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Banuiesc ca mergea un pic Anormal pt el de a scapat asa usor...adica cu ambele roti pe pamant :moto:...Inca odata toata experienta unui motociclist, este egala cu 0 in fata unor "criminali " conservari...

 

Si daca nici motoreta lu Papuc care are evacuarea formata din 2 tevi goale nu se aude/vede , WTF ?!?

 

Slava Domnului ca e Ok !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fir-ar sa fie de treaba ! Speram sa fi fost ceva usor, dar vad ca s-a lasat cu Urgenta :moto: Presupun ca masina care l-a acrosat era Dacia, nu stiu, am eu un feeling dupa cat de darapanata era mai ales ca tin sa subliniez NU AVEA OGLINDA DREAPTA !!! Iar in Dacia aia putea sa aiba Papuc si shapte tzevi goale sau sa nu le aiba deloc, ca se aude motorul masinii inauntru mai tare decat afara !!!

 

Pe scurt, IDIOT !

 

Papuc, sper sa-ti revii repede si sa te vedem din nou pe strada, evident pe doua rotzi :moto:

 

Si inca ceva.. BAIETI, MAI USOR CU CURSELE PE DECEBAL, MA PLIMB PE-ACOLO CU PRIETENA SEARA DE SEARA SI DUPA 22 NU MAI POATE OMU' SA SE PUPE DE WHEELIE-URI SI A 1-A PANA LA 100KM/H !!! Ce Dumnezeu, chiar nu tineti la viata voastra ? :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...