Sari la conținut

Poze plimbari


Andrei_D
 Share

Postări Recomandate

Salut! Fiindca e plin forumul de poze cu japoneze (mobre, nu fete), m-am gandit ca ar fi frumos sa vedem si alt fel de motociclete in afara garajului. Daca aveti timp si chef, puneti si voi poze ca de inceput, o sa incep eu.

 

Bolboci > Padina

Editat de Andrei_D
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dap, stilul vechi! :D

...recunosc noroaiele....si ciorapii de ploaie....

Mesaj completat

dap, stilul vechi! :wave:

...recunosc noroaiele....si ciorapii de ploaie....

...eu folosesc saci de gunoi de 80 de litrii si banda izolatoare rosie ...dar folia de impachetat ar putea fi mai performanta... :angryfire:

post-3884-1248244206_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut.Voi ati fost cei care s-au oprit langa Jawa mea, si a-ti spus "uite jawaaa"?? Daca voi ati fost, mi-a parut foarte rau ca nu am putut sa urc sa dau mana cu voi, pt ca ati plecat exact atunci cand am vrut sa vin.M-a bucurat foarte tare cand am auzit sunetul de comunista pe acel drum care mai jos a fost foarte nasol.Am crezut ca acolo imi rup motorul ....Asfalt uscat si la cat mai multe plimbari cu comunistele voastre. :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 years later...

Fiindca scuterele noastre merg prea bine, de prea mult timp, am zis sa mai distrugem cate ceva la ele, ca vine iarna si parca vad ca n-o sa avem ce face. Cum mai degraba strici motocicleta altuia decat pe a ta, am facut schimb de mobre si hai spre Leaota. Era sa ne uitam casetofonul cu manele dar asta e alta poveste.

 

Fara alte cuvinte, Enduro cu 3 frigidere:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...