Sari la conținut

CokeLive/Peninsula


kelye
 Share

Postări Recomandate

Sambata 25.07, 9:00 intalnirea la Stefan cel Mare, intrarea Circului.

 

Traseu: DN1, Brasov, Sighisoara, Tg. Mures.

 

Momentan ne-am gasit doi oameni cu aceeasi directie (moto /masina).

 

 

Salutare ,

 

In principiu eu si cu alti prieteni plecam in seara asta (dupa ce scapam de la wrk )spre MS. Daca in cazul in care apare ceva si nu mai plecam in seara asta ne vedem maine la 9 .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sincer mă tenta Âşi pe mine astă seară dar singur pe drum, noaptea... nu prea mă încântă ideea...

Bine... nu prea mă încântă ideea de 3-4 ore noaptea pe drum :angryfire:

 

0721.269.934 - Bogdan, în caz că vă răzgândiți

 

Salutare ,

 

In principiu eu si cu alti prieteni plecam in seara asta (dupa ce scapam de la wrk )spre MS. Daca in cazul in care apare ceva si nu mai plecam in seara asta ne vedem maine la 9 .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sincer mă tenta Âşi pe mine astă seară dar singur pe drum, noaptea... nu prea mă încântă ideea...

Bine... nu prea mă încântă ideea de 3-4 ore noaptea pe drum :angryfire:

 

0721.269.934 - Bogdan, în caz că vă răzgândiți

 

Noi o să plecăm spre Târgu MureÂş sâmbătă dimineața la ora 8.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Având în vedere că aÂş vrea să merg grupat cu maÂşina.. nu prea cred eu că e loc de recuperat o oră ... poate ne mobilizăm Âşi noi mai devreme dacă 'mai sunt locuri' în grupul vostru (Âşi dacă mergeți decent - 80-140 )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Având în vedere că aÂş vrea să merg grupat cu maÂşina.. nu prea cred eu că e loc de recuperat o oră ... poate ne mobilizăm Âşi noi mai devreme dacă 'mai sunt locuri' în grupul vostru (Âşi dacă mergeți decent - 80-140 )

 

 

Noi suntem 4 motoare Âşi normal că sunt locuri în grup :angryfire: De mers, mergem decent, deci dacă vă hotărâți să plecați mai devreme, dă un semn.

Ioana_Suzuki, voi de unde plecați?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noi suntem 4 motoare Âşi normal că sunt locuri în grup :angryfire: De mers, mergem decent, deci dacă vă hotărâți să plecați mai devreme, dă un semn.

Ioana_Suzuki, voi de unde plecați?

 

Eu si cu Suza (cu oglinzile proaspat schimbate!) plecam din Domnesti, deci traversez capitala pe la Crangasi / Casa Presei. Voi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se pare că ne vom trezi la 8 :angryfire:

Măcar un început de drum dacă nu ne înțelegem la stil si style :D)

 

Să ne întâlnim la Casa Presei, intrarea în Herăstrău? Noi mai avem de luat pe cineva din 1 Mai Âşi după ar fi Casa Presei, DN ...

 

8 de întâlnire si maxim 8:20 plecare?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 8 la Petromul din Baneasa suna mai bine la ca Casa Presei - e si oprire de alimentare & cafeaua de dinainte :D

 

Ne vedem acolo - macar de inceput, daca nu ne potrivim la stil :angryfire:

 

Cine ajunge primul la CokeLive da o bere celorlalti!

 

 

Deal! :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Petrom Baneasa, banuiesc ca asta e (s-ar putea sa confund cu un Rompetrol dar parca's 2)

 

http://www.bing.com/maps/default.aspx?v=2&...TQ2MDAzMjMzNTA4

 

Mergem si pe Cheia da' mi-e sa nu dam de raceri... chiar n-am chef... ma duc la festival nu la Serres...

Mesaj completat

Update de la fața locului:

După ora 14 nu te mai lasă în camping cu maÂşină/motoretă, există parcare păzită, 1.5 RON/h ... deci mai bine ajungem până în ora 14 :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sambata 25.07, 9:00 intalnirea la Stefan cel Mare, intrarea Circului.

 

Traseu: DN1, Brasov, Sighisoara, Tg. Mures.

 

Momentan ne-am gasit doi oameni cu aceeasi directie (moto /masina).

Pff, fix sub geamul meu, sa-mi faceti in ciuda :D As veni si eu, dar m-a cam lovit criza, cort nu am, deci... Drum bun!

 

 

Bafta! :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Petrom Baneasa, banuiesc ca asta e (s-ar putea sa confund cu un Rompetrol dar parca's 2)

 

petrom baneasa este imediat dupa fantana miorita cum treci pe sub podul cfr proaspat renovat , in dreapta se urca catre benzinarie

http://www.bing.com/maps/default.aspx?v=2&...TQ2MDAzMjMzNTA4

 

Mergem si pe Cheia da' mi-e sa nu dam de raceri... chiar n-am chef... ma duc la festival nu la Serres...

Mesaj completat

Update de la fața locului:

După ora 14 nu te mai lasă în camping cu maÂşină/motoretă, există parcare păzită, 1.5 RON/h ... deci mai bine ajungem până în ora 14 :lol:

 

cat despre raceri , eu sunt incepator si cred ca o sa-mi iau un semn mareee sa-l pun pe geaca pe spate sa ma fereasca raceri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Petrom Baneasa, banuiesc ca asta e (s-ar putea sa confund cu un Rompetrol dar parca's 2)

 

http://www.bing.com/maps/default.aspx?v=2&...TQ2MDAzMjMzNTA4

 

Mergem si pe Cheia da' mi-e sa nu dam de raceri... chiar n-am chef... ma duc la festival nu la Serres...

Mesaj completat

Update de la fața locului:

După ora 14 nu te mai lasă în camping cu maÂşină/motoretă, există parcare păzită, 1.5 RON/h ... deci mai bine ajungem până în ora 14 :D

 

 

Nu cred că sunt raceri printre noi. Oricum, a spus Âşi Ioana_Suzuki... dacă nu ne potrivim la stil, ne vedem acolo :lol:

 

Dacă plecăm la 8 Âşi ceva din benzinărie, cred că ajungem până în ora 14 acolo

Mesaj completat

Hello!

 

Ma primiti si pe mine in grupul de sambata de la 8 ?

 

Cate motoare vor fi pana la urma ?

 

 

Vino, nu e cu intrare :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...