Sari la conținut

Care e nefericitu de azi dimineata


Postări Recomandate

aha nu imi puteam da seama din ce parte a iesit dacia aia ca avea indoita aripa fata da pe stanga ca si cum a iesit de pe marginea drumului cu via :-? insanatosire grabnica

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator rock46hunt

este greu sa-ti dai seama...doar esti un incepator...sint ferm convins ca te va ajuta sa intelegi situatia presedintele clubului moto tulcean...el le stie pe toate...

apropos...intreaba-l de dumnezeu...sigur nu stie sa-ti raspunda,te va minti!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

este greu sa-ti dai seama...doar esti un incepator...sint ferm convins ca te va ajuta sa intelegi situatia presedintele clubului moto tulcean...el le stie pe toate...

apropos...intreaba-l de dumnezeu...sigur nu stie sa-ti raspunda,te va minti!

Dumnezeu se scrie du D mare chiar daca exista sau nu.Chiar daca anumite valori nu sunt demne de respectat pentru tine ele totusi trebuiesc respectate.Abtine-te sa-i mai pomenesti numele daca-i negi existenta.Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator rock46hunt
Dumnezeu se scrie du D mare chiar daca exista sau nu.Chiar daca anumite valori nu sunt demne de respectat pentru tine ele totusi trebuiesc respectate.Abtine-te sa-i mai pomenesti numele daca-i negi existenta.Bafta!

 

ma,tu chiar ma enervezi cu dumnezeul tau...

pai nu eu ai pomenesc numele,tu o faci cu atita inversunare...

si eu scriu cum vreau eu,nu cum vrei tu...eu ne te oblig sa faci nimic...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

eu sunt nefericitul...poate stii deja scuza nu m-a vazut...nu mai stiu ce as putea face sa ma vada lumea, sau sa ne vada...spre nesimtirea mea am tot iesit prin oras fara toba poate o sa ma auda lumea daca tot nu ma vede..stiu ca o sa primesc reprosuri, dar poate asa o sa fiu vazut...cat despre motto carenajul e dus si multe altele, cat despre mine sper sa ma fac bine cat mai curand

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator rock46hunt
eu sunt nefericitul...poate stii deja scuza nu m-a vazut...nu mai stiu ce as putea face sa ma vada lumea, sau sa ne vada...spre nesimtirea mea am tot iesit prin oras fara toba poate o sa ma auda lumea daca tot nu ma vede..stiu ca o sa primesc reprosuri, dar poate asa o sa fiu vazut...cat despre motto carenajul e dus si multe altele, cat despre mine sper sa ma fac bine cat mai curand

 

 

Salut!

Imi permit sa-ti dau un sfat...nu este nevoie sa folosesti motocicleta fara sistemul de evacuare ptr a te face auzit,oricum nu te vede nimeni...si tot lafel,nu te baga in seama...

Trebuie sa fii mai PRECAUT,chiar daca ai prioritate... ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...