Sari la conținut

Oradeni?


Postări Recomandate

salut la toti fanii acestui sport nebunesc,eu sunt nou venit dar cu intentzi seriose de a invatza si de aprogresa,sunt stundent la oradea(stomatologie) si tare m-as bucura sa stiu k sunt si aici destui adepti al acestei `boli` incurabile din fericire :moto: asa k astept sa imi raspunde-ti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te salut si eu chiar daca nu sunt din Oradea :moto:

Bine ai venit, si eu sunt cam nou pe forum....

 

Bafta,

Apropo ai un super motor... :moto:

...multumesc de urare....daca vrei putem pove pe mess...id...gellert_bacsa....tu ce motor ai?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut la toti fanii acestui sport nebunesc,eu sunt nou venit dar cu intentzi seriose de a invatza si de aprogresa,sunt stundent la oradea(stomatologie) si tare m-as bucura sa stiu k sunt si aici destui adepti al acestei `boli` incurabile din fericire :moto: asa k astept sa imi raspunde-ti

 

 

Salut!

putem lua legatura prin PM, sau dragos.voda@rdslink.ro, sau 0723160169

Nomad Sport Club (in constructie) (Valea lui Mihai, Beius, Oradea)

Dragos

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare !

 

Din pacate acum nu mai am nici un motor :moto: dar sunt pasionat de cross si enduro

Am incercat eu ceva... am vrut sa fac motocross la Steaua, chiar mi-am luat de la ei un CZ 250

 

Era teribil motoru.. avea motoplat si vreo 20-30 cai din cate am inteles....

Bineinteles ca nu am reusit cu motocross-ul din cauza banilor :moto:

 

Baietii din cartier care erau mai veterani in motocross cand au vazut ce mi-am luat mai in gluma mai in serios mi-au sugerat sa-mi fac o poza inainte sa ma urc pe el :moto: (nu de alta da sa aiba ai mei o poza mai recenta cu mine)

 

Bafta multa !

yahoo id "tavktm"

 

P.S. pt. Soso: sorry dar eu nu prea stiu regulile.... sa inteleg ca acest topic nu prea este agreat ? sau discutiile de acest gen nu sunt agreate ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@tavktm...crezi ca va este greu sa schimbati id urile de yahoo, si sa comunicati direct intre voi?parerea mea este ca nu are de ce sa existe un topic ce este interesant pentru 3 oameni.nu i nici o problema sa apara topicuri noi, e chiar f bine, dar sa fie de interes mai larg.

raspunsul lui dragos voda este exact ce trebuie sa apara pe acest topic.e ok daca se divagheaza de la ideea initiala, dar daca aduce un plus de informatie interesanta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!Eu sunt din Tileagd.Am un chopper mai mic dar i-mi plac foarte mult motoarele,cursele enduro si mai ales acele iesiri in natura pe motor.

Sper sa-mi iau si eu un enduro cand pun mana pe niste bani.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mersi de adresa de mail si de numar..daca am drum sau ies prin partile alea cu motoru te anunt..iar daca vi tu incoace asta e nr meu 0740310477... piti_biker@yahoo.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baieti nu are rost sa va mai certati atata...ce a fost a fost..asta e .. hai sa incercam sa organizam impreuna un raid de la cluj -oradea impreuna si sa vedem ce iasa, mai am si eu ceva cunostinte prin zona si da de facem ceva..dragos o sa te sunam si sa ne intelegem mai pe larg..ce zici?

va salut baieti..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baieti nu are rost sa va mai certati atata...ce a fost a fost..asta e .. hai sa incercam sa organizam impreuna un raid de la cluj -oradea impreuna si sa vedem ce iasa, mai am si eu ceva cunostinte prin zona si da de facem ceva..dragos o sa te sunam si sa ne intelegem mai pe larg..ce zici?

va salut baieti..

 

ok!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bun atunci...sa vad cum imi pun si eu motoru pe picioare si o sa incercam sa facem cumva sa ne intalnim...nu stii cat costa un bulb de apa la ktm? ca pe aici nu am reusit sa imi iau unu..am fost la dealerii astia noi din cj si nu au cum sa imi aduca nush cei cu ei..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bun atunci...sa vad cum imi pun si eu motoru pe picioare si o sa incercam sa facem cumva sa ne intalnim...nu stii cat costa un bulb de apa la ktm? ca pe aici nu am reusit sa imi iau unu..am fost la dealerii astia noi din cj si nu au cum sa imi aduca nush cei cu ei..

NU e bulbu omu! e contactu! si eu am patit intr-o noapte , eram disperat prin cheile turzii , mergeam 2-3 km , ,opream o ora, tot asa . si lla ziua am vazut ca un papuc la alimentare intrerupe. schimba cablurile si papucii care intra in bulb....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...