Sari la conținut

Buc-Targoviste-Brebu-Sinaia-Brasov-Cheia-Buc


BogdanSHA
 Share

Postări Recomandate

2 moto, viteze legale, disciplinati, portiune cu drum neasfaltat (cativa km) insa in stare buna. Ma bag si eu (a se vedea moto din profil).

Daca e cineva interesat, ne vedem la 9,3o la Petrom fantana Miorita (Baneasa).

:unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2 moto, viteze legale, disciplinati, portiune cu drum neasfaltat (cativa km) insa in stare buna. Ma bag si eu (a se vedea moto din profil).

Daca e cineva interesat, ne vedem la 9,3o la Petrom fantana Miorita (Baneasa).

:rolleyes:

 

hey voi erati ne-am intalnit cu voi la brasov la iesire ( noi eram 3 moto) cand sa virati spre cheia. Ati mers bine , civilizat. Noi am plecat mai departe spre sighisoara :huh: Foarte fain. Poate organizati in alta parte

m

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hey voi erati ne-am intalnit cu voi la brasov la iesire ( noi eram 3 moto) cand sa virati spre cheia. Ati mers bine , civilizat. Noi am plecat mai departe spre sighisoara :rolleyes: Foarte fain. Poate organizati in alta parte

m

 

noi eram (eu cu pegasu ) :huh: >>> SHA cu suzy

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Apropos de Cheia in weekendul care tocmai a trecut.......tot respectul pentru riderul RR-ului rosu cu care ne-am intalnit intr-o curba, senzational ai luat curba aia omule, o secunda am si uitat ca sunt pe motor, parca eram spectatori :rolleyes: ! Chiar am ramas impresionat :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...