Sari la conținut

Taxi Vs Me


OLY
 Share

Postări Recomandate

Mai oameni...civilizatie,respectul fata de oameni... alea-alea...apa de ploaie, ii doare la basca de noi, ne omoara din nesimtire . Trebuie sa le mai dam si in gura, macar sa stie de frica daca de altceva nu. Sa ia distanta, sa se ascunda cand vad motociclist...daca-s caini, ii tratam ca pe caini, le inoculam reflexe pavloviene. :D

 

Vor sari acuma pacifistii cu "imaginea motociclistilor" si alte alea... dar dupa ce vedeti destui frati motociclisti lati pe caldaram pentru ca pe un limbric de-asta l-a durut in p*** de existenta lor , va schimbati atitudinea, garantat.

Nu mai scriu ca ma ia cu ameteli...tocmai am aflat de cei 2 care au murit in seara asta pe Viilor ( ce nume de kko, isi bate soarta joc de noi) , din cauza unui conservat cu orbul gainilor :baldy: ;)

 

Eu sunt pacifist de fel, pana cand cineva imi face rau mie sau apropiatilor mei. Am A-ul de cateva zile, iar B-ul de 4 ani, cu toate astea si inainte daca aveam ocazia luam apararea motociclistilor. Cred ca nesimtitii astia care se cred mai tari decat tine ca sunt in masina ar trebui speriati, adik ori batuti, ori "aranjata" masina pana le intra la toti in cap ca nu te pui cu motociclistii, asta e singura cale pe care o vad, sa inceapa sa fuga de pe banda daca te vad, ca poate nu iti place de fata lor si la rupi oglinda, zgarii masina, etc (putin exagerat postul meu, dar prindeti ideea).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 50
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...