Sari la conținut

Ij-ul Meu Bv-99-awa


LUCIFER
 Share

Postări Recomandate

Uau!! Da' arata chiar superb!! Da si tu ceva detalii (an, a fost "restaurata"?, o mica poveste ceva :moto: ? ) . Super frumos... cu cutiile alea laterale, si "sissy bar-ul" ala mic arata chiar beton. Si saua.. :moto: .

Bafta multa, si sa te poarte sanatos.

 

PS: ma rog.. cutiile sunt mai mult pt scop utilitar banuiesc :moto: .. pacat ca io pe minsk nu prea am pe unde sa pun asa ceva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uau!! Da' arata chiar superb!! Da si tu ceva detalii (an, a fost "restaurata"?, o mica poveste ceva :moto: ? ) . Super frumos... cu cutiile alea laterale, si "sissy bar-ul" ala mic arata chiar beton. Si saua.. :moto: .

Bafta multa, si sa te poarte sanatos.

 

PS: ma rog.. cutiile sunt mai mult pt scop utilitar banuiesc :moto: .. pacat ca io pe minsk nu prea am pe unde sa pun asa ceva.

 

io nu vad modificari importante... dar e frumoasa ca o planeta 5 rosie :moto: :moto: (sauasi "pleoapa" de far sunt modificari de bun gust totusi)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merci mult pentru aprecieri!

Motorul il am din 2003 si am schimbat doar toba, rezervorul si bordul.

Saua este facuta de mine

Nu am "operat" pe ea, estetic vorbind, nu-mi bat joc de ea; niste comenzi avansate o sa-i mai fac si cam atit.

In schimb am tuningat-o pe parte electrica+electronica.

Respect LUCIFER!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:moto:

 

planeta ta mi-a scos un oftat prelung...

CE BINE ARATA O MOTOCICLETA BINE INGRIJITA!! TOT RESPECTU PT CINE O INGRIJESTE!!

 

oricum sunt convins ca recompensa din partea ei , e pe masura efortului depus de tine

 

asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

merci vlad!

Treaba asta cu ingrijitu` ar trebui sa o faca toti (nu zic ca nu se intimpla asa in cele mai multe cazuri) dar sunt destui care isi bat joc- asta nu inseamna ca nu sunt de acrdcu modificari, dar am vazut destule moto intr-o stare jalnica - eu unu nu sunt de acord!

 

Sper sa ne vedem la intilniri BAFTA! :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...