Sari la conținut

free bikers hunedoara 13-16 august 2009


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 64
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...
Vizitator Dreamaster

MULTUMIM pentru comportamentul de care ati dat dovada , speram ca v-ati simtit bine la festivalul nostru , si va invitam si la EDITIA A 3-A FREE BIKERS WEEK 2010 in numar cat mai mare .

 

Cand mai exact in 2010, sau inca nu se stie? Cand se va sti cum aflam si noi care am pierdut asa distractie? :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand mai exact in 2010, sau inca nu se stie? Cand se va sti cum aflam si noi care am pierdut asa distractie? :lol:

 

EDITIA A 3-A A FREE BIKERS WEEK 2010

va avea loc pe 12 (joi) -13 (vineri) - 14 (sambata) - 15 (duminica) august 2010 , in aceeasi locatie SAT NANDRU - VALEA ROATEI - la 12 km de HUNEDOARA

 

VA ASTEPTAM !!!

 

 

 

RESPECT

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

data si locatia.... sunt batute-n cuie???? nu o sa se schimbe. nu?? moate reusesc sa ajung si eu de la Rm.Sarat-Buzau. cu mz'ul... :lol:)

 

DATA 12-15 august 2010 si LOCATIA Sat Nandru - VALEA ROATEI - la 12 km de Hunedoara raman batute in cuie cu siguranta !!!

Iar tu daca vei veni cu MZ'ul , vei avea intrarea gratuita deoarece noi AVEM NISTE CRITERII DE INTRARE GRATUITA la anumite categorii de participanti , iar tu te vei incadra la ,, MOTOCICLETE MAI VECHI DE 1980 ''

 

VA ASTEPTAM CU DRAG SA LUATI PARTE LA BUCURIA NOASTRA , SI SPERAM SA NU VA DEZAMAGIM NICI ANUL ACESTA !!!

 

 

 

 

 

RESPECT

Editat de ACHIMOTO
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Dreamaster
data si locatia.... sunt batute-n cuie???? nu o sa se schimbe. nu?? moate reusesc sa ajung si eu de la Rm.Sarat-Buzau. cu mz'ul... :lol:)

 

He, he, ce mica-i lumea, eu sunt nascut in Rm Sarat :lol:, daca vreodata ai drum prin Cluj si ai nevoie de ceva, orice,, nu ezita sa ma suni 0749 033 456 Dane :lol:

Toate bune

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Ce-mi aduc aminte de anu trecut este ca am fost primiti foarte bine. Desi eram oarecum confuzi cu privire la locatie am ajuns seara si am avut intrarea gratuita (am ocolit peste 400 km sa ajungem).

Am avut de trecut un rau in mijlocu taberei, rau pe care unii l-au imblanzit facand un baraj ca sa plonjeze in el. In rest m-am simtit bine, am baut bine, am stat la foc pana dimineatza iar dupaia am dormit bine (n-au mai fost incidente de galagiosi dupa ce s-a dat stingerea).

A da, dimineata era un cort in copac, ceea ce m-a amuzat :)

 

sper sa ne vedem si anu asta,

 

asfalt uscat!

post-26493-1266654495_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

EDITIA A 3-A A FREE BIKERS WEEK 2010

va avea loc pe 12 (joi) -13 (vineri) - 14 (sambata) - 15 (duminica) august 2010 , in aceeasi locatie SAT NANDRU - VALEA ROATEI - la 12 km de HUNEDOARA

 

VA ASTEPTAM !!!

 

 

 

RESPECT

 

De pe acum simt aroma ciolanului cu fasole...... :o deja se propaga mirosul pana aici in mintea mea :D

 

prezent si anul asta . :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...