Sari la conținut

CURS ENDURO PT INCEPATORI


Postări Recomandate

Se pare ca a fost mutat la sectiunea Vanzari - Altele:

 

/index.php?showforum=23

 

Dar nu inteleg de ce!? Ce ii cu administrarea asta? e curs pt ENDURO, exact aici ii e locul!

 

Aici e vechiul post:

/index.php?showtopic=406240

 

 

administrarea e partinitoare,nu prima data cand se intampla

 

mersi ca lai gasit pe unde la ascuns marele admin

 

Mesaj completat

Se pare ca a fost mutat la sectiunea Vanzari - Altele:

 

/index.php?showforum=23

 

Dar nu inteleg de ce!? Ce ii cu administrarea asta? e curs pt ENDURO, exact aici ii e locul!

 

Aici e vechiul post:

/index.php?showtopic=406240

 

 

administrarea e partinitoare,nu e prima data cand se intampla

 

mersi ca lai gasit pe unde la ascuns marele admin

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dom' profesor, vreau si eu sa ma trec pe lista aia, ziceai ceva de un mail... ce mail?

anyway, daca ma poate ajuta cineva cu un loc pe platforma catre acest eveniment mult asteptat, sau daca cineva care vine sigur stie unde se poate dormi in zona, hai sa facem publice cateva detalii ca sa nu venim "la ghici" acolo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dom' profesor, vreau si eu sa ma trec pe lista aia, ziceai ceva de un mail... ce mail?

anyway, daca ma poate ajuta cineva cu un loc pe platforma catre acest eveniment mult asteptat, sau daca cineva care vine sigur stie unde se poate dormi in zona, hai sa facem publice cateva detalii ca sa nu venim "la ghici" acolo

De obicei aici este punctul de intalnire. http://www.lapaducel-monteoru.com/

Detaliile cazarii le poti afla usor.

Mancarea este buna.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de data asta chiar nu imi asum meritele decat pt stergerea detaliilor financiare din postul lui laurentiu, sunt de acord ca AICI era locul subiectului in cauza. multumesc oricum publicului pt credit :D

 

@LO550....nu exista nici o conspiratie impotriva ta, dar probabil ca ai lucruri de lamurit cu dobrescu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@LO550....nu exista nici o conspiratie impotriva ta, dar probabil ca ai lucruri de lamurit cu dobrescu.

 

Poate aflam si noi de ce totusi s-a intamplat aia. Daca au lucruri personale de lamurit, sa nu o faca aici pe forum. Mi se pare aiurea sa fie "taxat" in acest mod (influentand pe toti cei interesati de topic) pentru cine stie ce chestie personala (sau daca nu e o chestie personala, macar putea sa scrie ceva de genu "topic mutat pentru ca .... ")

 

 

Nah, asta e.

Adi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate aflam si noi de ce totusi s-a intamplat aia. Daca au lucruri personale de lamurit, sa nu o faca aici pe forum. Mi se pare aiurea sa fie "taxat" in acest mod (influentand pe toti cei interesati de topic) pentru cine stie ce chestie personala (sau daca nu e o chestie personala, macar putea sa scrie ceva de genu "topic mutat pentru ca .... ")

 

 

Nah, asta e.

Adi

 

Bre,... Dobrescu este "tatal nostru" :D . El plateste pentru locul nostru de joaca. :D Deci.... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt cine vine la curs aici va puteti rezerva camere, http://www.lapaducel-monteoru.com/

Mesaj completat

dom' profesor, vreau si eu sa ma trec pe lista aia, ziceai ceva de un mail... ce mail?

anyway, daca ma poate ajuta cineva cu un loc pe platforma catre acest eveniment mult asteptat, sau daca cineva care vine sigur stie unde se poate dormi in zona, hai sa facem publice cateva detalii ca sa nu venim "la ghici" acolo

 

 

 

TE ASTEPT DACA MAI AI MOTOCICLETA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate aflam si noi de ce totusi s-a intamplat aia. Daca au lucruri personale de lamurit, sa nu o faca aici pe forum. Mi se pare aiurea sa fie "taxat" in acest mod (influentand pe toti cei interesati de topic) pentru cine stie ce chestie personala (sau daca nu e o chestie personala, macar putea sa scrie ceva de genu "topic mutat pentru ca .... ")

 

 

Nah, asta e.

Adi

Foarte rau ca nu a sters de tot topicul lui Laurentiu,asa trebuia.Mai bine le-ar sterge si muta pe toate,am vazut ca exista si rubrica de matrimoniale,poate acolo.

Tot asa erau sa pateasca si baietii de la Husqvarna,cred ca ar fi mai bine daca am trimite topicurile la verificat.Eu propun sa le verifice cineva inainte si apoi sa apara.Nu inteleg dece lucrurile interesante trebuie tinute sub tacere.Repet si cei de la Husqvarna au fost amenintati ca daca mai scriu ceva legat de o anume iesire nu mai au ce cauta in acest forum...........Vad ca asa se intampla si cu Husabergul

Editat de cetateanulx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cetatene, asteptam topicurile tale pentru verificari. in rest, vorbeste to rog doar despre ce cunosti, nu din auzite.

Soso

Jul 9 2009, 09:55 AM Post #25

 

Avansat

 

Group: Super Membru

Posts: 1.263

Joined: 22-July 03

From: bucureÂşti

Member No.: 58

Moto: ktm525

 

,,avand in vedere traseul descris de organizator, topicul se inchide, cu promisiunea suspendarii initiatorului oricarui alt topic pe acest subiect. nu cred ca exista nici zona nici perioada in care sansele sa intalnesti turisti sunt mai mari,,

 

 

Motive sa muti sau sa inchizi un topic pot fi infinite,trebuie numai sa alegi

Cred ca nu este vorba de lucruri auzite,mai bine zis citite si patite de cei de la Husqvarna

Editat de cetateanulx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai bre terminati cu prostiile.. a zis omu ca nu e meritu lui, o fi fost fro oroare ceva, d'astea de php, plm, se vor lamuri ei ca e baieti mari

 

io nu poci sa mai apar la eveniment, desi voi regreta un an cu jale, dar uitai de mare party la micuta mea.. anyway, daca vine dom profesor si cu trialurile, poate ajung duminica pe la 10-11 sa testez una ca ma mananca rau de tot :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai bre terminati cu prostiile.. a zis omu ca nu e meritu lui, o fi fost fro oroare ceva, d'astea de php, plm, se vor lamuri ei ca e baieti mari

 

io nu poci sa mai apar la eveniment, desi voi regreta un an cu jale, dar uitai de mare party la micuta mea.. anyway, daca vine dom profesor si cu trialurile, poate ajung duminica pe la 10-11 sa testez una ca ma mananca rau de tot :ph34r:

 

 

 

o sa fie si trial

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dar niste detalii mai clare pt cursurile astea pt incepatori care sa nu fie strecurate printre intepaturi pot afla si eu?

Mesaj completat

dar niste detalii mai clare pt cursurile astea pt incepatori care sa nu fie strecurate printre intepaturi pot afla si eu?
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...