Sari la conținut

accident destul de grav


bogdani0405
 Share

Postări Recomandate

Salut,

 

Pe 23 august un accident destul de grav a avut loc inainte de Bradet. Cred ca era o Honda CBR RR motocicleta. Motociclistul a incercat sa depaseasca un tir, nu stiu cum de nu a vazut ca venea un logan de pe contrasens, si a intrat in masina, coliziune frontala. In urma coliziunii el a aterizat la ceva distanta(nu pot aprecia din poze) si era constient cand a venit salvarea sa-l ia. In Dacie se pare ca era o femeie cu doi copii, destul de speriati dupa eveniment, dar teferi. Tirul nu a oprit, se pare ca si-a continuat deplasarea. El mai era cu cineva, un alt motociclist, cel mai probabil cel care a sunat la salvare.

 

Stiu de accident de la un prieten, care nu e motociclist, el ajungand primul la locul accidentului, dupa amicul cu care motociclistul era. El mi-a spus ceea ce se vorbea la fata locului, ce spunea femeia din logan, dar nici el nu stie cu exactitate ce s-a intamplat. Pozele sunt la el in telefon inca, sper sa le iau azi si sa le postez.

 

Daca stie cineva ce s-a intamplat, poate clarifica cele scrise de mine. Care e starea lui si care au fost cauzele accidentului?

Sanatate multa motociclistului.

 

Numai bine

Mesaj completat

Pun acum si pozele. Nu-l cunoaste nimeni?

post-45946-1252347919_thumb.jpg

post-45946-1252348136_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...