Sari la conținut

fotbal


fairplaybiker
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 4,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

stelele nu au luminat decat una (stim noi cine ).......in rest io personal am dat pe langa minge ,poarta pe langa orice numa gol nu am dat numa daca ma lovit mingea in picior si eram in fata porti la 1 m si nici atunci nu o fost sigur numa eu pot face asa ..nici amu nu stiu cum am castigat :)

 

 

 

da sa nu uitam de ce am transpirat ......de ce ?

Editat de fairplaybiker
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de ce am castigat? pentru ca am avut vointa si ne-am luptat pe teren. Am fost o echipa de aparatori, nici unu de la noi nu stia de deie gol, dar am reusit sa incasam mai putine goluri decat am dat, asa ca am castigat.

 

P.S. Aron...esti intr-un regres total de forma, las-o mai moale cu pokeru si berea, deja devina constant sa piarda echipa unde joci tu!.

 

Nu raspund la astfel de provocari marsave, eu sunt un pasnic, vb doar pe teren. Felicitari pt victorie ! Vedem noi maine pe teren, care pe care. :) Cu aceasta ocazie deschid si lista pt joi: PREZENT !!!

 

 

 

ps: ne vedem joi la 19,3o pe SPORT TIME ARENA !!!

 

 

 

post-22049-1271234325_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

prezent io cu fulga :D ........oare se cer vedetele la revansa :)

 

 

 

tat am stat si am cugetat ..........cocopak ii de vina pt meciul castigat ..fara el am fost si suntem 0 :P

Mesaj completat

prezent io cu fulga :) ........oare se cer vedetele la revansa :P

 

 

 

tat am stat si am cugetat ..........cocopak ii de vina pt meciul castigat ..fara el am fost si suntem 0 :D

 

 

 

 

 

mai vine un oma ....cartofu deci suntem 3 :(

Editat de fairplaybiker
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dupa lupte seculare care au durat o ora si 15 minute ( 15 minute l-am asteptat pe vedeta de aron sa vina de la vestiar ) si un meci viu disputat cu faze de fotbal de generic desprinse parca din derbiurile gen barcelona-real , chelsea - mancester sau bayern - stutgardt echipa mai proaspata si mai inventiva in atac si ingenioasa a castigat cu o diferenta de 3 goluri ( sau 4 )

oricum , am facut o mare constatare

nu echipa unde joc eu pierde intotdeaua ....ci echipa unde joaca aron pierde intotdeauna :love: .

desigur ca nu s-a facut poza de grup obijnuita.

prietenii stiu de ce

:love:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...