Sari la conținut

fotbal


fairplaybiker
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 4,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Tare meciul. Toata lumea a facut treaba buna.

Imi pare bine ca nu ne-am facut de rusine deloc cu echipa din Floresti, care e destul de buna zic eu.

:nono:

 

Bravo baietzi, sunt mandru de voi..., atzi luptat cu brio pana la ultima suflare. :crack: Multzumiri in mod special lu' Florin, care a prins o zi mare azi in poarta. Am avut si MARE noroc, cu transferul lu' AutoSoS, pe care am reusit sa-l vindem pe ultima suta de metrii, pe bani buni, doar pe baza unor vizionari de DVD-uri, provenite de la meciul lui magic de luni... Multzumim si tzie AutoSoS , sa nu uitzi niciodata de unde ai plecat... :laugh:

 

 

ps: ne vedem luni la 2o,3o !!!

Mesaj completat

post-22049-1267738655_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

io vin.

poate ma cumparati inapoi.

da am o rugaminte.

poate cineva sa ma culeaga din gruia ( stau langa stadionul cfr ) si sa ma transporte pana la nou camp-ul din floresti ?

ca n-am masina acuma si e cam rece sa vin cu mobra.

daca ma culege cineva sa-mi dea un beep din timp

0744185232

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

io vin.

poate ma cumparati inapoi.

da am o rugaminte.

poate cineva sa ma culeaga din gruia ( stau langa stadionul cfr ) si sa ma transporte pana la nou camp-ul din floresti ?

ca n-am masina acuma si e cam rece sa vin cu mobra.

daca ma culege cineva sa-mi dea un beep din timp

0744185232

 

Fa ceva cu conditzia fizica tati, k esti de mandra-minune pe teren... Stai tat meciu' acolo in offside parca ai fi pironit intrun loc, si nu esti in stare sa faci un pas cand se guruleste mingea prin fatza ta... De pase ce sa mai zic? Trage tare, ink mai ai sanse..., SUCCES !!!

 

 

ps: dak fructifica-i 10% din mingile care le-ai avut ieri, castigam... Poate data viitoare. :)

 

 

 

NE VEDEM JOI LA 19,3O !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fa ceva cu conditzia fizica tati, k esti de mandra-minune pe teren... Stai tat meciu' acolo in offside parca ai fi pironit intrun loc, si nu esti in stare sa faci un pas cand se guruleste mingea prin fatza ta... De pase ce sa mai zic? Trage tare, ink mai ai sanse..., SUCCES !!!

 

 

ps: dak fructifica-i 10% din mingile care le-ai avut ieri, castigam... Poate data viitoare. :)

 

 

 

NE VEDEM JOI LA 19,3O !!!

 

atat poate CFr-ul ce sa facem...daca nici ei nu pot el ce sa mai faca? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ps: dak fructifica-i 10% din mingile care le-ai avut ieri, castigam... Poate data viitoare. ;)

promit azi o rata de fructificare a ocaziilor de 15 %

adica din 10 pase primite dau un gol si-o bara :) .

aia se pune ?

oricum parca vad ca ma bagi in echipa adversa si dupa aia o sa-ti smulgi parul din cap ( :wacko: voi a-ti vazut par pe capul laui aron ? ) de ciuda ca o sa prind o zi mare .

ne vedem peste 6 ore jumate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Feciori, nu va speriatzi de vremea urata de afara..., am jucat noi pe intemperii si mai nasoale de atat. Am fost pe la teren si gazonul se afla in perfecta stare de joc, deci ne vedem diseara la 19,3o !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...