Sari la conținut

fotbal


fairplaybiker
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 4,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Mobilizati-va baieti caci, diseara jucam contra unei echipe din Gilau. Sper sa faceti fata. Succes !!! Ne vedem diseara la TEREN.

 

1. Mishu'Shpitz

2. Aron

3. Joey

4. Unguru'

5. Arpi

6. Gabi

 

7-12. Echipa adversa "FC GILAU CITY"

 

 

PS: LISTA INCHISA !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

no cum o fost meciu ati invins :bounce:

 

 

La inceput a mers nesperat de bine jocul echipei noastre. Eram peste ei..., aveam chiar si un avantaj de vreo 3 goluri. Dar pe final am inceput sa jucam un fel de "bambilici" si sa stricat angrenajul. Eu zic, k am desconsiderat adversarul si ne-am cam jucat cu ocaziile, care nu au fost putine deloc(vreo 1o faze sigur cu portaru ratate si inca vreo 1o suturi date in bara). :rusinica: Trebuie sa recunostem ca ei au avut si un portar in zile mari care a scos cam tot ce era de scos..., iar noi am stat cu randu'n poarta. Asta e, baietii au profitat, au tras tare pe final cand noi eram deja "semi-morti" si ne-au impuscat cu 2 goluri diferenta. Nici-o problema, ne vom razbuna data viitoare. Per total eu sunt multumit de joc..., ma asteptam si la mai rau.

Felicitari baieti pt jocul prestat !!! Sunt sigur, ca daca aveam un portar ii faceam praf pe Gilau-eni. Data viitoare... ;)

 

 

Lista deschisa pt LUNI, ora 2o,3o :

 

1. Mihai

2. Mishu'Shpitz

3. Unguru'

4. Arpi

5. Aron

6.

7.

8.

9.

1o.

11.

12.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acu ca s-a mai incalzit am sa vin si eu mai consecvent ca iarna asta am fost mai sporadic pe teren din cauza racelilor :)

 

Lista deschisa pt LUNI, ora 2o,3o :

 

1. Mihai

2. Mishu'Shpitz

3. Unguru'

4. Arpi

5. Aron

6. Dane

7.

8.

9.

1o.

11.

12.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

11.marius

12.bogdan

no apoi lista inchisa ......in sf vin absenti de rang inalt ,mai lipseste cuki si catva .....cuki mai viii sau te-ai lasa de tot de fotbal, ca doar noi 2 am inceput miscarea si amu tu vad cam te tragi pe fese ,macar sa stim ca nu mai vii si gata :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lista INCHISA pt deseara , doar cu o mica modificare: in locul lui Cristi vine Adimicu' care a promis ca azi isi ia adidasi pt sintetic, daca ii facem loc pe lista. :)

 

1. Mihai

2. Mishu'Shpitz

3. Unguru'

4. Arpi

5. Aron

6. Dane

7. Gyula

8. Joey

9. Adimicu'

1o.Radu (Sa ma suni daca ai uitat cumva drumul pana la teren. Idem si pt Cuki) :blbl:

11.Marius

12.Bogdan

 

 

ps: ne vedem la 2o,3o la TEREN...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Meci IMPECABIL azi !!! Am reusit sa intoarcem scorul de la 6-0, si chiar sa batem cu o diferenta de 3 "bobite" in prelungiri. :banana: Jos palaria pt efortul colectiv depus de echipa noastra si pt faptul ca am crezut in VICTORIE pana la capat. Felicitari pt Mihai, Mishu-Shpitz, Marius, Mora si ...R ... :-L hmmm, hai si Radu, k are meritul lui pt cateva goluri "infipte" numai de el stie cum. :hug: Ati fost la pamant si ati renascut pe final. Bravo.

Titulatura de MAN OF THE GAME , merge azi la Unguru' si Joey pt fazele gen TIKI-TAKA facute in prima jumatate a partidei !!!

 

Lista deschisa pt JOI, ora 2o,3o :

 

1. Mishu'Shpitz

2. Cuki ????????????????????????????????!!!!!!!!???????????????????

3. Aron

4. Unguru'

5. Arpi

6.

7.

8.

9.

1o.

11.

12.

 

ps: facem pariu ca nu vine Cuki nici JOI...? (acu' nu mai ai cum sa ratezi lista sigur..., numa' poate o sa fi blnav) :hurt:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Meci IMPECABIL azi !!! Am reusit sa intoarcem scorul de la 6-0, si chiar sa batem cu o diferenta de 3 "bobite" in prelungiri. :banana: Jos palaria pt efortul colectiv depus de echipa noastra si pt faptul ca am crezut in VICTORIE pana la capat. Felicitari pt Mihai, Mishu-Shpitz, Marius, Mora si ...R ... :-L hmmm, hai si Radu, k are meritul lui pt cateva goluri "infipte" numai de el stie cum. :hug: Ati fost la pamant si ati renascut pe final. Bravo.

Titulatura de MAN OF THE GAME , merge azi la Unguru' si Joey pt fazele gen TIKI-TAKA facute in prima jumatate a partidei !!!

 

Lista deschisa pt JOI, ora 2o,3o :

 

1. Mishu'Shpitz

2. Cuki ????????????????????????????????!!!!!!!!????????? ??????????

3. Aron

4. Unguru'

5. Arpi

6. Joey

7. Gyula

8.

9.

1o.

11.

12.

 

ps: facem pariu ca nu vine Cuki nici JOI...? (acu' nu mai ai cum sa ratezi lista sigur..., numa' poate o sa fi blnav) :hurt:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

incredibil, e marti dimineața si mai sunt f puține locuri.... na fain meci, echipa noastră a dat drumul la NOS după jumătate de meci si am trecut pe lângă ei ca racheta :)

Editat de Suzuki_RM_125
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

11. Radu

 

Am inceput ca fetele de la Capalna si am terminat ca Real Madrid, ca noi nu "stie" tiki-taka. Cine-si doreste mai mult victoria o obtine pana la final, dar baiul e ca pretul ei e o febra musulara grozava. Tre sa iasa pana joi!!!

 

 

1 LOC LIBER!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

11. Radu

 

Am inceput ca fetele de la Capalna si am terminat ca Real Madrid, ca noi nu "stie" tiki-taka. Cine-si doreste mai mult victoria o obtine pana la final, dar baiul e ca pretul ei e o febra musulara grozava. Tre sa iasa pana joi!!!

 

 

1 LOC LIBER!!

 

Ma mir ca ai facut febra musculara Radule... La cat ai alergat tu, teoretic n'ar trebui sa ai nimica ;) . Lasa ca iese pana joi. Mananca ceva dulce (un pic de ciocolata, ceva..) inainte de meci si iti va da energie, pt k ai fost cam terminat ieri dupa primele sprint-uri :) .

 

 

Lista deschisa pt JOI, ora 2o,3o :

 

1. Mishu'Shpitz

2. Cuki ????????????????????????????????!!!!!!!!????????? ??????????

3. Aron

4. Unguru'

5. Arpi

6. Joey

7. Gyula

8. Ema

9. Adimicu'(ti-ai luat mergatori "Pompierule"?) :D

1o.Nasu'

11.Radu

12.

 

ps1: mai este 1 loc liber

 

ps2: Cuki, vezi k baietii asteapta confirmarea prezentei...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...