Sari la conținut

fotbal


fairplaybiker
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 4,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

ai de capul meu :o deja lista ii inchisa ,se vede ca vine caldura no io numai maine stiu daca pot veni da nu am loc deja asa ca ne vedem luni ,intradevar un meci pe cinste cu o rasturnare de scor spectaculoasa ,io cred ca meciul nu so terminat la asa mare scor poate am avut noi 1 gol dif maxim dar cred ca au fost uitati de cel putin 2-3 goluri cand au dat cu nemiluita la noi in poarta de no mai tinut nimeni scorul......si man off de game ungurul si joey la ei si la noi toti ca am putut reveni spectaculor .....ioi :crack: ca mult am scris

Editat de fairplaybiker
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma mir ca ai facut febra musculara Radule... La cat ai alergat tu, teoretic n'ar trebui sa ai nimica ;) . Lasa ca iese pana joi. Mananca ceva dulce (un pic de ciocolata, ceva..) inainte de meci si iti va da energie, pt k ai fost cam terminat ieri dupa primele sprint-uri :) .

 

 

Lista deschisa pt JOI, ora 2o,3o :

 

1. Mishu'Shpitz

2. Cuki ????????????????????????????????!!!!!!!!????????? ??????????

3. Aron

4. Unguru'

5. Arpi

6. Cristi

7. Gyula

8. Ema

9. Adimicu'(ti-ai luat mergatori "Pompierule"?) :D

1o.Nasu'

11.Radu

12. Dane

 

ps1: mai este 1 loc liber

 

ps2: Cuki, vezi k baietii asteapta confirmarea prezentei...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba baieti, daca ati fi urmarit lista cum trebuie, v-ati fi dat seama ca dupa ce a fost inchisa, Joey(poz.6) sa retras si l-a bagat in locul lui pe Cristi care era in asteptare. Acu ca nu mai vine nici Cristi(poz.6) si nici Nasu'(poz.10), teoretic ar fi 2 locuri libere, dar practic eu zic ca avem 3 locuri libere mari si late pt ca, fac pariu k nici Cuki(poz.2) nu va veni, chiar daca a promis ca va fi prezent si Mihai l-a si trecut pe lista... :moron: Bun. Deci din punctul meu de vedere pana acuma lista arata cam asa:

 

 

Lista deschisa pt JOI, ora 2o,3o :

 

1. Mishu'Shpitz

2.

3. Aron

4. Unguru'

5. Arpi

6.

7. Gyula

8. Ema

9. Adimicu'(ti-ai luat mergatori "Pompierule"?)

1o.

11.Radu

12. Dane

 

ps: MAI SUNT 3 LOCURI LIBERE :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nici Arpi nu mai poate veni, in schimb vine Radu'Lautaru plus inca 1 prieten..., deci lista arata cam asa:

 

Lista deschisa pt JOI, ora 2o,3o :

 

1. Mishu'Shpitz

2. Radu'Lautaru

3. Aron

4. Unguru'

5. prieten Radu'Lautaru

6. AdiMare (refacut 50%)

7. Gyula

8. Ema

9. Adimicu'(ti-ai luat mergatori "Pompierule"?)

1o.Radu

11.Dane

12.

 

ps1: mai este 1 loc liber !!!

 

ps2: AdiMare, felicitari k te-ai reinscris in "circuit" :cheers: (vezi k duminica is +17 grade la Munteni) :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lista INCHISA pt JOI, ora 2o,3o :

 

1. Mishu'Shpitz

2. Radu'Lautaru

3. Aron

4. Unguru'

5. prieten Radu'Lautaru

6. AdiMare (refacut 50%)

7. Gyula

8. Ema

9. Adimicu'(ti-ai luat mergatori "Pompierule"?)

1o.Radu

11.Dane

12.Tudor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana la meciul urmator eu sunt in silenzio stampa. Deci despre partida de azi... no comment. :nono:

 

 

Lista deschisa pt LUNI, ora 2o,3o:

 

1. Mihai

2. Cuki :rose:

3. Unguru'

4. Aron

5.

6.

7.

8.

9.

1o.

11.

12.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lista deschisa pt LUNI, ora 2o,3o:

 

1. Mihai

2. Cuki

3. Unguru'

4. Aron

5. Radu

6. Dane

7. misu spitu

8.

9.

1o.

11.

12.

 

da oare ce drag so intamplat joi (o pierdut aron :unsure: )...sau de ziua ungurilor io lasat aron sa castige :bounce:

 

no apoi ne vedem luni ca se pare ca cuki o prins lista de luni numai sa nu se imbolnaveasca subit :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lista deschisa pt LUNI, ora 2o,3o:

 

1. Mihai

2. Cuki

3. Unguru'

4. Aron

5. Radu

6. Dane

7. misu spitu

8. Joey

9. Gyula

1o.

11.

12.

 

da oare ce drag so intamplat joi (o pierdut aron :unsure: )...sau de ziua ungurilor io lasat aron sa castige :bounce:

 

no apoi ne vedem luni ca se pare ca cuki o prins lista de luni numai sa nu se imbolnaveasca subit :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lista deschisa pt JOI, ora 2o,3o:

 

1. Mihai

2. Mishu'Shpitz

4. Unguru'

5. Arpi

6. Aron

7.

8.

9.

1o.

11.

12.

 

ps: Imi cer scuze PUBLIC, fata de Gyula pt ca l-am suparat aseara. Please no offense Gyula, dar asa sunt eu pe teren, vb prea mult fara sa vreau asta... :baldy: La mine se potriveste perfect zicala aia cu "Gura bate curu". Inca o data mii de scuze... :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lista deschisa pt JOI, ora 2o,3o:

 

1. Mihai

2. Mishu'Shpitz

4. Unguru'

5. Arpi

6. Aron

7. Dane

8.

9.

1o.

11.

12.

 

ps: Imi cer scuze PUBLIC, fata de Gyula pt ca l-am suparat aseara. Please no offense Gyula, dar asa sunt eu pe teren, vb prea mult fara sa vreau asta... :baldy: La mine se potriveste perfect zicala aia cu "Gura bate curu". Inca o data mii de scuze... :makeout:

Sa stii ca gura iti bate curu, ar trebui sa iti ceri scuze si fata de mine ca suparandu-l pe Gyula, indirect m-ai suparat si pe mine. Adica ce, io is etalon pt cel mai rau jucator? :finger: Noroc ca io nu te bag in seama :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa stii ca gura iti bate curu, ar trebui sa iti ceri scuze si fata de mine ca suparandu-l pe Gyula, indirect m-ai suparat si pe mine. Adica ce, io is etalon pt cel mai rau jucator? :finger: Noroc ca io nu te bag in seama :blbl:

 

@ Dane_Bad: In timpul meciului mai spunem vrute si nevrute, ne suparam, ne mai tachinam, asta din cauza tensiunii jocului..., asta e, asa e la fotbal. Tot secretul e ca la final sa lasam toate supararile acolo'n teren, sa stim sa ne dam mana prieteneste si sa bem o bere povestind fazele meciului... :friends: Eu ma bucur ca reusesti sa nu ma bagi in seama (pe teren), asta da dovada de o inteligenta in plus, :) in schimb la intrebarea ta prefer sa nu raspund... Adevarul e, ca in ultimele partide ai avut cateva evolutii bune, deci esti in crestere. Esti pe drumul cel bun... :hug:

 

 

Lista deschisa pt JOI, ora 2o,3o:

 

1. Mihai

2. Mishu'Shpitz

4. Unguru'

5. Arpi

6. Aron

7. Dane

8.

9.

1o.

11.

12.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...