Sari la conținut

"fraieri" Vs "fraieri"........


tarka
 Share

Postări Recomandate

Sunt profesionist din 1996 si am circulat destul de mult prin tara. Am vazut si am patit destule chestii in trafic. Asta e al doilea an de cand merg calare si pana acum nu am bagat in seama conservarii fiind obisnuit cu greselile lor si ferindu-ma cat mai mult de ei. La un singur lucru nu ma mai gandeam: CA UNII DINTRE EI VOR SA NE OMOARE !!!

Asa ca de acum incolo nu voi mai fi la fel de indiferent. Daca mai incearca careva sa ma tranteasca o sa-l terfelesc putin sau mai mult, depinde cand o sa ma racoresc.

 

NO MORE NICE GUY

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt profesionist din 1996 si am circulat destul de mult prin tara. Am vazut si am patit destule chestii in trafic. Asta e al doilea an de cand merg calare si pana acum nu am bagat in seama conservarii fiind obisnuit cu greselile lor si ferindu-ma cat mai mult de ei. La un singur lucru nu ma mai gandeam: CA UNII DINTRE EI VOR SA NE OMOARE !!!

Asa ca de acum incolo nu voi mai fi la fel de indiferent. Daca mai incearca careva sa ma tranteasca o sa-l terfelesc putin sau mai mult, depinde cand o sa ma racoresc.

 

NO MORE NICE GUY

 

"La un singur lucru nu ma mai gandeam: CA UNII DINTRE EI VOR SA NE OMOARE !!! "Chiar profilul asta nu

l-am luat in calcul niciodata.Cu siguranta ,pentru ca nu am experienta pe doua roti.Ma intereseaza, poate imi dai un pm cu ceva exemple.Merci.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut ,

 

Vreau sa spun si eu parea in ceea ce priveste accidentele de circulatie in care sunt sau pot fi implicati motociclisti.

[...]

Si asa am de gand sa fac si de acum incolo !

 

Salut, cam atat am citit io.

Io zic ca ie un lucru bun ca-ti spui parerea.

Dar despre ce e vorba in text?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar as fi curios cati motociclisti detin "B"-ul si de cati kilometri inainte de a obtine "A"-ul.

 

eu spre exemplu am si A-ul si B-ul...luate amandoua odata.A-ul l-am dat pentru placere/pasiune, b-ul e necesar...

pe B am experienta catorva zeci de mii de km...in care este inevitabil sa nu fii incalcat cel putin o lege,numai de cate stiu eu...:ok: cine stie cate 'o-i fii facut fara sa-mi dau seama!!!!pe cand pe A...nu am avut ocazia,si nici posibilitate financiara...ma mai dadeam cu mobra da asta inainte sa am carnet...ceea ce nu cred ca se poate lua in serios...

hai noroc :moto: sa ne auzim cu bine si lipsiti de incidente

Editat de antemiu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

×
×
  • Creează nouă...