Sari la conținut

Caut Sa Originala Ij 56 Festival


rados
 Share

Postări Recomandate

poate aveti aruncata printr-un colt o sa originala acea cu arcuri in forma de inima i se mai spune moartea bucilor , am nevoie doar de cea din fata , deoarece "zelea" nu va cara borfet este un moto cu personalitate isi duce doar stapinul . va rog dati de stire si o rezolvam cumva spre multumirea ambelor parti :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aia nu e sea originala de Ij 56, e originala de Ij 49,350. Vezi ca ambriaju de pe furmul alalat avea un Ij vechi prin curte cu 2 sei de-alea

poate il scapi de un fie pe dobitoc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

parca aveam eu un prin garaj nu promit nimc sambata ma duc acasa si mauit ne auzim luni ok?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

B) ce bine e sa ai oameni alaturi de tine in drum spre un vis :blink:

 

am vorbit cu ambriajul , ala e clar cu capul ne intelesesem si la pret 500 de mii amindoua sei ptr ca am zis sa fie zelea un motor elegant , cind colo am ajuns in timisoara si ala (ambriajul )a inchis telefonul.

 

bykerkess astept un semn de la tine in orice stare ar fi e ok le curat de rugina.

 

din cite am inteles seiile la ij festival fabricatie 1960 au fost cele pe arcuri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am gasit-o o pot aduce la ploiesti,da un sms sa stiu dc ma car cu ea sau nu B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

×
×
  • Creează nouă...