Sari la conținut

Wild Riders Timisoara Pleaca La Cluj


bobitocul
 Share

Postări Recomandate

Wild Riders pleaca la Cluj la festivalul anual de motociclisti cei care doresc sa ni se alature sunt bine veniti,plecarea va fii vineri dimineata la ora sapte din Calea Aradului in fata benzinariei OMV,si se va merge in ritmul celui mai slab motor,sa dam un exemplu pur si simplu intamplator:un IJ (cam 80-90Km/h),pentru eventualele detalii sunati la 0788897586 LOLO,iar la ora 18:00 mai pleaca un grup de ,,chinezesti" tot din fata de la OMV,pentru aceste detalii sunati-l pe Adelin 0788903923

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noi am fi 2 Pegaso-uri, deocamdata nu ne-am lipit de nici un grup. Aseara la Roma am plecat de langa voi, eram cu mandrele in spate. Daca stiam, vorbeam aseara.

Ce ruta vreti ? Oradea sau Deva ?

 

Dan

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu m'as hazarda sa plec la ora 18 ..te prinde noaptea pe drum, iar cu luminile din fata nu mai vad gropile

inca nu am hotarat cu cine plec ..nu vreau grup prea mare si dezordonat ..prefer 2-3 care merg bine ..130-170 , cu o anumita constanta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate asa e cu ora 18. Un coleg nu poate pleca decat de la ora 17 de la lucru+pregatiri, asa ca ma hotarasem sa merg cu el. Din pacate nu prea sunt drumuri pe care sa mergi cu 130-170, din cate am inteles Salonta-Oradea e vraiste tot si au inceput sa sparga si pe portiunea Arad-Salonta. Pe varianta cu Deva, pana la Ilia e drum ondulat (ceva in genul Buzias) deci cam obositor pentru spate si nervi.

Initial stabilisem ca vom scoate o medie de 120 si ajungem inainte de ora 22 acolo, dar vad ca nu prea e posibil, mai ales cu vremea care se anunta.

Inca o chestie, motoarele noastre sunt de 500, al meu naked, deci cam greu o sa putem tine 130-170 constant, de la 120 creste si consumul dar si stressul fizic. Fireblade e tare ;)

Editat de brainwash
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...