Sari la conținut

Mai Greu Dar Nu Ma Crucificati...


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 137
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Xel batrane, esti un adevarat star, asteptam vesti de la tine cu sufletul la gura. Am inteles ca esti purtatorul stafetei, da-ne vesti, ca ne uscam de dorul ei :bounce:

salut...va trebui sa ma scuz ca nu am cum sa ajung la intalnorea de la constanta, dar am avut placerea sa predau stafeta unui bun prieten ...mihai care a plecat astazi la constanta..

 

salve alex! de cand esti pe net? baga si tu un id de ym ca sa vorbim.

xela_moto...salutare,tocmai vb cu bogdan...si e suparat ca ai vandut alternatorul...dar te intelege...e cald afara :rolleyes: :crack:

post-8168-1151689562_thumb.jpg

post-8168-1151689777_thumb.jpg

post-8168-1151690140_thumb.jpg

post-8168-1151691142_thumb.jpg

post-8168-1151691365_thumb.jpg

post-8168-1151691708_thumb.jpg

post-8168-1151692208_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cel mai nasol a fost ca nu aveam manusi care sa protejeze bine...nu m-am putut invata cu cele de iarna pt ca erau prea groase si ma deranjau la condus...asa ca am folosit o pereche de manusi de vara si le incalzeam pe motor...

pozele de vara sunt facute la ploiesti...anul trecut

 

kidule...tipul care apare in fotografii si pe motorul meu e mihai...cel cu ajutorul caruia a filmat mircea la bucuresti...unele din poze sunt chiar din prima zi a transalpului lolo...

Frumos...Felicitari ! :bounce: Poate facem o iesire impreuna :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumos...Felicitari ! :bounce: Poate facem o iesire impreuna :rolleyes:

imi pare rau ca am postat si poze de la intalniri...dar sa fiu sincer in ultimul timp m-am folosit de ele sa mai fac si io cate o mini excursie...

post-8168-1152157653_thumb.jpg

post-8168-1152157896_thumb.jpg

post-8168-1152158259_thumb.jpg

post-8168-1152158598_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 months later...

de fiecare data cand ajung acasa si-mi descarc aparatul in calculator spre surprinderea mea,nu gasesc decat foarte putine poze...neclare...doar cu motorul...apoi imi amintesc ca au mai fost cateva zone unde din comoditate am preferat sa nu mai opresc motorul...alex-pascani,merci pt pozele de pe sosea...la multi ani

 

de fiecare data cand ajung acasa si-mi descarc aparatul in calculator spre surprinderea mea,nu gasesc decat foarte putine poze...neclare...doar cu motorul...apoi imi amintesc ca au mai fost cateva zone unde din comoditate am preferat sa nu mai opresc motorul...alex-pascani,merci pt pozele de pe sosea...la multi ani

post-8168-1167909550_thumb.jpg

post-8168-1167909596_thumb.jpg

post-8168-1167909642_thumb.jpg

post-8168-1167909698_thumb.jpg

post-8168-1167909730_thumb.jpg

post-8168-1167909763_thumb.jpg

post-8168-1167909844_thumb.jpg

post-8168-1167909888_thumb.jpg

post-8168-1167909907_thumb.jpg

post-8168-1167909949_thumb.jpg

post-8168-1167909961_thumb.jpg

post-8168-1167909973_thumb.jpg

post-8168-1167909999_thumb.jpg

post-8168-1167910040_thumb.jpg

post-8168-1167910066_thumb.jpg

post-8168-1167910093_thumb.jpg

post-8168-1167910122_thumb.jpg

post-8168-1167910141_thumb.jpg

post-8168-1167910176_thumb.jpg

post-8168-1167910217_thumb.jpg

post-8168-1167910243_thumb.jpg

post-8168-1167910294_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

si iata ca in sfarsit am simtit iarna...joi mihai a venit cu ideea de a mai calari putin dealurile...auzisem la stiri ca va ninge asa ca ar fi trebuit sa ne saturam pt cateva zile...cel putin...dar ghinion un cui atat a fost nevoie ca distractia sa se sfarseasca..tare naspa senzatie...culmea in loc sa aleaga guma mea care era uzata maxim,a ales mindretea de cauciuc nou al lui mihai .Am fost nevoiti sa lasam alpina lolo in paza unui prieten al lui mihai si urma sa ne intoarcem azi cu o roata sa o aducem acasa...dar ca sa vezi cei de la stiri chiar au avut dreptate si ieri noapte a nins...ce a urmat se poate vedea in poze...ca sa scoatem masina a durat aproape 1 ora si motorul l-am tavalit de 2 ori...scuze mihai cauciucul meu a fost de vina...

post-8168-1170441018_thumb.jpg

post-8168-1170441041_thumb.jpg

post-8168-1170441059_thumb.jpg

post-8168-1170441081_thumb.jpg

post-8168-1170441102_thumb.jpg

post-8168-1170441127_thumb.jpg

post-8168-1170441146_thumb.jpg

post-8168-1170441162_thumb.jpg

post-8168-1170441180_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Ma Alexei imi pare rau ca nu ti-am facut o poza cand ti s-a rupt lantul la motor.Am uitat,ramane pe data viitoare.

 

iti pun niste poze cu motorul meu cand am venit de la Bistrita,mai tii minte?cand nu te mai puteam da jos de pe el.Hai ca te pup,salutari

 

Ce zici de paftaua mea?

 

I

 

Inca una si ma duc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Choppere,enduro,torpile(touring)...de toate...cel care isi cumpara motor ca sa se plimbe cu el prin oras mai bine isi cumpara un scuter...O motocicleta este facut pentru drum...I fucking love to ride...it's my life...in vara asta vreau sa o fac lata...si lunga daca se poate...adik sa inconjor toata Romania asta...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Flacau , da pe tine cine te-a suparat asa de tare de vii cu asa comentarii,fiecare face ce vrea si se plimba pe unde poate,cat despre turul Romaniei,crezi ca esti primul care il face?

Si inca ceva,mie sa nu imi povestesti pe unde ai fost ca nu ma intereseaza.Salutari

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Flacau , da pe tine cine te-a suparat asa de tare de vii cu asa comentarii,fiecare face ce vrea si se plimba pe unde poate,cat despre turul Romaniei,crezi ca esti primul care il face?

Si inca ceva,mie sa nu imi povestesti pe unde ai fost ca nu ma intereseaza.Salutari

am avut eu experiente neplacute cu scuteristi...si de aia nu ii suport si pentru mine is niste copii josnici care nu au ce face cu banii...am 300Euro,hop si eu pe scuter...nu stiu reguli de circulatie,se iau la intrecere cu cine nu trebuie,iti taie calea cand ti mai mare dragul...etc etc etc...sorry dk te-am jignit cu ceva... :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am avut eu experiente neplacute cu scuteristi...si de aia nu ii suport si pentru mine is niste copii josnici care nu au ce face cu banii...am 300Euro,hop si eu pe scuter...nu stiu reguli de circulatie,se iau la intrecere cu cine nu trebuie,iti taie calea cand ti mai mare dragul...etc etc etc...sorry dk te-am jignit cu ceva... :cheers:

 

Tu ai vazut vre-un scuter prin fotografiile astea,ca nu te inteleg?

 

un mic film.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu m-am referit la tine...am scris pe forum...cei care se simt sa zica ceva...nu stiu de ce te-ai umflat asa in pene... :cheers: Dar te rog gata...hai sa vorbim de o viitoare excursie...nu sa ne certam pe o chestie care nici unu dintre noi nu o foloseste :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu m-am referit la tine...am scris pe forum...cei care se simt sa zica ceva...nu stiu de ce te-ai umflat asa in pene... :cheers: Dar te rog gata...hai sa vorbim de o viitoare excursie...nu sa ne certam pe o chestie care nici unu dintre noi nu o foloseste :D

hei va certati pt ca nu v-ati inteles...amandoura va plac drumurile lungi...asta e stiut...eu sincer nu am nici o parere despre scuteristi...si chiar am fost surprins cand stand de vb cu o persoana care conducea o minunatie din asta mica si fara vlaga,mi-a spus ca ei fac parte dintr-o alta categorie total diferita...cine stie poate avea dreptate...dar un lucru e stiut atunci cand si tu tai fata soferilor pt a scapa de praf ambuteiaje si nervi vei fi injurat...chiar daca esti scuterist motorist conservar sau tirist...totul e sa stii ca nu ai voie sa depasesti limita bunului simt...cat despre turul tarii astept variante...deocamdata sunt in al noulea cer,motivul reprezentand-ul sosirea de curand a unei africane superbe care mi-a fost gasita si adusa de un bun prieten,max... :bounce: stanalexro noi suntem din vaslui...in cazul in care ai vb serios in privinta turului spune si o data sa sa vad daca voi putea sa te insotesc...si spune de unde esti si ce motor te poarta pe drumuri neumblate. :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hei va certati pt ca nu v-ati inteles...amandoura va plac drumurile lungi...asta e stiut...eu sincer nu am nici o parere despre scuteristi...si chiar am fost surprins cand stand de vb cu o persoana care conducea o minunatie din asta mica si fara vlaga,mi-a spus ca ei fac parte dintr-o alta categorie total diferita...cine stie poate avea dreptate...dar un lucru e stiut atunci cand si tu tai fata soferilor pt a scapa de praf ambuteiaje si nervi vei fi injurat...chiar daca esti scuterist motorist conservar sau tirist...totul e sa stii ca nu ai voie sa depasesti limita bunului simt...cat despre turul tarii astept variante...deocamdata sunt in al noulea cer,motivul reprezentand-ul sosirea de curand a unei africane superbe care mi-a fost gasita si adusa de un bun prieten,max... :cheers: stanalexro noi suntem din vaslui...in cazul in care ai vb serios in privinta turului spune si o data sa sa vad daca voi putea sa te insotesc...si spune de unde esti si ce motor te poarta pe drumuri neumblate. :D

Pai eu am vorbit serios in privinta turului...o data ar fi undeva la inceputul lunii august,dar nu stiu sigur daca cu cei cu care ma voi duce vor sa faca chiar turul Romaniei...mai vb pe tema asta...ia-mi adresa de mess si vb acolo...eu sunt din Arad si sunt in asteptarea tot unei Africane :bounce: eu sunt din Arad si momentan am o torpilutza de 125cmc care o vand,dar nu gasesc oameni seriosi...mai vb...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...