Sari la conținut

Ne Miscam Sau Nu?


KESU
 Share

Postări Recomandate

IN PRIMUL RAND: ADMIN NU CONTOPITI ACEST TOPIC CU CELALALT ARE CU TOTUL ALT ROL SI ANUME:

Rog toate comunitatile moto care au de gand sa FACA CEVA de ziua motociclistului( 1 iulie) sa confirme aici

Nu este obligatoriu sa posteze detalii,nu este obligatoriu sa fie ceva foarte mare,

Important este sa vedem in ce orase,pe 1 iulie se va intampla ceva-ramane la latitudinea comunitatilor moto locale ce vor putea face

Important este sa se fa ceva

ADMIN- PUNETI BANER SUS PE SITE,SCRIS MARE CU ROSU, SA VADA LUMEA CA ESTE CEVA SERIOS CU ACEASTA ZI A MOTOCICLISTULUI SI SA STIE CE ARE DE FACUT B) :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am propus pt. bucuresteni si cei din zona limitrofa sa mergem la Snagov sau la baza din Stefanesti si sa ne simtim bine de ziua noastra. Poate facem si o imparteala de fluturei educativi...

Editat de Purghy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dc o sa apraa baner sa stim sigur ca se va intampla ceva,In Targoviste se va sarbatori,pe plan local dar numai sa stim dc este ceva serois sa nu ne apuvam sa sarbatorim o zi care nu exista.ADMIN?ASTEPTAM BANER ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu as vedea realizarea evenimentului desfasurata cumva la nivelul tarii... Stranse semnaturi si aleasa o ora (ziua e stabilita deja), pentru a putea desfasura simultan mai multe mitinguri, peste tot in tara. Fara uilii si stopii, fara urlete de tobe...

 

Pozele lui Alexx, Radu si a celorlalti care nu mai sunt langa noi sa fie lipite pe windshield-uri.

 

Fiecare oras din tara asa de ra*hat a avut cel putin o familie care a ramas plangand si intreband "De ce?". Sunt cazuri (mai mult ca sigur) in care nu vom putea cere sprijin familiei, cerand poze. Nu ca nu l-ar oferi, dar riscam sa retrezim durerea pierderii unei persoane dragi. Eu cred ca forumul are suficiente poze pe care lwe putem folosi iar noi avem suficient timp pentru a demara actiunea, cu conditia - evident - sa ne apucam AZI de treaba asta.

 

Pt Bucuresti si imprejurimi, ma ofer sa ajut cum pot. Am ceva timp liber si o imprimanta color pe mana. Daca sunteti de parere ca tre sa distribuim si niste fluturasi, ii pot multimplica si pe aceia, dar mai mult alb-negru.

 

 

Dati o veste. 0721.135.185. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am creat acest topic in speranta ca vor posta aici reprezentanti din diverese orase, care sa confirme ca vor sarbatori aceasta zi Pana acum doar Targovistea s-a anuntat ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...