Sari la conținut

Care Mergi La Satu-mare


Postări Recomandate

Daca este cineva care merge, si cel mai important pentru mine daca mai are un loc pe remorca de o motocicleta, sa imi dea si mie un telefon (0722 38 66 70 Ionut) sa platim cheltuielile juma-juma. :blink: B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca este cineva care merge, si cel mai important pentru mine daca mai are un loc pe remorca de o motocicleta, sa imi dea si mie un telefon (0722 38 66 70 Ionut) sa platim cheltuielile juma-juma. :blink: B)

 

Pana acum, din cate stiu eu, merg vreo 5-6 din Bucuresti - Trica, Razvan, eu, Lorenzo si cativa galben-albastrii de-ai lui :lol:

Hai sa ne auzim saptamana viitoare si vedem cum stam cu locurile pe remorci.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

merge si imparatu'

cred ca vine si vlad cu yamaha aia smechera a lui

 

incerc sa mai aduc si alti atv-isti, sa va aratam ce mult ne-a crecut viteza...............

 

Chiar sunt curios daca la satu mare atv-urile vor fi la fel de rapide ca la Bucuresti B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana acum, din cate stiu eu, merg vreo 5-6 din Bucuresti - Trica, Razvan, eu, Lorenzo si cativa galben-albastrii de-ai lui :blink:

Hai sa ne auzim saptamana viitoare si vedem cum stam cu locurile pe remorci.

 

 

Ne auzim si poate gasiti un loc si pentru mine. B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in 2-3 zile am si tripul si daca am sa va spun pretul o sa cadeti in ms-dos . (am primit niste oferte din romania de era sa fac infarct) . derulatorul vine si el de la maestrul Cornel (Gess Service ).

 

Asa ca am sa fiu la start ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in 2-3 zile am si tripul si daca am sa va spun pretul o sa cadeti in ms-dos . (am primit niste oferte din romania de era sa fac infarct) . derulatorul vine si el de la maestrul Cornel (Gess Service ).

 

Asa ca am sa fiu la start :lol:

 

 

Ai un loc pe remorca? ;)

Editat de ketemeu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

merge si imparatu'

cred ca vine si vlad cu yamaha aia smechera a lui

 

incerc sa mai aduc si alti atv-isti, sa va aratam ce mult ne-a crecut viteza...............

 

Salutare Dane

De ce nu vii cu noi la caran sebes suntem vre-o 10 12 care mergem acolo in perioada 31mai 3 iunie

 

te luam cu drag ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...ceva poze de la rally raid ? ..pe cand le putem vedea?..

 

Nu a fost rally. Cei care au participat au confirmat la unison ca a fost un enduro veritabil. ;)

 

 

 

incerc sa mai aduc si alti atv-isti, sa va aratam ce mult ne-a crecut viteza...............

 

:bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...