Sari la conținut

Fac schimb de masina pe scooter


katalinn
 Share

Postări Recomandate

ratat patentat - recunosc, te-am citat. Restul - chiar nu vad vreo greseala. Esti sigur ca ai luat BAC-ul? Sau de asta nu vor astia sa-ti dea permisul? Din pacate la 23 de ani ar fi trebuit sa ai mai multa minte, nu prea-mi dau seama ce scuza ai.

 

@jcdenton: da, din pacate are; inca un caz iremediabil

Editat de X-eL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba, sincer acum, eu macar voi avea pe ce sa ma dau cand o sa imi iau permisul. Tu comentezi ca vaca la masina astuia cand stii ca motorul pe care il ai (sau nu il mai ai) e exact echivalentul unei astfel de masini.

 

eu aveam o oarecare idee buna despre tine

dar esti retard :)

alt tantalau fara carnet isi da cu parerea - in necunostinta de cauza - ce sa iti doresc ... multe multe incercari la scoala de soferi :kali:

Mesaj completat

moto tau nu are vlaloare ?

esti un COCA - detinator de HONDA HORNET 2006

Mesaj completat

te rog mai pune si cat ai dat pe ea

cand ai cumparat-o

cati km are

 

si cand intentionezi sa dai de permis :finger:

Editat de delu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Restul - chiar nu vad vreo greseala. Esti sigur ca ai luat BAC-ul? Sau de asta nu vor astia sa-ti dea permisul? Din pacate la 23 de ani ar fi trebuit sa ai mai multa minte, nu prea-mi dau seama ce scuza ai.

 

Esti mult sub nivelul marii, serios. Afirmi cu zambetul pe buze ca nu vezi nicio greseala. Baa, Marean Vanghelie al forumului!!! Cum rahat sa nu vezi nicio greseala? Te rog sa te alfabetizezi daca mai vrei sa iti mai raspund la vreo intrebare. Multumesc!

 

 

Mesaj completat

alt tantalau fara carnet isi da cu parerea - in necunostinta de cauza - ce sa iti doresc ... multe multe incercari la scoala de soferi :finger:

 

esti un COCA - detinator de HONDA HORNET 2006

 

si cand intentionezi sa dai de permis :)

 

De unde ai tras tu concluzia asta? Sau a trebuit sa scoti ceva rau din tine ca sa arati ca nu ai pierdut disputa scrisa? Ma distreaza enorm vehementa voastra legata de scoala de soferi sau de examenul pentru permis. Spuneti ca e o prostie care nu te invata nimic, dar in acelasi timp daca nu am permisul asta nu sunt calificat sa discut de la egal la egal cu voi.

 

Intentionez sa iau permisul pe 9, adica in cateva zile, multumesc de intrebare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu mi-am dat seama ca esti prost, dar totusi nu incetezi in a-mi depasi asteptarile. Asa esti tu de idiot in mod normal sau azi e o zi speciala de esti asa frustrat? (ce-i drept incercarile repetate si esuate de a trece infernalul examen de permis moto par sa te fi marcat psihic prietene)

 

P.S. Adica speri sa iei permisul pe 9, dar daca nu-ti trece febra nu te vad bine

Editat de X-eL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu mi-am dat seama ca esti prost, dar totusi nu incetezi in a-mi depasi asteptarile. Asa esti tu de idiot in mod normal sau azi e o zi speciala de esti asa frustrat? (ce-i drept incercarile repetate si esuate de a trece infernalul examen de permis moto par sa te fi marcat psihic prietene)

 

P.S. Adica speri sa iei permisul pe 9, dar daca nu-ti trece febra nu te vad bine

 

Tot nu vrei sa recunosti greseala flagranta pe care ai facut-o mai sus, este? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Esti mult sub nivelul marii, serios. Afirmi cu zambetul pe buze ca nu vezi nicio greseala. Baa, Marean Vanghelie al forumului!!! Cum rahat sa nu vezi nicio greseala? Te rog sa te alfabetizezi daca mai vrei sa iti mai raspund la vreo intrebare. Multumesc!

 

 

Mesaj completat

 

 

De unde ai tras tu concluzia asta? Sau a trebuit sa scoti ceva rau din tine ca sa arati ca nu ai pierdut disputa scrisa? Ma distreaza enorm vehementa voastra legata de scoala de soferi sau de examenul pentru permis. Spuneti ca e o prostie care nu te invata nimic, dar in acelasi timp daca nu am permisul asta nu sunt calificat sa discut de la egal la egal cu voi.

 

Intentionez sa iau permisul pe 9, adica in cateva zile, multumesc de intrebare.

pai pana nu ai macar 5000 km ... prin oras si pe afara ... nici macar sa nu zici ca esti motociclist ...

dar are valaoare hornetul tau :)

neah nu am nici o rautate dar ma dispera faptul ca vad ca esti un "narod"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tot nu vrei sa recunosti greseala flagranta pe care ai facut-o mai sus, este? :)

 

Arata-mi tu greseala copil al inteligentei absolute (de care si dai dovada in mod constant observ), ai o bere de la mine pentru fiecare greseala de gramatica pe care o fac. Chiar ti-as fi recunoscator sa mi le arati pe toate, zeu neinfricat al motociclismului fara permis care esti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arata-mi tu greseala copil al inteligentei absolute (de care si dai dovada in mod constant observ), ai o bere de la mine pentru fiecare greseala de gramatica pe care o fac. Chiar ti-as fi recunoscator sa mi le arati pe toate, zeu neinfricat al motociclismului fara permis care esti.

 

Q.E.D :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

×
×
  • Creează nouă...