Sari la conținut

In pas de defilare...spre mare


Gixu.
 Share

Postări Recomandate

Hai ca apuc si eu sa postez!

Super pozele, va inchipuiti surpriza mea cand m-am trezit cu ticnitii astia 3 in bar, afara fiind un frig impecabil, asa ca de iarna la mare! Le-am bagat pe gat cate un ceai si dupa aia i-am incalzit bine cu shot-uri ca tremurau.E drept pe aici preturile sunt mici tare.Gata cu lauda.Pe care mai pocneste venitul la mare la orice ora imi poate da un semn.

 

Faza misto a fost cand eu imi verificam stocul si mai trancaneam cu Ale , cei doi mirifici de capitala adormisera bustean si evident la fel si seful meu si mandrul, si cum povesteam noi asa , ne dam seama la un moment dat ca astia 4 sforaiau in tandem.Am ras de ne-am tavalit dupa care ne-am vazut de barfa muiereasca in continuare.Mai nasol a fost a doua zi cand am mancat fix inainte de plecarea spre Limanu.Am bagat in noi pastrama de oaie cu piure (eu ) si cirba de burta (gixx) si a fost prapad cu ragaitul in casca.Sa murim dracului ca in camera de gazare si mai multe nu!

Inca una dementiala a fost cand dragul de Riparu defila pe la mine prin casa in chiloti in jurul orei 2 dimineata! Si stateam si ma gandeam ca mama nu l-a vazut asa niciodata :angry: cateva secunde mai tarziu apare si Gixxu in boxerii negrii superbi si eu deja ma asteptam sa apara prezenta materna care sa moara de inima :(

Oricum ar fi pentru noi a fost o surpriza superba si daca ceva nu oa fost ok ne cerem scuze.Va pupam bre bezmeticilor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 61
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Noi va multumim si tie si lu` Sebi ca avurati grija de niste bieti motosticlisti pierduti pe plaja din Mamaia. Data viitoare promitem ca venim la fel, ca e mai fun. :( O corectie, Gixxu a fost primu in chiloti, eu am stat in pantaloni moto pana am cedat de cald. Plus ca eu aveam fustita, ca de aia umblu cu tricouri lungi ca nu se stie cand ramai in casa straina si n-ai haine de schimb. :D Si in plus am picioare frumoase. :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adevaru e Ripare draga ca daca nu eram cu Sebi , saream pe tine , te legam de pat , si ti-o trageam de iti sareau mucii pe pereti. desi pusesem ochii pe Gixxxu, da mi-era ca il ranesc :angry:)

Sper ca nu mai iau warn si pt asta! :()

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uga te saluta frate ripare...bravos man.super poze atzi facut. astia da geoglisti(motociclisti)mai vino si tu prin campina frate... nu te mai vede omul la fatza...multa bafta si asfalt uscat. :( :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adevaru e Ripare draga ca daca nu eram cu Sebi , saream pe tine , te legam de pat , si ti-o trageam de iti sareau mucii pe pereti. desi pusesem ochii pe Gixxxu, da mi-era ca il ranesc :lol:)

Sper ca nu mai iau warn si pt asta!

 

 

:angry::crack::(

 

This is a very funny picture :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai n-am mers foarte tare, cam in jur de 80 km/h a fost viteza in afara localitatilor. :moron:

 

In localitate ma... :moron: Afara a fost fara numar, am rupt baraje si am sfidat raderele cu...120 :scratch:

Editat de Gixxx'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...